Lista produktów marki GEKO

Asortyment marki GEKO

W sprzedaży dostępny jest bogaty asortyment marki GEKO. Oferujemy wybór narzędzi, elektronarzędzi oraz akcesoriów dodatkowych tego producenta, który od wielu lat cieszy się sporym zaufaniem ze strony użytkowników.

Firma GEKO

Firma GEKO rozpoczęła swoją działalność na krajowym rynku na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Początkowo oferta przedsiębiorstwa opierała się jedynie na dystrybucji wyrobów innych firm. W roku 2004 udało się jednak wprowadzić własną markę, która obecnie oferuje ponad 4000 produktów.

W asortymencie firmy GEKO, jak przyznaje sam producent, znajdują się narzędzia i urządzenia tak dla domowych hobbystów, jak i profesjonalnych użytkowników. Zaletą wszystkich oferowanych w sprzedaży akcesoriów jest niewątpliwie ich przystępna cena, a także świetna jakość i trwałość. Te cechy sprawiają, że po wyposażenie GEKO sięga coraz więcej Klientów, a sama marka staje się konkurencyjna na tle podobnych podmiotów na rynku także europejskim.

Narzędzia GEKO

Do podstawowego wyposażenia należą oczywiście narzędzia GEKO, czyli typowo ręczne akcesoria warsztatowe. Cechą charakterystyczną wszystkich produktów z tej kategorii jest solidne wykonanie, które pozwala użytkować elementy przez długi czas bez uszczerbku na ich jakości oraz funkcjonalności.

Wśród narzędzi ręcznych wymienić możemy takie, jak imadła stalowe z wymiennymi szczękami, podpory sufitowe/ścienne, które pozwalają podtrzymać powierzchnie klejone czy też suwmiarki. Sporym zainteresowaniem ze strony Klientów cieszą się także gotowe zestawy narzędziowe GEKO, wśród których dostępne są komplety wkrętaków, kluczy nasadowych czy szczypiec zaciskowych. Producent zadbał również o zestawy o dość uniwersalnym składzie i wielofunkcyjnych narzędziach, które z pewnością okażą się przydatne tak w domu, jak i w warsztacie lub serwisie.

Najbardziej wymagającym Klientom polecamy zestaw narzędziowy umieszczony w szafce warsztatowej GEKO. W pięciu z siedmiu szuflad producent umieścił akcesoria, takie jak śrubokręty czy klucze imbusowe. Dwie duże, przestronne szuflady zostały natomiast przeznaczone do dowolnego wykorzystania przez użytkownika.

Wyposażenie warsztatowe marki GEKO

Nawet w niewielkim garażu czy warsztacie niezbędne jest przynajmniej podstawowe wyposażenie, dzięki któremu łatwiej jest utrzymać porządek i realizować poszczególne prace naprawcze oraz montażowe. Marka GEKO oferuje w tym zakresie akcesoria, urządzenia oraz ogólnie rozumiane wyposażenie, dzięki któremu stworzysz wokół siebie funkcjonalną przestrzeń roboczą.

Na uwagę w przypadku produktów tego rodzaju zasługują niezwykle wygodne wózki transportowe i narzędziowe, które są chętnie wykorzystywane w dużych obiektach przemysłowych. GEKO zajmuje się ponadto produkcją stołów warsztatowych, drabinek, przedłużaczy i koziołków warsztatowych. Wśród urządzeń natomiast znajdziesz praktyczne wciągarki/wyciągarki GEKO, za pomocą których w bezpieczny sposób przenosić można bardzo ciężkie elementy, takie jak silniki samochodowe.

We wszelkiego rodzaju serwisach samochodowych czy warsztatach szklarskich nie może zabraknąć również solidnych uchwytów z przyssawkami do szyb. Takie elementy marki GEKO znajdziesz u nas w kilku różnych wariantach: jako pojedyncze, podwójne i potrójne akcesoria.

Nagrzewnice marki GEKO

Marka GEKO oferuje swoim użytkownikom także duży wybór profesjonalnych urządzeń o potwierdzonej trwałości. Należą do nich wysokiej klasy nagrzewnice GEKO, dostępne w naszym asortymencie w dwóch wariantach: gazowym oraz olejowym.

