TEC 2000 | Strefa marki

W naszej ofercie dostępne są środki TEC 2000. W sprzedaży znajdziesz uszlachetniacze do paliwa, płukanki silnika oraz uszczelniacze do chłodnic.

Produkty marki TEC 2000

W ofercie sklepu internetowego dostępne są wyroby marki TEC 2000. W asortymencie znajdują się różnego rodzaju płyny z kategorii chemii motoryzacyjnej. Wszystkie oferowane substancje to przetestowane i funkcjonalne produkty, doskonale sprawdzające się w codziennej eksploatacji.

Historia TEC 2000

Historia marki sięga 1973 roku, w którym powstała firma Tec-2000 Limited. Od samego początku przedsiębiorstwo działało w branży petrochemicznej. Przez wiele lat działalności ugruntowana została jego pozycja na rynku chemii motoryzacyjnej.

W 1994 roku producent stworzył nową markę, czyli właśnie TEC 2000. Produkcja została umiejscowiona w Wielkiej Brytanii. To właśnie w nowych zakładach udało się opracować innowacyjne produkty, takie jak chociażby dodatki do paliwa czy preparaty do mycia silnika. Dzięki drobiazgowo sprawdzanym mieszaninom składników środki te są efektywne i bezpieczne w użyciu.

Jak podkreśla producent, wyroby TEC 2000 przeznaczone są dla wszystkich klientów chcących prawidłowo zadbać o silnik swojego samochodu czy motocykla oraz wszelkich innych maszyn czy pojazdów. Stąd też w linii produktowej znajdują się preparaty zaprojektowane bardzo indywidualnie, pod kątem określonych potrzeb i oczekiwań użytkownika.

Preparaty do mycia silnika 

Marka TEC 2000 oferuje Klientom duży wybór specjalistycznych produktów umożliwiających przeprowadzanie skutecznej konserwacji różnych podzespołów pojazdu. Jednymi z najpopularniejszych są z pewnością preparaty do mycia silnika – czyli TEC 2000 Engine Flush. Jest to niezwykle skuteczna mieszanina, którą należy zastosować przy zmianie oleju. Płukanka silnika TEC 2000 pozwala usunąć z jego wnętrza wszelkie osady, sadzę czy nagromadzone pozostałości oleju silnikowego. Preparat jest efektywnie wykorzystywany w przypadku wielu nieprawidłowości dostrzeganych w pracy silnika, takich jak spadek mocy czy nierówna kompresja. Dokładne oczyszczenie przyczynia się ponadto do zmniejszenia emisji szkodliwych substancji w spalinach. 

W ofercie producenta znajdują się także środki czyszczące do bezpiecznego oczyszczania innych układów. Są to takie wyroby, jak:

  • preparat do czyszczenia wtrysków TEC 2000 Diesel Injector Cleaner – przeznaczony do użytku w silnikach dieslowskich (wysokoprężnych); umożliwia dokładne oczyszczenie końcówek oraz całych dysz wtryskiwaczy; regularne stosowanie poprawia funkcjonalność silnika oraz ogranicza czarny dym wydalany wraz ze spalinami,
  • preparat do czyszczenia wtrysków TEC 2000 Fuel Injector Cleaner – używany w silnikach benzynowych,
  • spray do czyszczenia układu dolotowego TEC 2000 Induction Cleaner – zwalczający zanieczyszczenia z dolotu oraz bezpośredniego wtrysku paliwa; forma aerozolu pozwala na łatwe zastosowanie, bez konieczności demontowania poszczególnych elementów,
  • spray do czyszczenia klimatyzacji TEC 2000 Airco Service – w formie jednorazowego środka odgrzybiającego system klimatyzacji samochodowej,
  • preparat do czyszczenia chłodnic TEC 2000 Radiator Flush – będący płukanką do usuwania kamienia, rdzy i podobnych zanieczyszczeń.

TEC 2000 – dodatek do paliwa

W naszym asortymencie dostępne są także takie środki, jak uszlachetniacze do paliwa. Dodatki o takim charakterze pozwolą Ci w pełni zadbać o układ paliwowy każdego silnika. W sprzedaży znajdują się dwa warianty tego typu środków:

  • TEC 2000 Diesel System Cleaner – dodatek wiążący wodę, a także konserwujący cały układ paliwowy; stosowanie tego środka poprawia żywotność pompy paliwowej; uszlachetniacz przeznaczony do stosowania w przypadku silników wysokoprężnych;
  • TEC 2000 Fuel System Cleaner – uszlachetniacze do benzyny, które szybko i skutecznie radzą sobie z problemem nadmiernego zbierania się wody w zbiorniku paliwowym; regularne używanie zapewnia zmaksymalizowanie efektywności spalanej benzyny.

Równie ciekawym preparatem, który znajduje się w naszej ofercie jest TEC 2000 Oil Booster, czyli dodatek do oleju silnikowego. Uszlachetniacz ten aktywnie poprawia wydajność oleju silnikowego, wpływając na proces jego zużycia. Oil Booster marki TEC 2000 ogranicza ponadto ryzyko twardnienia oleju oraz jego utleniania się. 

