Graphite | Strefa marki

Elektronarzędzia marki Graphite

Szukasz solidnych i trwałych elektronarzędzi? W ofercie sklepu dostępne jest nowoczesne wyposażenie marki Graphite, należącej do grupy Topex. Narzędzia tego producenta dostępne są w wariantach elektrycznych, akumulatorowych i spalinowych. W tej grupie wyrobów znajdują się urządzenia przeznaczone do użytku profesjonalnego, narażone na intensywną eksploatację w różnych warunkach.

Wkrętarki i młotowiertarki Graphite

Wkrętarki, wiertarkowkrętarki czy młotowiertarki marki Graphite to ten rodzaj elektronarzędzi, który zwyczajnie warto mieć tak w wyposażeniu domowym, jak i w warsztacie lub serwisie profesjonalnym. W naszym asortymencie znajdziesz wygodną w codziennym użytkowaniu, akumulatorową wiertarkowkrętarkę Graphite Energy+ 18 V. Urządzenie zostało wyposażone przez producenta w tryb regulacji prędkości oraz możliwość przełączania kierunku obrotów. Wygodnym rozwiązaniem jest zamontowane punktowe oświetlenie typu LED, które po uruchomieniu sprzętu podświetla miejsce pracy. Konstrukcja wiertarkowkrętarki wykonana została w sposób ergonomiczny, dzięki czemu nawet przy dłuższym użytkowaniu pozostaje wygodna i nie nadwyręża rąk.

W przypadku młotowiertarki Graphite SDS+ możemy śmiało przyznać, że to sprzęt o znacznej wydajności i dużej mocy. 900 W skryte w tym modelu umożliwia realizowanie prac skomplikowanych oraz w trudnych warunkach. Opcje wiercenia z udarem lub bez niego umożliwiają dostosowanie działania urządzenia do konkretnych potrzeb użytkownika. Taka moc młotowiertarki sprawia, że sprzęt ten nadaje się zarówno do wykonywania nawierceń, jak i znacznie intensywniejszych prac, takich jak podkuwanie i skuwanie betonu oraz cegły.

Pilarki Graphite

Na szczególną uwagę zasługuje z pewnością oferta pilarek Graphite. Urządzenia tego rodzaju, ze względu na swoje przeznaczenie muszą być solidnie wykonane, funkcjonalne i trwałe. Linia sprzętu Graphite zaprojektowana została zatem z myślą o wytrzymywaniu obciążeń bliskich profesjonalnym, co oznacza, że poszczególne modele poradzą sobie z naprawdę ciężkimi zadaniami.

Wśród pilarek tej marki, w naszej ofercie, znajdują się:

  • pilarki łańcuchowe typu spalinowego Graphite – do sprawnego i wygodnego cięcia drewna, niezbędne w każdym domu z ogrodem,

  • akumulatorowe pilarki łańcuchowe Graphite – wygodne, jeśli nie masz dostępu do zasilania elektrycznego lub paliwa,

  • pilarkozagłębiarki Graphite – do wykonywania precyzyjnych cięć w takich materiałach, jak drewno czy aluminium,

  • pilarki tarczowe Graphite (1200 i 1500 W) – mogące bez trudu ciąć materiał o grubości nawet do kilkudziesięciu milimetrów,

  • pilarki szablaste Graphite – które za pomocą brzeszczotów o różnych parametrach radzą sobie bez trudu z cięciem materiałów takich, jak drewno, tworzywo czy metal,

  • pilarki ukosowe Graphite – niezbędne, gdy musisz przeciąć elementy dużej wielkości.

Poszczególne typy pilarek są oczywiście przeznaczone do wykonywania prac różnego rodzaju

Szlifierki marki Graphite

Marka Graphite oferuje swoim Klientom także duży wybór szlifierek. W naszym sklepie dostępnych jest kilka wariantów urządzeń o takim charakterze. Do najczęściej wybieranych należą z pewnością szlifierki kątowe Graphite, które zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie i bezpieczeństwie operatora. Mocny silnik urządzenia poradzi sobie z każdym zadaniem: polerowaniem, szlifowaniem czy cięciem materiałów.

