Akcesoria spawalnicze

Spoinomierz krzywkowo-mostkowy Sherman SPD-1 - NMR0108 - Sherman - 1 Spoinomierz krzywkowo-mostkowy Sherman SPD-1 - NMR0108 - Sherman - 1 2
W magazynie
Spoinomierze

Spoinomierz krzywkowo-mostkowy Sherman SPD-1

Sherman
NMR0108
90,90 zł
Spoinomierz Sherman SPD-1 to przyrząd krzywkowo-mostkowy służący do pomiaru parametrów spoin oraz odstępu krawędzi i odstępu spawanych blach i rur.
Kątownik (uchwyt) spawalniczy magnetyczny ESAB - mały - 0700014015 - ESAB - 1 Kątownik (uchwyt) spawalniczy magnetyczny ESAB - mały - 0700014015 - ESAB - 1 2
Ostatnie sztuki w magazynie
Kątowniki spawalnicze

Kątownik (uchwyt) spawalniczy magnetyczny ESAB - mały

ESAB
0700014015
☆☆☆☆☆ ★★★★★
(1)
20,30 zł
Kątowniki magnetyczne ESAB służą do przytrzymania materiału spawanego podczas połączeń w jednej płaszczyźnie lub pod kątem 45°, 90° i 135°. 
Kątownik spawalniczy magnetyczny 11 kg / FIXWELD - LRKM3 - FIXWELD - 1
W magazynie
Kątowniki spawalnicze

Kątownik spawalniczy magnetyczny 11 kg / FIXWELD

FIXWELD
LRKM3
11,30 zł
Kątowniki magnetyczne służą do przytrzymania materiału spawanego podczas połączeń w jednej płaszczyźnie lub pod kątem 45, 90 oraz 135 stopni. Zapewniają solidne umocowanie spawanego materiału. Sprawdzają się podczas prac spawalniczych z rurami, płaskownikami, profilami oraz blachą. Zbudowane są z silnych, wysokiej trwałości magnesów, osłoniętych solidną...
Zestaw kątowników magnetycznych 11, 22, 33 kg / FIXWELD - LRKM345_pakiet1 - FIXWELD - 1 Zestaw kątowników magnetycznych 11, 22, 33 kg / FIXWELD - LRKM345_pakiet1 - FIXWELD - 1 2
W magazynie
Kątowniki spawalnicze

Zestaw kątowników magnetycznych 11, 22, 33 kg / FIXWELD

FIXWELD
LRKM345_pakiet1
46,45 zł
Kątowniki magnetyczne służą do przytrzymania materiału spawanego podczas połączeń w jednej płaszczyźnie lub pod kątem 45, 90 oraz 135 stopni. Zapewniają solidne umocowanie spawanego materiału. Sprawdzają się podczas prac spawalniczych z rurami, płaskownikami, profilami oraz blachą. Zbudowane są z silnych, wysokiej trwałości magnesów, osłoniętych solidną...
Skrobak do czyszczenia dysz gazowych MIG / FIXWELD - FIX-0014 - FIXWELD - 1
W magazynie
Akcesoria spawalnicze

Skrobak do czyszczenia dysz gazowych MIG / FIXWELD

FIXWELD
FIX-0014
13,10 zł
Skrobak do czyszczenia dysz gazowych (łusek) to proste narzędzie używane do usuwania zabrudzeń i zanieczyszczeń z dysz gazowych w różnych urządzeniach, takich jak palniki do spawania, ale także w palnikach gazowych czy palnikach do lutowania.
Butla mieszanka argon/CO2 8 litrów / FIXWELD - but_gaz_mix_8l - FIXWELD - 1 Butla mieszanka argon/CO2 8 litrów / FIXWELD - but_gaz_mix_8l - FIXWELD - 1 2
W magazynie
Butle gazowe

Butla mieszanka argon/CO2 8 litrów / FIXWELD

FIXWELD
but_gaz_mix_8l
369,00 zł
Butla wypełniona wysokiej jakości mieszanką Ar/CO2 przeznaczona do spawania w osłonie gazów ochronnych oraz do innych zastosowań przemysłowych.
Zestaw butla argon (Ar) + reduktor z rotametrem / FIXWELD - Z_BA_RR_px - FIXWELD - 1 Zestaw butla argon (Ar) + reduktor z rotametrem / FIXWELD - Z_BA_RR_px - FIXWELD - 1 2
W magazynie
Zestawy startowe do spawarek

