Kemppi | Strefa marki

Urządzenia marki Kemppi

W naszej ofercie znajdziesz wydajne urządzenia Kemppi – producenta, który od 1949 roku zajmuje się projektowaniem i wprowadzaniem na rynek sprzętu spawalniczego. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Lahti, w Finlandii.

Zgodnie z przyjętą strategią marka Kemppi dostarcza urządzenia spawalnicze do wszystkich metod spawania, a także kompletne systemy przeznaczone do użytku zautomatyzowanego. W ofercie tego producenta znajdują się również specjalistyczne maszyny do przeprowadzania żłobienia elektropowietrznego, które jest również jedną z metod spawalniczych.

W katalogu produktowym Kemppi nie brakuje również akcesoriów niezbędnych w pracy każdego spawacza. Pod szyldem tej marki oferowane są uchwyty spawalnicze, części zamienne i eksploatacyjne, a także wyposażenie BHP. Ciekawą opcją jest ponadto wprowadzone na rynek opracowane przez firmę oprogramowanie i aplikacje, które znajdują zastosowanie przede wszystkim w przypadku spawania zautomatyzowanego.

Spawarki Kemppi w naszym asortymencie

Prowadzimy sprzedaż nowoczesnych, wydajnych i dobrze ocenianych przez użytkowników spawarek inwertorowych marki Kemppi. Analizując zapotrzebowanie rynku na sprzęt o jak najlepszych parametrach spawania, postawiliśmy na popularne i chętnie wybierane modele, które nadają się do realizacji prac spawalniczych w bardzo szerokim zakresie.

Urządzenia tego producenta przeznaczone są w głównej mierze dla użytkowników profesjonalnych, wykorzystujących ich funkcje w środowisku przemysłowym. To oznacza, że są to spawarki solidnej konstrukcji, o dużej odporności i zapewniające możliwość uzyskania spoin wysokiej jakości.

Migomaty Kemppi

Spawanie metodą MIG/MAG w warunkach przemysłowych wymaga używania profesjonalnych urządzeń spawalniczych. Migomaty Kemppi z całą pewnością są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Producent zdecydował się bowiem na wprowadzenie do swojego katalogu spawarek o różnych możliwościach, począwszy od lekkiego, wszechstronnego sprzętu, aż po duże i rozbudowane maszyny spawalnicze. W naszym asortymencie znajdziesz duży wybór spawarek MIG/MAG Kemppi, które sprawdzą się w każdym warsztacie czy serwisie naprawczym.

Do wszelkiego rodzaju prac realizowanych w terenie czy też dla spawaczy wykonujących swoją pracę w różnych miejscach nadaje się migomat Kemppi MinarcMig 200 Evo. Przenośna, kompaktowa obudowa spawarki mieści bogate wyposażenie i funkcje niezwykle przydatne zarówno w mniej, jak i bardziej wymagających pracach. Z urządzeniem tym możesz pracować zarówno w trybie automatycznym, jak i manualnym – wszystko zależy od Twoich oczekiwań czy potrzeb danej sytuacji. Korzystanie z tego modelu gwarantuje uzyskanie spoin dobrej jakości, a szybkie i sprawne zajarzenie łuku dodatkowo usprawnia realizację zadania.

W naszym asortymencie znajdziesz ponadto migomaty Kemppi z serii Kempact – także w wariancie Pulse, czyli z możliwością spawania impulsowego oraz w trybie podwójnej pulsacji. W przypadku linii Kempact RA użytkownik może wybrać spawarkę spośród aż 11 różnych modeli sterowanych ręcznie (R) lub adaptacyjnie (A). Cechą charakterystyczną sprzętu jest jego energooszczędność – koszty wykorzystania energii zostały zredukowane nawet o około 10% w stosunku do podobnych urządzeń dostępnych na rynku.

Kemppi Minarc i Kemppi Master dla metody MMA

W naszym katalogu urządzeń spawalniczych znajdują się także spawarki MMA, obecnie w dwóch seriach: Kemppi Minarc oraz Kemppi Master.

