Akcesoria spawalnicze

Zestaw kątowników magnetycznych 11, 22, 33 kg / FIXWELD - LRKM345_pakiet1 - FIXWELD - 1 Zestaw kątowników magnetycznych 11, 22, 33 kg / FIXWELD - LRKM345_pakiet1 - FIXWELD - 1 2
W magazynie
Kątowniki spawalnicze

Zestaw kątowników magnetycznych 11, 22, 33 kg / FIXWELD

FIXWELD
LRKM345_pakiet1
46,45 zł
Kątowniki magnetyczne służą do przytrzymania materiału spawanego podczas połączeń w jednej płaszczyźnie lub pod kątem 45, 90 oraz 135 stopni. Zapewniają solidne umocowanie spawanego materiału. Sprawdzają się podczas prac spawalniczych z rurami, płaskownikami, profilami oraz blachą. Zbudowane są z silnych, wysokiej trwałości magnesów, osłoniętych solidną...
Ekran spawalniczy 1,8m x 2,4m WELDAS 55-7168 - 55-7168 - Weldas - 1 Ekran spawalniczy 1,8m x 2,4m WELDAS 55-7168 - 55-7168 - Weldas - 1 2
Ostatnie sztuki w magazynie
Ekrany i zasłony spawalnicze

Ekran spawalniczy 1,8m x 2,4m WELDAS 55-7168

Weldas
55-7168
162,40 zł
Zielony ekran spawalniczy Weldas LAVAshield® o wymiarach 1,8 x 2,4 m to doskonała osłona w miejscu pracy.
Zestaw kątowników magnetycznych StrongHand 2x10 kg - MS346AT - Strong Hand Tools - 1 Zestaw kątowników magnetycznych StrongHand 2x10 kg - MS346AT - Strong Hand Tools - 1 2
W magazynie
Kątowniki spawalnicze

Zestaw kątowników magnetycznych StrongHand 2x10 kg

Strong Hand Tools
MS346AT
61,80 zł
Kątowniki magnetyczne StrongHand o udźwigu do 10 kg służą do przytrzymania materiału spawanego podczas połączeń w jednej płaszczyźnie lub pod kątem 30°, 45°, 60° i 90°.  Komplet: 2 szt.
Spoinomierz noniuszowy Sherman SPE-1 - NMR0109 - Sherman - 1
Ostatnie sztuki w magazynie
Spoinomierze

Spoinomierz noniuszowy Sherman SPE-1

Sherman
NMR0109
129,05 zł
Noniuszowy spoinomierz Sherman SPE-1 bardzo przydatny przy spawaniu rur, do pomiaru wewnętrznego przesunięcia przed i po osiowaniu rur, odległości rys traserskich po spawaniu i wysokości nadlewu.
Kątownik magnetyczny IDEAL 40 kg 111x95x29 mm - MSA46-HD-IDEAL - Ideal - 1 Kątownik magnetyczny IDEAL 40 kg 111x95x29 mm - MSA46-HD-IDEAL - Ideal - 1 2
W magazynie
Kątowniki spawalnicze

Kątownik magnetyczny IDEAL 40 kg 111x95x29 mm

Ideal
MSA46-HD-IDEAL
185,60 zł
Kątownik magnetyczny to szybki i łatwy sposób przytrzymywania obrabianych metalowych części pod kątem 45° i 90°.
Szczypce spawalnicze uniwersalne 7" ESAB - 0000139054 - ESAB - 1 Szczypce spawalnicze uniwersalne 7" ESAB - 0000139054 - ESAB - 1 2
Ostatnie sztuki w magazynie
Szczypce spawalnicze

Szczypce spawalnicze uniwersalne 7" ESAB

ESAB
0000139054
59,15 zł
Uniwersalne szczypce spawalnicze 7" (180 mm) Esab przydatne szczególnie podczas spawania metodami MIG/MAG.
Kątownik magnetyczny StrongHand 18 kg - MLD600 - Strong Hand Tools - 1 Kątownik magnetyczny StrongHand 18 kg - MLD600 - Strong Hand Tools - 1 2
W magazynie
Kątowniki spawalnicze