Producent zaleca używanie uszlachetniacza także w przypadku starszych pojazdów – Oil Booster utrzymuje optymalny poziom ciśnienia oleju, co wydłuża żywotność silnika. Preparat jest wydajny – jedna puszka uszlachetniacza wystarcza na cztery litry oleju silnikowego. Standardowo może być stosowany w profesjonalnych serwisach, jak i w warunkach domowych – użycie nie wymaga specjalistycznej wiedzy czy dodatkowego, fachowego sprzętu motoryzacyjnego. 

Innowacyjny uszczelniacz do chłodnic

Preparat TEC 2000 Radiator Stop Leak to uszczelniacz do chłodnic, który dba o ochronę całego układu, zapobiegając awariom. System chłodzenia pracuje wówczas przy prawidłowym ciśnieniu, a wnętrze jest zabezpieczone przed wystąpieniem ognisk korozji.

Zaletą uszczelniacza jest jego wszechstronność – nadaje się do użytku z wszystkimi dostępnymi obecnie w sprzedaży płynami chłodniczymi. Jest prosty w użyciu, dzięki czemu można stosować go tak samodzielnie, jak i w serwisie samochodowym.

Płukanie silnika

Preparat do płukania silnika TEC 2000 Engine Flush

TEC 2000
TEC_2000_EF
☆☆☆☆☆ ★★★★★
(5)
TEC 2000 Engine Flush to innowacyjna płukanka do silników. Doskonale pozbywa się wszelkich zanieczyszczeń, które znajdują się w rowkach pierścieni tłokowych, kanalikach wału, popychaczy zaworowych. Pozbywa się m.in. osadu, nagaru, sadzy, a także dokładnie usuwa zużyty olej. 
Uszlachetniacze paliw

Dodatek uszlachetniacz do paliwa 2,5 litra TEC 2000 Diesel System Cleaner

TEC 2000
TEC_2000_DSC_2_5
TEC 2000 Diesel System Cleaner Tank Additive w wersji 2,5 litra to uszlachetniacz do silników Diesla. Doskonale wiąże wodę, zmniejsza skutki złej smarności i jakości paliw. Dzięki zawartym w składzie składnikom rozpuszczalnym dokładnie czyści i konserwuje silniki wysokoprężne, a także całe systemy paliwowe.
Czyszczenie wtrysków

Zestaw do wtrysków diesla 2x TEC 2000 + zestaw z filtrem

TEC 2000
TEC_2000_DIC_Z8_px2
2x TEC 2000 Diesel Injector Cleaner + zestaw 8 mm z filtrem to preparat przeznaczony do czyszczenia wtryskiwaczy w silnikach Diesla. Poprawia także spalanie paliwa oraz wymiernie zmniejsza ilość charakterystycznego czarnego dymu wydobywającego się z układu wydechowego.
Zestawy preparatów

Zestaw do silnika i układów TEC 2000

TEC 2000
TEC_2000_EF_FSC_OB_px
TEC 2000 Engine Flush + Fuel System Cleaner + Oil Booster to zestaw do motocykli, wymiana oleju z użyciem płukanki, czyszczenie zbiornika paliwa i wtryskiwaczy.
Czyszczenie wtrysków

Zestaw do wtrysków diesla TEC 2000 + zestaw z filtrem

TEC 2000
TEC_2000_DIC_Z8_px
TEC 2000 Diesel Injector Cleaner + zestaw 8 mm z filtrem to preparat przeznaczony do czyszczenia wtryskiwaczy w silnikach Diesla. Poprawia także spalanie paliwa oraz wymiernie zmniejsza ilość charakterystycznego czarnego dymu wydobywającego się z układu wydechowego.
Zestawy preparatów

Zestaw do silników diesla i uszlachetniacz TEC 2000

TEC 2000
TEC_2000_EF_DSC_px
TEC 2000 Engine Flush i Diesel System Cleaner to zestaw, który został stworzony z myślą o kompleksowym czyszczeniu silnika – w tym wypadku wysokoprężnym. Dzięki niemu zadbasz o dobrą kondycję jednostki napędowej w swoim samochodzie i motocyklu.
Zestawy preparatów

Zestaw do wymiany oleju TEC 2000

TEC 2000
TEC_2000_EF_OB_px
TEC 2000 Engine Flush i Oil Booster to zestaw, który został stworzony z myślą o wydajnej wymianie oleju. Dzięki niemu zadbasz o dobrą kondycję jednostki napędowej w swoim samochodzie i motocyklu.
Dodatek do oleju silnikowego TEC 2000 Oil Booster - TEC_2000_OB - TEC 2000 - 1 Dodatek do oleju silnikowego TEC 2000 Oil Booster - TEC_2000_OB - TEC 2000 - 1 2
Brak towaru w magazynie, wydłużony termin realizacji
Uszlachetniacze oleju silnikowego

Dodatek do oleju silnikowego TEC 2000 Oil Booster

TEC 2000
TEC_2000_OB
66,40 zł
TEC 2000 Oil Booster to dodatek do oleju silnikowego pomagający zmniejszyć jego zużycie (nie spalanie). Preparat wykorzystuje się również do utrzymania odpowiedniego ciśnienia oleju, co pozwala ochronić silniki (zwłaszcza w starszych pojazdach) przed degradacją.
Pokazano 1-12 z 22 pozycji
Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Produkt dodany do listy ulubionych.