Osobom wykonującym hobbystycznie, jak i profesjonalnie prace obróbcze polecamy z kolei szlifierkę mimośrodową Graphite pracującą przy płynnej regulacji obrotów. Wytrzymałe urządzenie przeznaczone jest do opracowywania, w tym przede wszystkim szlifowania i polerowania powierzchni płaskich o utwardzonej strukturze. Podobne funkcje pełni szlifierka oscylacyjna Graphite, której używać można zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. W drugim przypadku o wygodę użytkownika dba zamontowany w urządzeniu pojemnik z filtrem, w którym gromadzą się pozostałości powstające w trakcie szlifowania.

Pozostałe narzędzia Graphite

Bogaty asortyment narzędzi elektrycznych Graphite został uzupełniony przez producenta również o takie urządzenia, jak:

  • strug elektryczny Graphite – sprzęt, który usprawni pracę każdego stolarza, ale i budowlańca czy majsterkowicza; specjalna konstrukcja uzupełniona o elementy antypoślizgowe pewnie leży w dłoni i pozwala na wykonywanie pracy w sposób precyzyjny,

  • młot wyburzeniowy Graphite – urządzenie przeznaczone do ciężkiej pracy i zadań specjalnych; duża moc (1200 W) sprawia, że to wyposażenie doskonale sprawdzające się podczas prac budowlanych, instalacyjnych, a przede wszystkim rozbiórkowych,

  • frezarka górnowrzecionowa Graphite – do pracy przy obróbce elementów wykonanych z drewna.

Zadbaj o porządek – myjki ciśnieniowe i odkurzacze Graphite

Graphite to marka oferująca także urządzenia przeznaczone do efektywnego dbania o porządek. W ofercie nie brakuje bowiem takiego sprzętu, jak myjki ciśnieniowe. Duża moc oraz możliwość pracy przy znacznym ciśnieniu wody to cechy szczególne tego rodzaju wyposażenia. Przystępna cena myjek ciśnieniowych Graphite w połączeniu z ich wysoką funkcjonalnością sprawiają, że to urządzenia chętnie stosowane w ogrodzie, garażu czy w pomieszczeniach magazynowych i produkcyjnych.

Odkurzacze Graphite to klasyczny sprzęt warsztatowy, który radzi sobie z zabrudzeniami każdego rodzaju. Pojemny zbiornik na zanieczyszczenia zbierze najmniejsze wiórki i pozostałości po obróbce drewna czy metalu. Funkcja czyszczenia na mokro ułatwia ponadto pozbywanie się powstających w trakcie codziennej pracy plam.

Polecamy

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Energy+ Graphite

Brzeszczoty do piły szablastej HCS/BIM Graphite - zestaw

56H049
Graphite
Brzeszczoty GRAPHITE do piły szablastej HCS/BIM znajdują zastosowanie przy pracach remontowych, budowlanych, rozbiórkowych oraz w przydomowych pracach amatorskich. Zestaw zawiera 10 sztuk.
W magazynie
109,97 zł

Młot wyburzeniowy Graphite 1700 W w walizce

58G868
Graphite
Młot wyburzeniowy Graphite z uchwytem sześciokątnym 30 mm o mocy 1700 W to specjalistyczne narzędzie, przeznaczone do prac wyburzeniowych, oferowane w praktycznej walizce z akcesoriami.
W magazynie
1 565,97 zł

Statyw do szlifierek kątowych 125 i 115 mm Graphite

56H650
Graphite
Statyw do szlifierek kątowych GRAPHITE przeznaczony do precyzyjnego cięcia elementów metalowych. Idealny do współpracy ze szlifierkami o średnicy tarczy 115 i 125 mm.
W magazynie
170,97 zł

Pilarka tarczowa 1200 W Graphite

58G486
Graphite
Pilarka tarczowa GRAPHITE z silnikiem o mocy 1200 W, który pozwala na osiągnięcie do 5000 obrotów tarczy na minutę. Pilarka posiada możliwość cięcia pod skosem w zakresie od 0° do 45°.
W magazynie
352,97 zł

Pilarka uniwersalna 1600 W Graphite

59G801
Graphite
Wysokiej klasy pilarka uniwersalna Graphite o mocy 1600W, przeznaczona do cięcia i obróbki drewna oraz materiałów drewnopodobnych.
W magazynie
1 176,97 zł

Mieszarka elektryczna Graphite 1400 W

58G785
Graphite
Mieszarka elektryczna Graphite z silnikiem o mocy 1400 W, przeznaczona do mieszania masy gipsowej, zapraw klejowych lub farb.
W magazynie
548,97 zł
Pokazano 1-12 z 145 pozycji
Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.