Kątownik magnetyczny StrongHand 18 kg

Strong Hand Tools
MLD600
71,00 zł
Kątownik magnetyczny StrongHand o udźwigu do 18 kg służy do przytrzymania materiału spawanego podczas połączeń w jednej płaszczyźnie lub pod kątem 30°, 60° i 90°. 
Pokazano 1-12 z 283 pozycji

Bez względu na to, czy jesteś hobbystą, czy też wykonujesz prace spawalnicze zawodowo, w różnych sytuacjach możesz potrzebować nie tylko profesjonalnych urządzeń, ale też różnego typu akcesoriów spawalniczych. Tego rodzaju produkty znajdziesz również w asortymencie naszego centrum. W sprzedaży dostępne są zatem pojedyncze produkty, jak i gotowe zestawy, które można wykorzystać w trakcie realizacji różnego rodzaju prac.

Co oferuje nasz internetowy sklep spawalniczy?

W ofercie prowadzonego przez nas sklepu spawalniczego dostępne są akcesoria znanych w branży marek, co stanowi swego rodzaju gwarancję odpowiedniej jakości takich produktów. Klientom zapewniamy duży wybór narzędzi ręcznych, kątowników spawalniczych czy stopek magnetycznych, które ułatwią realizację prac różnego typu.

Jak zawsze kupujący mogą liczyć na atrakcyjne oferty cenowe i sprzęt spełniający najwyższe kryteria jakościowe!

Magnetyczne kątowniki spawalnicze

Magnetyczne kątowniki spawalnicze to akcesoria, które są niezwykle przydatne podczas spawania elementów stykających się ze sobą pod określonym kątem: 45, 90 lub też 135 stopni. Ponieważ kątowniki, dzięki zastosowaniu magnesów, pewnie trzymają się spawanego metalu, nie jest konieczne korzystanie z pomocy drugiej osoby.

Obudowa takich akcesoriów jest wykonana ze stali, która osłania wewnętrzną warstwę magnetyczną i jest przy tym odporna na działanie wysokich temperatur towarzyszących spawaniu. W zależności od rozmiaru kątownika standardowo jest on w stanie udźwignąć ciężar nawet powyżej 30 kilogramów. Oferujemy ponadto profesjonalne akcesoria, takie jak kątownik StrongHand Adjust-O™ o udźwigu przekraczającym 50 kilogramów. Urządzenie jest do tego wyposażone w 2 przełączniki – włącznik i wyłącznik, za pomocą których można szybko i sprawnie przygotować metal do obróbki. Klientom oferujemy tak pojedyncze akcesoria magnetyczne, jak i gotowe zestawy kątowników w różnych rozmiarach.

Poza kątownikami znajdziesz w naszym asortymencie także inne akcesoria wspomagające pracę, w tym magnesy wężowe, które niektórzy nazywają potocznie „trzecią ręką” – są to bardzo silne podkładki magnetyczne podtrzymujące w jednej pozycji elementy poddawane spawaniu. Konstrukcja jest wyposażona także w zacisk kleszczowy. Innymi akcesoriami przeznaczonymi do trzymania elementów metalowych są konstrukcje do mniejszych części, takich jak śruby czy blaszki. Specjalny uchwyt magnetyczny StrongHand Mag Tab™ to trzyosiowe narzędzie, za pomocą którego można wygodnie przytrzymać elementy płaskie i okrągłe. Dzięki umieszczeniu magnesów na trzech płaszczyznach możliwe jest spawanie w różnych pozycjach.

Narzędzia ręczne dla spawalnictwa

Potrzebujesz narzędzi ręcznych przeznaczonych typowo do pracy w trakcie i po spawaniu? W naszym asortymencie znajdują się takie akcesoria, jak młotki spawalnicze. To niewielkie narzędzia o wąskiej budowie główki, za pomocą której można usuwać żużel powstały w trakcie spawania. Dzięki temu szybko i łatwo oczyścisz spoinę.

