SATA | Strefa marki

Produkty SATA

Narzędzia ręczne marki SATA są projektowane i produkowane pod nadzorem amerykańskiej firmy DANAHER - TOOL GROUP. DANAHER to amerykańska korporacja, w której skład wchodzi wiele znanych, rozpoznawanych i uznawanych na świecie marek (m.in. ARMSTRONG TOOL, ALLEN Hex Key, KD - TOOLS, MATCO TOOLS, JACOBS). Firma DANAHER od wielu lat zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem i sprzedażą produktów dla wielu rożnych dziedzin techniki, z których najważniejsze to:

  • systemy oczyszczania i uzdatniania wody - ultrafioletowe systemy,

  • sprzęt medyczny - sztuczne zastawki serca, narzędzia chirurgiczne itd.,

  • układy sterownicze - sprzęt elektroniczny, pomiarowy,

  • wózki widłowe z silnikami na prąd stały i zmienny,

  • przemysł motoryzacyjny - narzędzia, podzespoły i części do pojazdów samochodowych,

  • wózki narzędziowe.

Korporacja DANAHER wraz z wchodzącymi w jej skład firmami nieustannie tworzy i rozwija nowe, jak również już opatentowane technologie, jednocześnie szybko wdrażając najnowsze rozwiązania konstrukcyjne na międzynarodowe rynki. Te i wiele innych zalet powoduje, że zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją.

Dzięki odpowiedniej strategii DANAHER został liderem wśród producentów w branżach, których działa od wielu lat. Z powodzeniem konkuruje na światowym rynku, ciągle podnosząc jakość, a zatem wartość swoich produktów oraz obsługę Klienta.

Obecnie korporacja DANAHER współpracuje z 19000 podmiotami w 25 krajach na całym świecie. Pozycję na rynku odzwierciedla także fakt, że firma DANAHER jest na 32 pozycji wśród 500 najbogatszych przedsiębiorstw na świecie.

W efekcie DANAHER TOOL GROUP jest niekwestionowanym liderem na rynku narzędzi ręcznych, a zarazem największym producentem mechanicznych narzędzi ręcznych na świecie. W 1998 roku amerykańska grupa DANAHER TOOL GROUP utworzyła w Szanghaju firmę SATA. Jest to marka, charakteryzująca się wysoką jakością wykonania i zastosowanych materiałów narzędzi ręcznych za atrakcyjną cenę.

Firma SATA jako jedna z pierwszych w tej branży udzieliła dożywotniej gwarancji na swoje narzędzia ręczne, co niewątpliwie świadczy o wysokiej jakości i trwałości narzędzi. W narzędziach SATA zastosowano szereg najnowszych rozwiązań, które opracowała grupa DANAHER TOOL GROUP. Podczas produkcji narzędzi prowadzona jest bardzo wnikliwa kontrola jakości o czym świadczy także spełnienie normy ISO 9002. Wszystkie narzędzia SATA spełniają amerykańskie normy ANSI i niemieckie DIN.

W ciągu kilku lat narzędzia SATA ukształtowały i zdobyły azjatycki rynek narzędzi, na którym są obecnie kluczowym graczem. Trwa ekspansja produktów SATA na inne światowe rynki, min. w Polsce. Różnorodność produktów SATA daje możliwość szerokiego zakresu zastosowań od warsztatów samochodowych po prace remontowo - budowlane. Dzięki swojej trwałości, niezawodności, precyzji wykonania, wysokojakościowych materiałów, nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i innych zalet z pewnością zdobędą nasz krajowy rynek.

Charakterystycznym i tradycyjnym już produktem SATA są klucze płasko - oczkowe z grzechotką GEARWRENCH®. Zaletą tego rozwiązania jest mocny mechanizm zębatkowy, pozwalający na niewielki, tylko o 5o obrót klucza. Natomiast małe rozmiary oczka pozwalają na dostęp do bardzo ciasnych miejsc. Opatentowana końcówka oczkowa Surface DriveTM stosowana w kluczach płasko - oczkowych pomaga szybko i łatwo pracować z połączeniami gwintowymi, redukując jednocześnie możliwość uszkodzenia łba śruby do minimum. Te oraz wiele innych innowacyjnych, a zarazem prostych i funkcjonalnych rozwiązań, niespotykana w innych narzędziach wysoka trwałość, duże ilości elementów, proste w obsłudze grzechotki szybkomocujące, ergonomiczne i antypoślizgowe uchwyty, a także wiele innych zalet docenią Klienci podczas pracy z narzędziami ręcznymi SATA.

Klucz płasko-oczkowy cal. 1,1/16" SATA 40114 - GL40114 - SATA - 1 Klucz płasko-oczkowy cal. 1,1/16" SATA 40114 - GL40114 - SATA - 1 2
  • -20%
Ostatnie sztuki w magazynie
Klucze płasko-oczkowe

Klucz płasko-oczkowy cal. 1,1/16" SATA 40114

SATA
GL40114
47,20 zł 59,00 zł
Klucz płasko-oczkowy cal. 1,1/16" marki SATA wykonany ze stali chromowo-wanadowej CrV.
Klucz płasko-oczkowy 29 mm SATA 40237 - GL40237 - SATA - 1 Klucz płasko-oczkowy 29 mm SATA 40237 - GL40237 - SATA - 1 2
  • -20%
W magazynie
Klucze płasko-oczkowe

Klucz płasko-oczkowy 29 mm SATA 40237

SATA
GL40237
47,24 zł 59,05 zł
Klucz płasko-oczkowy 29 mm marki SATA wykonany ze stali chromowo-wanadowej CrV.
Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.