Wózki, szafki i wkładki narzędziowe

Szafka warsztatowa Topex (5 szuflad)

79R501
Topex
Szafka warsztatowa Topex posiada 5 praktycznych szuflad na narzędzia i sprzęt warsztatowy, zamykanych za pomocą zamka centralnego.
W magazynie
1 371,97 zł

Szafka warsztatowa GEKO z wyposażeniem (243 el., 7 szuflad)

G10833
GEKO
Szafka warsztatowa GEKO z 7 szufladami z wyposażeniem 243 el.
W magazynie
2 006,20 zł

Szafka warsztatowa NEO Tools Basic (6 szuflad)

84-221
NEO Tools
Szafka warsztatowa NEO Tools Basic posiada 6 praktycznych szuflad na narzędzia i sprzęt warsztatowy. 
W magazynie
1 662,97 zł

Szafka warsztatowa 7 szuflad, 149 elementów Neo Tools

84-217+G
NEO Tools
Szafka warsztatowa 7 szuflad, 149 elementów
W magazynie
3 413,97 zł

Szafka warsztatowa 7 szuflad Neo Tools

84-217
NEO Tools
Szafka warsztatowa 7 szuflad
W magazynie
2 100,97 zł

Szafka warsztatowa GEKO z wyposażeniem (245 el., 6 szuflad)

G10831
GEKO
Profesjonalna i uniwersalna szafka narzędziowa marki GEKO do dowolnego wykorzystania w pomieszczeniach warsztatowych.
W magazynie
1 611,45 zł
Szafka warsztatowa 7 szuflad ProLine - 33107 - Proline - 1 Szafka warsztatowa 7 szuflad ProLine - 33107 - Proline - 1 2
  • -12%

Szafka warsztatowa 7 szuflad ProLine

33107
Proline
Szafka warsztatowa Proline posiada 7 praktycznych szuflad na narzędzia i sprzęt warsztatowy, zamykanych za pomocą zamka centralnego. Wszystkie szuflady są w pełni otwierane i posiadają prowadnice kulkowe.
Ostatnie sztuki w magazynie
1 968,74 zł 2 237,20 zł

Szafka narzędziowa 2-częściowa Topex

79R500
Topex
Szafka narzędziowa Topex składa się z 2 modułów. Dolny posiada 2 szuflady na narzędzia oraz obszerną skrzynię do przechowywania większych przedmiotów. Moduł górny posiada 4 szuflady z praktycznym zamknięciem na kluczyk.
W magazynie
1 225,97 zł

Szafka warsztatowa NEO Tools Basic 4 szuflady (nadstawka)

84-218
NEO Tools
Szafka warsztatowa NEO Tools Basic to nadstawka posiadająca 4 praktyczne szuflady na narzędzia i sprzęt warsztatowy. 
W magazynie
1 040,97 zł

Szafka warsztatowa Topex 455 el.

79R502
Topex
Szafka warsztatowa 455 el. Topex posiada 5 praktycznych szuflad na narzędzia i sprzęt warsztatowy, zamykanych za pomocą zamka centralnego.
W magazynie
1 760,97 zł

Szafka warsztatowa NEO Tools 7 szuflad 129 el.

84-222+G
NEO Tools
Szafka warsztatowa NEO Tools posiada 7 praktycznych szuflad na narzędzia i sprzęt warsztatowy.
W magazynie
2 829,97 zł
Wózek narzędziowy Grosley z wyposażeniem (193 el., 7 szuflad) - GR60012-01 - Grosley - 1 Wózek narzędziowy Grosley z wyposażeniem (193 el., 7 szuflad) - GR60012-01 - Grosley - 1 2
  • -10%

Wózek narzędziowy Grosley z wyposażeniem (193 el., 7 szuflad)

GR60012-01
Grosley
Szafka / wózek narzędziowy GROSLEY z 7 szufladami oraz wyposażeniem 193 narzędzi.
Ostatnie sztuki w magazynie
2 115,50 zł 2 350,55 zł
Pokazano 1-12 z 26 pozycji

Wózek narzędziowy – Twój najlepszy pomocnik w warsztacie

W naszym asortymencie dostępne są funkcjonalne i niezwykle wygodne w użyciu akcesoria organizacyjne. Wózek narzędziowy wykonany z solidnych materiałów może okazać się najlepszym pomocnikiem tak w przydomowym warsztacie, jak i w profesjonalnej pracowni, serwisie czy zakładzie przemysłowym.

Wózek narzędziowy, by spełniał swoją rolę możliwie jak najlepiej, powinien być dostosowany do potrzeb danego użytkownika. Kierując się tą zasadą wprowadziliśmy do sprzedaży różne modele, począwszy od tych o najprostszej konstrukcji, aż po wózki narzędziowe z wyposażeniem.

Najbardziej uniwersalnym wariantem jest wózek z prostymi półkami, których podwyższone brzegi zapobiegają zsuwaniu się narzędzi i innych elementów. Zgodnie z przeznaczeniem taki model jest wyposażony w kółka jezdne (najczęściej z funkcją hamulca), co pozwala przesuwać konstrukcję w wygodny sposób. Kolejną zaletą takiego mebla jest możliwość wykorzystania górnej przestrzeni jako blatu roboczego. W wybranych modelach jest on montowany fabrycznie, często z dodatkowymi profilowanymi wycięciami, w których można przechowywać drobne elementy, jak śrubki, gwoździe czy nakrętki.

Co wpływa na cenę szafki lub wózka?

Na cenę szafki lub wózka do warsztatu wpływ ma kilka czynników. Jednym z istotniejszych jest materiał, z jakiego wykonany został dany model. Oferowane przez nas akcesoria są produkowane ze stali wykończonej za pomocą malowania proszkowego. To czyni je wyjątkowo odpornymi na wszelkiego rodzaju mechaniczne czynniki zewnętrzne, które występują w większości warsztatów czy serwisów.