Gazowe nagrzewnice GEKO skonstruowane są z dużą dbałością o detale, dzięki czemu sprzęt ten jest bezpieczny w trakcie użytkowania oraz niezwykle efektywny. Poszczególne modele charakteryzują się dodatkowymi funkcjami, co pozwala wybrać urządzenie najlepiej dostosowane do konkretnych potrzeb. Nagrzewnice gazowe z reduktorem ciśnienia produkowane są w kilku rodzajach, które rozróżnić można przede wszystkim poprzez wykorzystywaną moc sprzętu. Nieco bardziej rozbudowane modele są, poza reduktorem, wyposażone także w termostat umożliwiający wygodne ustawianie parametrów temperatury. Nagrzewnice GEKO zostały dodatkowo wyposażone w takie funkcje, jak piezoelektryczny zapłon czy system zabezpieczający, który w razie przegrzania odłącza dopływ gazu.

Do dużych pomieszczeń, takich jak hale magazynowe czy warsztaty polecamy natomiast nowoczesne nagrzewnice olejowe GEKO. Konstrukcja takich urządzeń szczególnie sprawdzić się może w zamkniętych obiektach, w których przebywają ludzie. Wśród nich znajdują się bowiem modele takie, jak nagrzewnice olejowe z odprowadzaniem spalin. W tych oraz podobnych urządzeniach olejowych zamontowany został również termostat pozwalający na regulację temperatury w sposób automatyczny. Jeżeli czujnik wykryje podwyższone parametry, wyłączy tryb nagrzewania. W przypadku obniżenia temperatury urządzenie samodzielnie wróci do pracy. Każda z nagrzewnic olejowych GEKO została umieszczona na wygodnym i stabilnym podeście jezdnym zapewniającym mobilność w każdej sytuacji.

Sprzęt spawalniczy i prostowniki GEKO

GEKO ma w swojej ofercie także nowoczesny sprzęt spawalniczy. Mowa tu zarówno o akcesoriach, w tym elektrodach otulonych czy przyłbicach samościemniających, jak i samych urządzeniach. Spawarka GEKO MIG/TIG/MMA 220 to model inwertorowy o naprawdę wszechstronnym zastosowaniu. W niewielkiej obudowie kryje się sprzęt pozwalający na wykonanie większości prac spawalniczych, a wygodny i czytelny wyświetlacz ułatwia ustawienie niezbędnych parametrów spawania.

Na uwagę kierowców, ale też mechaników samochodowych zasługują natomiast solidne prostowniki GEKO, które pozwolą naładować akumulatory o różnych pojemnościach. Poszczególne modele zapewnią możliwość szybkiego ładowania (funkcja Fast Charge) oraz ładowanie automatyczne w kilku trybach. Jeżeli szukasz urządzenia o doskonałych parametrach pracy, wybierz prostownik mikroprocesorowy GEKO, który w wygodny sposób automatycznie dobierze najkorzystniejsze parametry.

Uzupełnieniem dla prostowników samochodowych mogą być produkowane również przez GEKO zestawy kabli rozruchowych.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem tego producenta! W razie dodatkowych pytań odnośnie poszczególnych produktów i ich parametrów prosimy o kontakt z konsultantem.

Saperka wielofunkcyjna składana 4w1 GEKO - G02420 - GEKO - 1 Saperka wielofunkcyjna składana 4w1 GEKO - G02420 - GEKO - 1 2
  • -10%

Saperka wielofunkcyjna składana 4w1 GEKO

G02420
Wielofunkcyjna, survivalowa, składana saperka Geko 4w1. Narzędzie niezwykle przydatne w samochodzie, na biwaku, podczas wypadów do lasu. Dzięki możliwości złożenia saperka zajmuje bardzo mało miejsca.
W magazynie, wysyłka 24h
15,71 zł 17,45 zł
Zszywacz tapicerski 3w1 zszywki i gwoździe GEKO - G01332 - GEKO - 1 Zszywacz tapicerski 3w1 zszywki i gwoździe GEKO - G01332 - GEKO - 1 2
  • -10%

Zszywacz tapicerski 3w1 zszywki i gwoździe GEKO

G01332
Zszywacz tapicerski TAKER 3w1 GEKO na zszywki oraz gwoździe jest urządzeniem, służącym do łączenia różnych materiałów z podłożem drewnianym lub drewnopodobnym.
W magazynie, wysyłka 24h
28,49 zł 31,65 zł
Nóż do cięcia szkła olejowy GEKO - G02698 - GEKO - 1 Nóż do cięcia szkła olejowy GEKO - G02698 - GEKO - 1 2
  • -10%