Zestaw butla argon (Ar) + reduktor z rotametrem / FIXWELD

FIXWELD
Z_BA_RR_px
440,00 zł
Zestaw startowy do spawarek MIG, składający się z: butli wypełnionej wysokiej jakości czystym argonem (Ar), dokładnego reduktora z rotametrem, węża do podłączenia gazu + opaski zaciskowe.
Adapter szpuli drutu jednoczęściowy / FIXWELD - adapter_1-cz - FIXWELD - 1
W magazynie
Adaptery do szpul drutu

Adapter szpuli drutu jednoczęściowy / FIXWELD

FIXWELD
adapter_1-cz
9,99 zł
Adapter do szpul drutu MIG/MAG nawijanych na kosze druciane o rozmiarze fi 300 mm (15-18kg). Średnica wewnętrzna otworu pasuje do większości modeli półautomatów występujących na naszym rynku.
Zacisk masowy kleszczowy 400 A / FIXWELD - MMA021 - FIXWELD - 1 Zacisk masowy kleszczowy 400 A / FIXWELD - MMA021 - FIXWELD - 1 2
W magazynie
Zaciski masowe

Zacisk masowy kleszczowy 400 A / FIXWELD

FIXWELD
MMA021
☆☆☆☆☆ ★★★★★
(1)
20,65 zł
Zacisk masowy kleszczowy 400 A jest przeznaczony do zamocowania przewodu masowego na materiale spawanym, tworząc obwód zamknięty spawania. Maksymalna obciążalność uchwytu to 400 amperów przy 60%.
Pokazano 1-12 z 315 pozycji

Bez względu na to, czy jesteś hobbystą, czy też wykonujesz prace spawalnicze zawodowo, w różnych sytuacjach możesz potrzebować nie tylko profesjonalnych urządzeń, ale też różnego typu akcesoriów spawalniczych. Tego rodzaju produkty znajdziesz również w asortymencie naszego centrum. W sprzedaży dostępne są zatem pojedyncze produkty, jak i gotowe zestawy, które można wykorzystać w trakcie realizacji różnego rodzaju prac.

Co oferuje nasz internetowy sklep spawalniczy?

W ofercie prowadzonego przez nas sklepu spawalniczego dostępne są akcesoria znanych w branży marek, co stanowi swego rodzaju gwarancję odpowiedniej jakości takich produktów. Klientom zapewniamy duży wybór narzędzi ręcznych, kątowników spawalniczych czy stopek magnetycznych, które ułatwią realizację prac różnego typu.

Jak zawsze kupujący mogą liczyć na atrakcyjne oferty cenowe i sprzęt spełniający najwyższe kryteria jakościowe!

Magnetyczne kątowniki spawalnicze

Magnetyczne kątowniki spawalnicze to akcesoria, które są niezwykle przydatne podczas spawania elementów stykających się ze sobą pod określonym kątem: 45, 90 lub też 135 stopni. Ponieważ kątowniki, dzięki zastosowaniu magnesów, pewnie trzymają się spawanego metalu, nie jest konieczne korzystanie z pomocy drugiej osoby.

Obudowa takich akcesoriów jest wykonana ze stali, która osłania wewnętrzną warstwę magnetyczną i jest przy tym odporna na działanie wysokich temperatur towarzyszących spawaniu. W zależności od rozmiaru kątownika standardowo jest on w stanie udźwignąć ciężar nawet powyżej 30 kilogramów. Oferujemy ponadto profesjonalne akcesoria, takie jak kątownik StrongHand Adjust-O™ o udźwigu przekraczającym 50 kilogramów. Urządzenie jest do tego wyposażone w 2 przełączniki – włącznik i wyłącznik, za pomocą których można szybko i sprawnie przygotować metal do obróbki. Klientom oferujemy tak pojedyncze akcesoria magnetyczne, jak i gotowe zestawy kątowników w różnych rozmiarach.

Poza kątownikami znajdziesz w naszym asortymencie także inne akcesoria wspomagające pracę, w tym magnesy wężowe, które niektórzy nazywają potocznie „trzecią ręką” – są to bardzo silne podkładki magnetyczne podtrzymujące w jednej pozycji elementy poddawane spawaniu. Konstrukcja jest wyposażona także w zacisk kleszczowy. Innymi akcesoriami przeznaczonymi do trzymania elementów metalowych są konstrukcje do mniejszych części, takich jak śruby czy blaszki. Specjalny uchwyt magnetyczny StrongHand Mag Tab™ to trzyosiowe narzędzie, za pomocą którego można wygodnie przytrzymać elementy płaskie i okrągłe. Dzięki umieszczeniu magnesów na trzech płaszczyznach możliwe jest spawanie w różnych pozycjach.

