Szukasz miejsca, w którym Twój talent zostanie doceniony? Dołącz do nas i rozpocznij swoją podróż tam, gdzie każdy dzień obfituje w ciekawe wyzwania i otwiera nowe możliwości.

Cenimy ludzi potrafiących połączyć profesjonalizm i rozwój zawodowy z budowaniem swobodnych, koleżeńskich relacji.

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Dodane: 09.04.2024

Poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela handlowego, która efektywnie zajmie się sprzedażą i budowaniem relacji z klientami. Kandydat będzie odgrywał kluczową rolę w utrzymaniu wysokiego standardu obsługi klienta oraz w osiąganiu dobrych wyników sprzedaży.

Obowiązki:

  • Sprzedaż telefoniczna: prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami, zarówno w formie warm calling, jak i cold calling. Pracownik otrzyma dostęp do rozbudowanej bazy klientów, która posłuży jako narzędzie do rozwijania sprzedaży.
  • Rozwój sieci sprzedaży: działania na rynku tradycyjnym w celu rozszerzenia sieci sprzedaży.
  • Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami: obsługa zamówień i przygotowywanie ofert handlowych.
  • Realizowanie planów sprzedaży: osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Szkolenia i prezentacje: przeprowadzanie demonstracji narzędzi i szkoleń z ich użytkowania dla klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Minimum średnie wykształcenie.
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.
  • Dyspozycyjność.
  • Komunikatywność.
  • Wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne.
  • Możliwość rozwoju umiejętności poprzez szkolenia z technik sprzedaży oraz znajomości oferowanego asortymentu.
  • Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie: od 4000,00 zł netto miesięcznie plus premia i prowizja.

Praktykant ds. fotografii produktowej w dziale e-commerce

Zadania:

  • przygotowanie produktów do sesji zdjęciowej i ich aranżacja przed sesją
  • fotografowanie produktów na maszynie Orbitvu Alphastudio XXL (po wstępnym przeszkoleniu)
  • obróbka i retuszowanie zdjęć w celu poprawienia ich jakości
  • współpraca z działem e-commerce i marketingu oraz wsparcie ich działań

Warunki:

  • forma: stacjonarna
  • rodzaj umowy: porozumienie w sprawie praktyk studenckich

Napisz! Wyślij do nas swoje CV.

bok@spidweld.pl

Zadzwoń! Chętnie porozmawiamy o szczegółach.

+48 530 009 555

Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.