Urządzenia do spawania metodą MMA to sprzęt zwarty, lekki, a przy tym, bardzo wygodny w profesjonalnym użyciu i niezwykle wydajny. Producent wyraźnie zaznacza, że jego spawarki sprawdzą się praktycznie w każdej sytuacji – nie tylko w warunkach warsztatowych, ale też w przypadku prac realizowanych na zewnątrz. Do naszego asortymentu wprowadziliśmy prawdziwe „perły” z oferty marki Kemppi.

W serii Kemppi Minarc wyróżnia się model spawarki MMA Kemppi Minarc Evo 180. Przystosowana do spawania elektrodami każdego rodzaju nie traci sprawności nawet w przypadku korzystania z długich przewodów zasilających. Wszystkie urządzenia z rodziny Minarc cieszą się dużym zainteresowaniem i dobrymi opiniami ze strony użytkowników – głównie dzięki łatwemu zajarzeniu łuku, który zyskuje wyraźną stabilność w trakcie wykonywania pracy.

Drugą linią spawarek MMA jest Kemppi Master S. Kategorię tę tworzą mocne, łatwe w obsłudze urządzenia, które docenią spawacze mobilni. Jeśli potrzebujesz spawarki, która będzie sprawnie działać w różnych warunkach, z pewnością się nie zawiedziesz. Modele Master S 400 czy S 500 radzą sobie także w bardzo trudnym otoczeniu i pracują przy obciążeniu nawet do 400 – 500 A (cykl 60%). W serii Kemppi Master MLS dostępne są natomiast urządzenia MMA z możliwością dostosowania do metody TIG (DC). To nieduże, ale mocne spawarki wyposażone w wygodne panele sterowania z funkcją pamięci. Mogą pracować na zasilaniu agregatowym.

Precyzja spawarek Kemppi TIG

Spawarki TIG produkowane przez Kemppi w pełni odpowiadają właściwościom tej metody spawania – są precyzyjne i umożliwiają uzyskiwanie bardzo estetycznych efektów o wysokiej trwałości. Także w tym przypadku Klientom oferujemy najpopularniejsze i najlepsze modele tej marki, pochodzące z różnych wiodących serii.

Urządzenia należące do linii Kemppi MinarcTIG 250 to sprzęt najwyższej klasy. Wykorzystując go w codziennej pracy, szybko docenisz jego zalety, w tym łatwość zajarzenia łuku przy niskich wartościach prądu spawania. Spawarki są przy tym niezwykle wygodne i proste w obsłudze, co uprzyjemnia zarówno samą pracę, jak i proces nauki przyszłych spawaczy. Sprzęt ten zasilany jest z sieci trójfazowej.

Z kolei urządzenia Kemppi MinarcTIG Evo mogą pracować w trybie 2T/4T, a w wariancie MLP zostały wyposażone w funkcję spawania pulsacyjnego. To niezawodne wyposażenie podczas prac naprawczych, serwisowych czy instalacyjnych. Wszystkie dostępne w sprzedaży spawarki TIG tej marki to urządzenia na prąd stały (DC), które można zakupić jako samodzielne konstrukcje lub w zestawie z uchwytami TIG.

Spawarka Kemppi Minarc 150 - zestaw - 6102150-G - Kemppi - 3 Spawarka Kemppi Minarc 150 - zestaw - 6102150-G - Kemppi - 3 2
  • -336,00 zł
W magazynie
Spawarki MMA

Spawarka Kemppi Minarc 150 - zestaw

Kemppi
6102150-G
☆☆☆☆☆ ★★★★★
(13)
Zabezpieczenie sieci 230 V [A]: 16 Zasilanie [V]: 230 Minimalny prąd spawania MMA [A]: 10 Maksymalny prąd spawania MMA [A]: 140 Procesy spawania: MMA / TIG
2 549,00 zł 2 885,00 zł
Spawarka Kemppi Minarc 150 to jednofazowe, inwertorowe źródło prądu stałego 140 A do spawania metodą MMA oraz TIG Lift. To niewielkie, niestrudzone urządzenie jest dostarczane ze wszystkimi elementami niezbędnymi do rozpoczęcia spawania.
Spawarka MIG/MAG Kemppi MinarcMig 200 EVO - zestaw - 61008200-G - Kemppi - 2 Spawarka MIG/MAG Kemppi MinarcMig 200 EVO - zestaw - 61008200-G - Kemppi - 2 2
W magazynie
Spawarki MIG|MAG

