Dlaczego zapewniamy, że zakupy w naszym Sklepie Internetowym są bezpieczne?

Po pierwsze,

SPIDWELD, to nie tylko marka, to także polska, rodzinna firma, którą z pasją budujemy od 2007 roku, kiedy zaczęliśmy naszą przygodę w świecie eCommerce. Nasz sukces jest dowodem zaufania jakim obdarzyli nas klienci na platformach takich jak Allegro, ERLI, Shopee czy Amazon, ale przede wszystkim, jest owocem naszego nieustającego dążenia do doskonałości. Z dumą odbieramy pozytywne opinie na portalach Opineo, Ceneo oraz Google Review, które są dowodem naszego profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do każdego klienta. Nieustannie doskonalimy naszą obsługę przedsprzedażową i posprzedażową, aby zagwarantować najlepsze doświadczenie dla każdego, kto decyduje się na współpracę z nami. Wybierając nas, wybierasz jakość, doświadczenie i zaangażowanie, które wyróżnia nas na tle konkurencji.

Po drugie,

posiadamy dużą wiedzę w zakresie spawalnictwa, elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, wyposażenia warsztatowego. Jesteśmy dużym partnerem takich marek jak ESAB, Magnum, Weldas, Weldman, SPARTUS, TOPEX, GRAPHITE, PROSPERPLAST, KISTENBERG, QBRICK SYSTEM, Metalweld. Na pewno znajdziesz u nas sprzęt, który zaspokoi Twoje potrzeby.

Po trzecie,

stosujemy protokół SSL (Secure Socket Layer), który jest najbezpieczniejszym z dostępnych obecnie mechanizmów ochrony przekazywanych danych, abyś czuł się bezpiecznie, podając nam informacje o sobie i składając Zamówienia. Ten rodzaj zabezpieczenia polega na kodowaniu danych przed ich wysłaniem z przeglądarki i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu na nasz serwer. Informacja wysyłana z serwera do Ciebie jest również kodowana, a po dotarciu do celu dekodowana. SSL szyfruje, uwierzytelnia i zapewnia integralność informacji. Po połączeniu się z bezpieczną stroną WWW zauważysz, że w adresie strony zmienia się zapis http na https.

Skup się na spawaniu, resztą zajmiemy się my!

  • Oferujemy wsparcie od A do Z: Profesjonalne doradztwo i pomoc na każdym etapie Twojego projektu spawalniczego.
  • Jakość, której możesz zaufać: Szeroki asortyment narzędzi od sprawdzonych i cenionych marek.
  • Zawsze na czas: Gwarantujemy terminowe dostawy, dzięki czemu Twoje projekty będą zawsze realizowane zgodnie z planem.
  • Niezawodność w korzystnej cenie: Najlepsze narzędzia w przystępnych cenach, zapewniające doskonały stosunek jakości do ceny.

Dane rejestrowe, siedziba firmy:

SPIDWELD sp. z o.o.

ul. Równinna 24/2

87-100 Toruń

NIP: 8792715166

KRS: 0001088466

REGON: 384126580

Firma SPIDWELD sp. z o.o. jest właścicielem marki i sklepu internetowego CentrumSpawalnicze.pl

Opinie naszych klientów na Opineo.pl

4.90 / 5  na podstawie 877 opinii

Opinie OPINEO

Opinie naszych klientów na Ceneo

5.00 / 5  na podstawie 3057 opinii

Opinie Ceneo

Opinie naszych klientów na Google Reviews

4.70 / 5  na podstawie 53 opinii

Opinie Google

Od roku 2017 jesteśmy partnerem platformy Allegro. Dzięki wysokiej jakości naszych usług, uzyskaliśmy status partnera VIP.

5.00 / 5  na podstawie 10302 opinii

Allegro VIP

Pro konsumencki certyfikat

Prawa konsumenta na pierwszym miejscu.

Regulamin naszego sklepu stworzony został przez zespół prawników z portalu Prokonsumencki.pl

Certyfikat SSL

SSL (Secure Socket Layer) to protokół sieciowy, który stał się powszechnie przyjętym standardem szyfrowania danych w Internecie. Umożliwia nawiązywanie bezpiecznych połączeń pomiędzy przeglądarką internetową, a serwerem na którym znajduje się strona internetowa. Zapewnia tym samym poufność wszystkim przesyłanym w obie strony informacjom.

Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.