Nóż do cięcia szkła olejowy GEKO

G02698
Nóż olejowy GEKO do cięcia szkła wyposażony w głowicę zakończoną wolframowym kółkiem tnącym.
W magazynie, wysyłka 24h
16,20 zł 18,00 zł
Panel grzewczy na podczerwień 425 W GEKO - G80571 - GEKO - 1 Panel grzewczy na podczerwień 425 W GEKO - G80571 - GEKO - 1 2
  • -20%

Panel grzewczy na podczerwień 425 W GEKO

G80571
Panel grzewczy na podczerwień Geko o mocy 425 W jest wydajnym urządzeniem oferującym nowoczesną i skuteczną metodę ogrzewania przestrzeni. 
Ostatnie sztuki w magazynie, wysyłka 24h
322,72 zł 403,40 zł
Imadło krzyżowe 125 mm GEKO - G01028 - GEKO - 1 Imadło krzyżowe 125 mm GEKO - G01028 - GEKO - 1 2
  • -10%

Imadło krzyżowe 125 mm GEKO

G01028
Profesjonalne imadło maszynowe dwuosiowe krzyżowe o żeliwnej konstrukcji wysoce odpornej na pękanie.
W magazynie, wysyłka 24h
250,79 zł 278,65 zł
Spawarka GEKO MIG/TIG/MMA-160 - zestaw - G80097-G - GEKO - 2 Spawarka GEKO MIG/TIG/MMA-160 - zestaw - G80097-G - GEKO - 2 2
  • -5%

Spawarka GEKO MIG/TIG/MMA-160 - zestaw

G80097-G
Zasilanie [V]: 230, Minimalny prąd spawania MIG [A]: 30, Maksymalny prąd spawania MIG [A]: 130, Procesy spawania: MIG / MAG / MMA / TIG, Obsługiwana średnica szpuli drutu [mm]: 100, Sterowanie [ręczne, synergiczne]: ręczne
Spawarka inwertorowa MIG/TIG/MMA pozwala na dokładne i płynne spawanie. Cykl pracy na poziomie 60 % i prąd spawania do 130 A pozwoli sprostać wyzwaniom majsterkowicza.
Ostatnie sztuki w magazynie, wysyłka 24h
1 140,00 zł 1 200,00 zł

Przedłużacz elektryczny bębnowy 3x1,0 mm / 25 m GEKO

G17500
Bębnowy przedłużacz elektryczny doskonale sprawdzi się w każdym domu, ogrodzie, warsztacie a także na budowie. Wyposażony w bezpiecznik termiczny, który chroni przed przegrzaniem.
Ostatnie sztuki w magazynie, wysyłka 24h
119,10 zł

Zestaw 4x ścisk sprężynowy 200 mm GEKO

G29932_px4
Zestaw ścisków sprężynowych 200 mm wykonanych z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które doskonale sprawdzą się np. podczas klejenia różnego rodzaju elementów. Komplet zawiera 4 sztuki.
W magazynie, wysyłka 24h
21,25 zł

Zestaw 4x ścisk sprężynowy 150 mm GEKO

G29931_px4
Zestaw ścisków sprężynowych 150 mm wykonanych z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które doskonale sprawdzą się np. podczas klejenia różnego rodzaju elementów. Komplet zawiera 4 sztuki.
Ostatnie sztuki w magazynie, wysyłka 24h
15,35 zł

Kanister metalowy blaszany GEKO 20 l

G03232
Metalowy kanister Geko na paliwo o pojemności 20 litrów. Posiada uchwyty do przenoszenia oraz solidne zamknięcie z uszczelką.
W magazynie, wysyłka 24h
131,00 zł

Zestaw 6x ścisk sprężynowy 150 mm GEKO

G29931_px6
Zestaw ścisków sprężynowych 150 mm wykonanych z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które doskonale sprawdzą się np. podczas klejenia różnego rodzaju elementów. Komplet zawiera 6 sztuk.
Ostatnie sztuki w magazynie, wysyłka 24h
23,00 zł

Zestaw 6x ścisk sprężynowy 200 mm GEKO

G29932_px6
Zestaw ścisków sprężynowych 200 mm wykonanych z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które doskonale sprawdzą się np. podczas klejenia różnego rodzaju elementów. Komplet zawiera 6 sztuk.
W magazynie, wysyłka 24h
31,85 zł
Pokazano 1-20 z 211 pozycji
Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.