Warsztat

Tablica narzędziowa Toolbox System Wall Mix 160x80

TS.W.160.080.M_px
☆☆☆☆☆ ★★★★★
(7)
System: Wall Mix
Warsztatowa tablica narzędziowa z pojemnikami i uchwytami Toolbox System Wall Mix 160x80 do dowolnej aranżacji przestrzeni warsztatowej lub magazynowej.
W magazynie, wysyłka 24h
111,80 zł

Tablica narzędziowa Toolbox System Wall Mix 120x80 v.5

TS.W.120.080.M_5_px
☆☆☆☆☆ ★★★★★
(6)
Długość [cm]: 117, System: Wall Mix
Warsztatowa tablica narzędziowa z pojemnikami i uchwytami Toolbox System Wall Mix 120x80 v.5 do dowolnej aranżacji przestrzeni warsztatowej lub magazynowej.
W magazynie, wysyłka 24h
99,10 zł
Tablica narzędziowa Toolbox System Wall Mix 180x80 v.2 - TS.W.180.080.M_2_px - Toolbox System - 1 Tablica narzędziowa Toolbox System Wall Mix 180x80 v.2 - TS.W.180.080.M_2_px - Toolbox System - 1 2
  • -5%

Tablica narzędziowa Toolbox System Wall Mix 180x80 v.2

TS.W.180.080.M_2_px
Długość [cm]: 173, Wysokość [cm]: 78, System: Wall Mix
Warsztatowa tablica narzędziowa z pojemnikami i uchwytami Toolbox System Wall Mix 180x80 v.2 do dowolnej aranżacji przestrzeni warsztatowej lub magazynowej.
W magazynie, wysyłka 24h
189,38 zł 199,35 zł

Tablica narzędziowa Toolbox System Wall Mix 120x80

TS.W.120.080.M_px
☆☆☆☆☆ ★★★★★
(2)
Długość [cm]: 117, System: Wall Mix
Warsztatowa tablica narzędziowa z pojemnikami i uchwytami Toolbox System Wall Mix 120x80 do dowolnej aranżacji przestrzeni warsztatowej lub magazynowej.
W magazynie, wysyłka 24h
167,25 zł
Pokazano 1-20 z 307 pozycji

Sprzęt warsztatowy – wyposażenie, które warto mieć

Sprzęt warsztatowy dostępny w naszej ofercie sprzedażowej to wyposażenie, dzięki któremu bez większego trudu można zaaranżować przestrzeń zarówno w przydomowym garażu lub warsztacie, jak i w profesjonalnym punkcie serwisowym. Oferujemy ogromny wybór akcesoriów z kilku różnych kategorii produktowych.

 

Wyposażenie warsztatowe – na co należy zwrócić uwagę?

Wyposażenie warsztatowe nigdy nie będzie takie samo w poszczególnych obiektach. O wyborze najodpowiedniejszych elementów z dużej grupy sprzętu decyduje zarówno sam użytkownik, jak i charakter prac, które w przyszłości będą realizowane w takim pomieszczeniu. Należy mieć zatem na uwadze, że odmienne będzie wyposażenie warsztatu samochodowego, pracowni stolarskiej czy stanowiska spawalniczego.

Pomimo różnorodności aranżacji przestrzeni roboczej warto zwrócić uwagę na jedną, istotną kwestię związaną z wyposażeniem warsztatu. Mowa tu o jakości sprzętu, który trafi do Twojego miejsca pracy. Zaleca się, by wybierać sprzęt atestowany, będący w pewnym stopniu gwarancją zachowania pełnej funkcjonalności oraz trwałości. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz produkty wysokiej klasy, które zapewnią Ci komfortową pracę oraz pełne bezpieczeństwo użytkowania. 

 

Urządzenia warsztatowe

Wśród standardowego wyposażenia należy wymienić przede wszystkim urządzenia warsztatowe, czyli mniejsze i większe maszyny znajdujące zastosowanie przy realizacji szeregu prac wewnątrz i na zewnątrz.

W naszej ofercie dostępne są wydajne agregaty prądotwórcze. Urządzenia tego typu traktowane są jako przenośne źródła prądu. To wręcz niezastąpiony sprzęt na każdym placu budowy, gdzie nie zawsze może być dostęp do sieci energetycznej, a konieczne jest używanie elektronarzędzi. W wielu sytuacjach taki agregat można wykorzystać również w życiu prywatnym – pozwoli zasilić domową sieć elektryczną w przypadku dłuższej awarii lub też zastąpi ją na działce rekreacyjnej. Takie urządzenia są ponadto używane podczas wszelkiego rodzaju eventów organizowanych na świeżym powietrzu. Obecnie w sprzedaży znajdują się modele z silnikami benzynowymi. 

Do kolejnej grupy większych urządzeń warsztatowych należą także nagrzewnice oraz kompresory i sprężarki. Pierwsze są przeznaczone do wydajnego dogrzewania pomieszczeń, także tych nowo budowanych czy remontowanych, gdzie konieczne jest wprowadzenie obiegu cieplejszego powietrza. Na rynku znaleźć można nagrzewnice zasilane olejowo, gazowo czy też elektryczne, co pozwala dobrać sprzęt pod kątem możliwości i oczekiwań użytkownika.

Kompresory i sprężarki pozwalają z kolei pozyskać sprężone powietrze. Stąd też takie wyposażenie warsztatowe można spotkać chociażby w branży wulkanizacyjnej i w serwisach motoryzacyjnych.