Narzędzia ręczne dla spawalnictwa

Potrzebujesz narzędzi ręcznych przeznaczonych typowo do pracy w trakcie i po spawaniu? W naszym asortymencie znajdują się takie akcesoria, jak młotki spawalnicze. To niewielkie narzędzia o wąskiej budowie główki, za pomocą której można usuwać żużel powstały w trakcie spawania. Dzięki temu szybko i łatwo oczyścisz spoinę.

W każdym warsztacie powinny także znaleźć się specjalistyczne szczypce spawalnicze. To wszechstronne narzędzia przydatne w trakcie spawania metodami MIG/MAG. Za ich pomocą możesz wygodnie usuwać odpryski osadzające się na dyszy czy też skracać drut spawalniczy.

Wszystkie narzędzia ręczne wyposażone są w rękojeści umożliwiające pewny chwyt. Są to akcesoria uniwersalne i bardzo trwałe.

Spoinomierz – co to jest i do czego służy?

Do z pewnością ciekawszych akcesoriów spawalniczych dostępnych w ofercie centrum należą spoinomierze. Specyficzna budowa tych narzędzi pomiarowych pozwala dokładnie ocenić i wymierzyć wysokość nadlewu, grubość spoiny czy kąta ukosowania.

Spoinomierz zbudowany jest z:

  • miernika wysokości,

  • miernika głębokości podtopienia,

  • miernika wielozadaniowego,

  • skali głównej.

W sprzedaży dostępne są spoinomierze analogowe, przeznaczone do ręcznego kontrolowania jakości wykonanych spoin. W naszej ofercie znajdują się akcesoria marki Sherman.

Magnetyczne stopki do uchwytów spawalniczych

Każda osoba, która przynajmniej raz w swoim życiu wykonywała nawet drobne prace spawalnicze potwierdzi, że zdarzają się problemy z poprawnym odkładaniem uchwytów spawarek. Oferowane przez nas stopki magnetyczne mogą być umieszczane bezpośrednio wokół miejsca pracy. Dzięki podstawie wykonanej z magnesu będą stabilnie trzymać się metalowego podłoża.

Stopka ma specjalnie wyprofilowany kształt, który dopasowany jest do uchwytów spawalniczych TIG czy też uchwyty MIG/MAG. Zapewnia pewne oparcie i pozwala trzymać uchwyt w pobliżu, by sięgnąć po niego w razie konieczności.

Pozostałe artykuły spawalnicze

Wśród pozostałych artykułów spawalniczych znajdują się nieco drobniejsze akcesoria, takie jak adaptery szpuli drutów spawalniczych MIG/MAG. Średnica otworu wewnętrznego jest uniwersalna, przez co adaptery pasują do wszystkich modeli migomatów na rynku.

Wygodę pracy poprawić może natomiast warsztatowy wózek uniwersalny. Jako konstrukcja przeznaczona do transportowania urządzeń spawalniczych czy butli z gazem taki wózek spawalniczy jest wyposażony w solidne koła skrętne, odpowiednio profilowane półki i dodatkowe elementy, jak haczyki do podwieszania na przykład okablowania spawarek czy przecinarek plazmowych.

Nośność tego rodzaju wózków warsztatowych pozwala zazwyczaj na utrzymanie do kilkudziesięciu kilogramów. W zależności od modelu mogą być dodatkowo wyposażone w specjalne łańcuchy przeznaczone do stabilizacji butli z gazem, co w znaczący sposób podnosi poziom bezpieczeństwa w trakcie ich transportowania.

Dlaczego warto korzystać z profesjonalnych akcesoriów spawalniczych?

Może się wydawać, że specjalistyczne akcesoria spawalnicze przeznaczone są do równie profesjonalnego użytku i w przydomowym warsztacie raczej się nie sprawdzą. To błędne przekonanie! Nawet przy drobniejszych pracach i bardziej hobbystycznym spawaniu nasze akcesoria mogą okazać się niezwykle przydatne. Są to zazwyczaj elementy niedrogie, które pomimo niskiej ceny są wyjątkowo praktyczne. Zapewniamy przy tym także doradztwo i z chęcią udzielimy porady, jakie modele akcesoriów warto zamówić!

Materiały spawalnicze
Popularne Marki
Narzędzia i akcesoria spawalnicze
Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj
Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.