Plecaki, torby, saszetki

Plecak turystyczny Neo Tools

84-325
NEO Tools
Plecak turystyczny Neo Tools o pojemności 30 litrów jest świetnym wyborem na kilkudniowe wyprawy. Wygodny i pojemny, sprawdzi się podczas survivalu, wędrówek w góry i podróży.
W magazynie
245,97 zł

Plecak taktyczny Neo Tools

84-321
NEO Tools
Plecak taktyczny Neo Tools o pojemności 30 litrów, wyposażony w 4 zewnętrzne i 18 wewnętrznych kieszeni na narzędzia ułatwiających przechowywanie i transport. Wygodny i pojemny, sprawdzi się podczas survivalu, wędrówek w góry i podróży.
Ostatnie sztuki w magazynie
222,35 zł

Plecak wodoodporny PVC 600D Neo Tools

63-131
NEO Tools
Plecak wodoodporny PVC 600D Neo Tools wykonany z termoplastycznego poliuretanu, dzięki czemu skutecznie chroni wartościowe przedmioty znajdujące się wewnątrz podczas niesprzyjającej pogody. Wygodny i pojemny, sprawdzi się podczas survivalu, wędrówek w góry i podróży.
W magazynie
241,97 zł

Torba turystyczna CAMO Neo Tools

84-323
NEO Tools
Torba turystyczna CAMO Neo Tools wykonana z wzmocnionego poliestru, przydatna do przenoszenia mniejszych narzędzi. Idealnie sprawdzi się także jako torba narzędziowa i monterska.
W magazynie
126,97 zł

Plecak survivalowy Neo Tools

84-326
NEO Tools
Plecak survivalowy Neo Tools o pojemności 40 litrów jest świetnym wyborem na kilkudniowe wyprawy. Wygodny i pojemny, sprawdzi się podczas wypadów w duchu survivalu i bushcraftu, umożliwia spakowanie niezbędnego ekwipunku do bytowania w lesie.
W magazynie
257,97 zł

Torba turystyczna duża CAMO Neo Tools

84-322
NEO Tools
Torba turystyczna duża CAMO Neo Tools wykonana z nylonu 600 D, gwarantującego długoletnią trwałość torby. Posiada usztywniane, wodoodporne dno chroniące zawartość podczas pracy w trudnych warunkach. Idealnie sprawdzi się także jako torba narzędziowa i monterska.
W magazynie
175,97 zł

Saszetka CAMO Neo Tools

84-324
NEO Tools
Saszetka / nerka CAMO Neo Tools to podręczna saszetka do użytku na co dzień i do pracy, wykonana ze wzmocnionego poliestru. 
Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj
Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.