 

Sprzęt dla warsztatów samochodowych

Do szczególnie ważnych urządzeń zalicza się sprzęt do warsztatów samochodowych, który może być oczywiście użytkowany także w innych miejscach, w tym w warunkach domowych. Mowa oczywiście o niezbędnych w wielu sytuacjach prostownikach, to jest urządzeniach przeznaczonych do ładowania akumulatorów pojazdowych.

Prostowniki, które znajdują się w naszej ofercie sprzedażowej mogą trafić zarówno do klasycznego serwisu pojazdów, jak i każdego prywatnego garażu. Są wyjątkowo pomocne w momencie, gdy akumulator auta ulega rozładowaniu i konieczne jest ponowne dostarczenie mu zapasu energii. Wyjątkowo wszechstronnymi są prostowniki przenośne, które dzięki swoim niewielkim rozmiarom można mieć zawsze przy sobie, na przykład w schowku auta. Uzupełnieniem oferty sprzętu o takim charakterze są kable rozruchowe oraz testery akumulatorów.

Wyposażeniem używanym często w warsztatach samochodowych są także zgrzewarki. Urządzenia te służą do, na przykład, miejscowego obkurczania blachy czy do zgrzewania punktowego. Jest to sprzęt, który wykorzystują w pracy blacharze samochodowi. Mechanicy pojazdowi potrzebują niekiedy takich maszyn, jak wciągarki elektryczne. Mocna konstrukcja takiego wyposażenia sprawia, że możliwe jest szybkie i bezpieczne podnoszenie oraz opuszczanie ciężkich elementów, takich jak na przykład silniki samochodowe. 

 

Pomocnicze wyposażenie warsztatowe

Do naszego katalogu sprzedażowego trafiło także wiele akcesoriów stanowiących wyposażenie pomocnicze, które może przydać się właściwie w każdym warsztacie i zakładzie przemysłowym.

Wiele prac wymaga odpowiednio stabilnego podłoża. Zastosowanie typowych stołów czy biurek nie jest raczej wskazane – meble takiego rodzaju nie są przystosowane do większych obciążeń. Właśnie dlatego w trakcie kompletowania wyposażenia warsztatowego lepiej zdecydować się na wybór takich elementów, jak solidne stoły warsztatowe, często z wbudowanymi dodatkowymi szufladami, w których można przechowywać narzędzia, akcesoria i podobne przedmioty. W mniejszych pomieszczeniach oraz wszędzie tam, gdzie prace realizowane są tymczasowo i na wolnym powietrzu lepszym wyborem może okazać się składany stół warsztatowy. Po rozłożeniu zyskujesz sporą przestrzeń roboczą, a po zakończeniu pracy wystarczy ponownie złożyć mebel i odstawić go lub schować do bagażnika i ruszyć w dalszą drogę.

Godne uwagi są także wszechstronne stoliki warsztatowe, na przykład marki WMC Tools, które pełnią kilka różnych funkcji. Poza blatem do pracy można używać ich jako podestu, wózka transportowego czy też leżanki warsztatowej.

Na placu budowy, w pracowni stolarskiej i warsztacie przydadzą się także koziołki, czyli specjalne stojaki o wzmocnionej konstrukcji. Są odporne na większe obciążenia i mogą posłużyć jako elementy podtrzymujące blaty robocze. Przy wyborze modeli o regulowanej wysokości nóżek możesz dopasować wielkość do indywidualnych potrzeb.

 

Organizacja miejsca pracy w warsztacie

Nie da się ukryć, że w każdym warsztacie czy garażu pojawia się z czasem coraz więcej drobiazgów, narzędzi, śrubek i podobnej drobnicy. Jeśli w porę taki zapas akcesoriów nie zostanie uporządkowany, Twoje miejsce pracy może ogarnąć prawdziwy bałagan. A ten nie sprzyja realizowaniu codziennych zadań. Z myślą o naszych Klientach wprowadziliśmy do asortymentu wyposażenie ułatwiające organizację przestrzeni w warsztacie.

Najłatwiejszą metodą zapanowania nad ewentualnym rozgardiaszem w miejscu pracy jest wyposażenie stanowiska w kuwety warsztatowe. Dostępne w kilku różnych rozmiarach pozwolą uporządkować zarówno te najdrobniejsze elementy, jak i nieco większe narzędzia ręczne i akcesoria. Wygodnym sposobem na ich umocowanie są tablice narzędziowe z uchwytami. Można zamontować je bezpośrednio nad stanowiskiem roboczym, dzięki czemu każdy bez trudu sięgnie po każdy potrzebny przedmiot umieszczony w kuwecie. 

Takie tablice z uchwytami nadają się nie tylko do mocowania kuwet warsztatowych. Na ich powierzchni można umieszczać także narzędzia, które dzięki temu znajdują się zawsze w jednym, z góry ustalonym miejscu. Taki sposób ich organizowania znacznie przedłuża także żywotność akcesoriów – nie obijają się one o siebie w szufladzie, nie spadają z blatu i nie ulegają uszkodzeniom na skutek zalania substancjami oleistymi i smarami, które przecież znajdują się w większości warsztatów. 

Warto przeczytać:

Popularne marki i przydatne linki

Urządzenia i materiały spawalnicze
Polecane kategorie
Popularne Marki
Popularne produkty
Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj
Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.