Kolejnym czynnikiem jest sama konstrukcja – im bardziej skomplikowana, tym cena za wybrany zestaw będzie większa. Podstawowe modele dostępne są już od kilkuset złotych – w tej kwocie Klient zyskuje dobrej klasy akcesoria do codziennego użytku. Wraz z dodatkowymi elementami konstrukcyjnymi, takimi jak szuflady czy rolety osłaniające półki wzrasta też cena. Do najdroższych kompletów należą oczywiście wózki i szafki z wyposażeniem, to jest najczęściej z narzędziami ręcznymi.

Szafka warsztatowa dla wymagających

Czasami standardowy wózek narzędziowy to za mało! W takim przypadku polecamy wybór stabilnej i trwałej szafki warsztatowej, która ułatwia prawidłowe przechowywanie wszystkich narzędzi i ochronę ich przed zniszczeniem czy zabrudzeniem.

Szafka warsztatowa na kółkach może być ustawiana i przesuwana w dowolny sposób – każdy model jest wyposażony w trwały system jezdny o dużym udźwigu. Tego rodzaju akcesoria użytkowe przypominają swoją budową komody meblowe, są jednak od nich znacznie bardziej odporne na działanie czynników mechanicznych. Wszystko dzięki wykonaniu ze stali, która po malowaniu proszkowym staje się też łatwiejsza w czyszczeniu i jest chroniona przed korozją.

Standardowa szafka narzędziowa może być wyposażona w szuflady o różnej pojemności, które wysuwane są na prowadnicach z łożyskami kulkowymi. Dzięki nim nawet przy znacznym obciążeniu z szuflad korzystać można w sposób płynny. Różne ich wielkości i głębokości ułatwiają także wygodne rozplanowanie ułożenia niezbędnych narzędzi i innych elementów.

Szafki narzędziowe z wyposażeniem

Ciekawym wariantem produktów z tej kategorii są dostępne w naszej ofercie szafki narzędziowe z wyposażeniem. Czym różnią się od zwykłych modeli? Co może znajdować się w ich wnętrzu?

W tego rodzaju konstrukcjach znajdziesz kompletne i zazwyczaj po prostu niezbędne akcesoria czy narzędzia ręczne, które po zakupie masz od razu pod ręką. W modelu takim, jak Geko z 7 szufladami znajdziesz aż 243 elementy, w tym na przykład uchwyty wraz z bitami i nasadkami w różnych rozmiarach, wkrętaki, klucze czy wybijaki. Niekontrolowanemu przesuwaniu się narzędzi wewnątrz szuflad zapobiegają specjalne, profilowane wkłady, które dodatkowo pozwalają wygodnie i szybko uporządkować stanowisko po zakończonej pracy.

Szafki warsztatowe, czy to z wyposażeniem, czy bez umożliwiają także bezpieczne przechowywanie czasami bardzo drogich urządzeń i elementów. Szuflady czy drzwiczki są bowiem najczęściej zamykane na kluczyk, chroniąc ponadto zawartość przed wypadaniem w trakcie transportowania szafki.

Skrzynie narzędziowe jako wyposażenie podstawowe

Mniejsze, ale za to bardziej kompaktowe mogą okazać się skrzynie narzędziowe, zarówno te z szufladami, jak i tradycyjne, zamykane od góry. Z racji wagi, zwłaszcza po zapełnieniu, nadają się one bardziej do stałego przechowywania wyposażenia. Jednak, ze względu na wspomniane mniejsze gabaryty, takie konstrukcje można w razie potrzeby łatwiej przewozić niż wózki narzędziowe czy szafki warsztatowe.

Najmniejsze modele metalowych skrzyń narzędziowych posiadają dodatkowe uchwyty lub są rozkładane. Mogą z powodzeniem zastąpić wówczas skrzynki wykonane z tworzyw sztucznych, które są znacznie lżejsze, jednak nie zawsze sprawdzają się w warsztatach, gdzie pracuje się z wysoką temperaturą (na przykład podczas spawania). Metalowe skrzynki na narzędzia są również odporniejsze na wszelkie uszkodzenia mechaniczne – spadające na nie młotki czy inne cięższe narzędzia im niestraszne!

Zakup na lata, czyli jak wybrać idealne wyposażenie

Wspomniana na samym początku kwestia ceny za wózek warsztatowy lub szafkę narzędziową jest dla wielu Klientów głównym czynnikiem wpływającym na decyzje zakupowe. Warto jednak dokładnie zastanowić się na wyborem także pod kątem funkcjonalności wybranych akcesoriów.

Oferowane przez nas wózki, skrzynie czy też szafki narzędziowe są, ze względu na materiał, z jakiego zostały wykonane, niezwykle solidne. To oznacza, że kupione raz będą bezawaryjnie służyć Ci przez następne lata. Jest to zakup wyjątkowo opłacalny, także wtedy, gdy zdecydujesz się na prawdziwe perły naszej oferty, czyli szafki z dodatkowym wyposażeniem. Ten wariant polecamy w szczególności osobom, które modernizują swój warsztat czy stanowisko pracy lub też tworzą je zupełnie od podstaw. Wyposażenie swojego obiektu w tak kompleksowy zestaw pozwoli na szybszą realizację planowanych prac i ogranicza koszty związane z zakupem wszystkich niezbędnych akcesoriów osobno.

Popularne marki i kategorie

Urządzenia i akcesoria warsztatowe
Popularne Marki
Urządzenia i materiały spawalnicze

Zobacz również

Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj
Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.