Spawarka MIG/MAG Kemppi MinarcMig 200 EVO - zestaw

Kemppi
61008200-G
☆☆☆☆☆ ★★★★★
(11)
Zabezpieczenie sieci 230 V [A]: 16 Zasilanie [V]: 230 Minimalny prąd spawania MIG [A]: 20 Maksymalny prąd spawania MIG [A]: 200 Procesy spawania: MIG / MAG Obsługiwana średnica szpuli drutu [mm]: 200 Sterowanie [ręczne, synergiczne]: synergiczne
7 499,00 zł
Maszyna Kemppi MinarcMig 200 Evo to duża wydajność spawania MIG/MAG i wysoka jakość spoin zawarte w przenośnej, kompaktowej obudowie.
Spawarka Kemppi Minarc Evo 180 - zestaw - 61002180-G - Kemppi - 3 Spawarka Kemppi Minarc Evo 180 - zestaw - 61002180-G - Kemppi - 3 2
  • -300,00 zł
W magazynie
Spawarki MMA

Spawarka Kemppi Minarc Evo 180 - zestaw

Kemppi
61002180-G
☆☆☆☆☆ ★★★★★
(12)
Zabezpieczenie sieci 230 V [A]: C16 Zasilanie [V]: 230 Minimalny prąd spawania MMA [A]: 10 Maksymalny prąd spawania MMA [A]: 170 Procesy spawania: MMA / TIG
3 390,00 zł 3 690,00 zł
Urządzenie Kemppi Minarc Evo 180 zaprojektowano pod kątem spełnienia potrzeb zawodowych spawaczy, którzy używają lekkiego, przenośnego sprzętu.
Spawarka Kemppi MinarcMIG 220 Auto - zestaw Spawarka Kemppi MinarcMIG 220 Auto - zestaw 2
  • Nowy
Spawarki MIG|MAG

Spawarka Kemppi MinarcMIG 220 Auto - zestaw

Kemppi
61008220-G
Zabezpieczenie sieci 230 V [A]: 16 Zasilanie [V]: 230 Minimalny prąd spawania MIG [A]: 20 Maksymalny prąd spawania MIG [A]: 220 Procesy spawania: MIG / MAG Obsługiwana średnica szpuli drutu [mm]: 200 Sterowanie [ręczne, synergiczne]: ręczne / synergiczne
Kemppi MinarcMIG 220 Auto to przenośne urządzenie spawalnicze MIG/MAG o masie 13 kg zapewniające prąd 220 A przy 20% cyklu pracy z jednofazowej sieci zasilającej 16 A. Dostępne opcje spawania ręcznego i synergicznego.
Spawarka Kemppi MinarcMIG 190 Auto - zestaw Spawarka Kemppi MinarcMIG 190 Auto - zestaw 2
  • Nowy
Spawarki MIG|MAG

Spawarka Kemppi MinarcMIG 190 Auto - zestaw

Kemppi
61008190-G
Zabezpieczenie sieci 230 V [A]: 16 Zasilanie [V]: 230 Minimalny prąd spawania MIG [A]: 20 Maksymalny prąd spawania MIG [A]: 190 Procesy spawania: MIG / MAG Obsługiwana średnica szpuli drutu [mm]: 100 / 200 Sterowanie [ręczne, synergiczne]: ręczne / synergiczne
Kemppi MinarcMIG 190 Auto to przenośne urządzenie spawalnicze MIG/MAG o masie 13 kg zapewniające prąd 190 A przy 35% cyklu pracy z jednofazowej sieci zasilającej 16 A. Dostępne opcje spawania ręcznego i synergicznego.
Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.