W każdym warsztacie powinny także znaleźć się specjalistyczne szczypce spawalnicze. To wszechstronne narzędzia przydatne w trakcie spawania metodami MIG/MAG. Za ich pomocą możesz wygodnie usuwać odpryski osadzające się na dyszy czy też skracać drut spawalniczy.

Wszystkie narzędzia ręczne wyposażone są w rękojeści umożliwiające pewny chwyt. Są to akcesoria uniwersalne i bardzo trwałe.

Spoinomierz – co to jest i do czego służy?

Do z pewnością ciekawszych akcesoriów spawalniczych dostępnych w ofercie centrum należą spoinomierze. Specyficzna budowa tych narzędzi pomiarowych pozwala dokładnie ocenić i wymierzyć wysokość nadlewu, grubość spoiny czy kąta ukosowania.

Spoinomierz zbudowany jest z:

  • miernika wysokości,

  • miernika głębokości podtopienia,

  • miernika wielozadaniowego,

  • skali głównej.

W sprzedaży dostępne są spoinomierze analogowe, przeznaczone do ręcznego kontrolowania jakości wykonanych spoin. W naszej ofercie znajdują się akcesoria marki Sherman.

Magnetyczne stopki do uchwytów spawalniczych

Każda osoba, która przynajmniej raz w swoim życiu wykonywała nawet drobne prace spawalnicze potwierdzi, że zdarzają się problemy z poprawnym odkładaniem uchwytów spawarek. Oferowane przez nas stopki magnetyczne mogą być umieszczane bezpośrednio wokół miejsca pracy. Dzięki podstawie wykonanej z magnesu będą stabilnie trzymać się metalowego podłoża.

Stopka ma specjalnie wyprofilowany kształt, który dopasowany jest do uchwytów spawalniczych TIG czy też MIG/MAG. Zapewnia pewne oparcie i pozwala trzymać uchwyt w pobliżu, by sięgnąć po niego w razie konieczności.

Pozostałe artykuły spawalnicze

Wśród pozostałych artykułów spawalniczych znajdują się nieco drobniejsze akcesoria, takie jak adaptery szpuli drutów spawalniczych MIG/MAG. Średnica otworu wewnętrznego jest uniwersalna, przez co adaptery pasują do wszystkich modeli migomatów na rynku.

Wygodę pracy poprawić może natomiast warsztatowy wózek uniwersalny. Jako konstrukcja przeznaczona do transportowania urządzeń spawalniczych czy butli z gazem taki wózek jest wyposażony w solidne koła skrętne, odpowiednio profilowane półki i dodatkowe elementy, jak haczyki do podwieszania na przykład okablowania spawarek czy przecinarek plazmowych.

Nośność tego rodzaju wózków warsztatowych pozwala zazwyczaj na utrzymanie do kilkudziesięciu kilogramów. W zależności od modelu mogą być dodatkowo wyposażone w specjalne łańcuchy przeznaczone do stabilizacji butli z gazem, co w znaczący sposób podnosi poziom bezpieczeństwa w trakcie ich transportowania.

Dlaczego warto korzystać z profesjonalnych akcesoriów spawalniczych?

Może się wydawać, że specjalistyczne akcesoria spawalnicze przeznaczone są do równie profesjonalnego użytku i w przydomowym warsztacie raczej się nie sprawdzą. To błędne przekonanie! Nawet przy drobniejszych pracach i bardziej hobbystycznym spawaniu nasze akcesoria mogą okazać się niezwykle przydatne. Są to zazwyczaj elementy niedrogie, które pomimo niskiej ceny są wyjątkowo praktyczne. Zapewniamy przy tym także doradztwo i z chęcią udzielimy porady, jakie modele akcesoriów warto zamówić!

Materiały spawalnicze
Popularne Marki
Narzędzia i akcesoria spawalnicze
Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj
Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.