Kuwety i pojemniki magazynowe

Kuweta warsztatowa Kistenberg Truck KTR16-3020 - KTR16-3020 - Kistenberg - 1 Kuweta warsztatowa Kistenberg Truck KTR16-3020 - KTR16-3020 - Kistenberg - 1 2
W magazynie
Kuwety i pojemniki magazynowe

Kuweta warsztatowa Kistenberg Truck KTR16-3020

Kistenberg
KTR16-3020
System: Truck
1,80 zł
Kuweta warsztatowa Kistenberg Truck KTR16-3020 do przechowywania narzędzi, akcesoriów i drobnych elementów.
Kuweta warsztatowa Kistenberg Truck KTR20-3020 - KTR20-3020 - Kistenberg - 1 Kuweta warsztatowa Kistenberg Truck KTR20-3020 - KTR20-3020 - Kistenberg - 1 2
W magazynie
Kuwety i pojemniki magazynowe

Kuweta warsztatowa Kistenberg Truck KTR20-3020

Kistenberg
KTR20-3020
System: Truck
3,10 zł
Kuweta warsztatowa Kistenberg Truck KTR20-3020 do przechowywania narzędzi, akcesoriów i drobnych elementów.
Kuweta warsztatowa Kistenberg Truck KTR12-3020 - KTR12-3020 - Kistenberg - 1 Kuweta warsztatowa Kistenberg Truck KTR12-3020 - KTR12-3020 - Kistenberg - 1 2
W magazynie
Kuwety i pojemniki magazynowe

Kuweta warsztatowa Kistenberg Truck KTR12-3020

Kistenberg
KTR12-3020
System: Truck
1,15 zł
Kuweta warsztatowa Kistenberg Truck KTR12-3020 do przechowywania narzędzi, akcesoriów i drobnych elementów.
Kuweta warsztatowa Kistenberg Truck KTR12-S411 - KTR12-S411 - Kistenberg - 1 Kuweta warsztatowa Kistenberg Truck KTR12-S411 - KTR12-S411 - Kistenberg - 1 2
W magazynie
Kuwety i pojemniki magazynowe

Kuweta warsztatowa Kistenberg Truck KTR12-S411

Kistenberg
KTR12-S411
System: Truck
1,40 zł
Kuweta warsztatowa Kistenberg Truck KTR12-S411 do przechowywania narzędzi, akcesoriów i drobnych elementów.
Kuweta warsztatowa Kistenberg Truck KTR16-S411 - KTR16-S411 - Kistenberg - 1 Kuweta warsztatowa Kistenberg Truck KTR16-S411 - KTR16-S411 - Kistenberg - 1 2
W magazynie
Kuwety i pojemniki magazynowe

Kuweta warsztatowa Kistenberg Truck KTR16-S411

Kistenberg
KTR16-S411
System: Truck
1,75 zł
Kuweta warsztatowa Kistenberg Truck KTR16-S411 do przechowywania narzędzi, akcesoriów i drobnych elementów.
Kuweta warsztatowa Kistenberg Click Box KCB23 - KCB23 - Kistenberg - 1 Kuweta warsztatowa Kistenberg Click Box KCB23 - KCB23 - Kistenberg - 1 2
Brak towaru w magazynie, wydłużony termin realizacji
Kuwety i pojemniki magazynowe

Kuweta warsztatowa Kistenberg Click Box KCB23

Kistenberg
KCB23
System: Click Box
6,70 zł
Kuweta warsztatowa Kistenberg Click Box KCB23 do przechowywania narzędzi, akcesoriów i drobnych elementów.
Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Kuwety i pojemniki warsztatowe

W naszym sklepie dostępne są takie akcesoria, jak kuwety oraz pojemniki warsztatowe. To wyposażenie niezwykle funkcjonalne i przydatne w wielu sytuacjach – zarówno jako elementy ułatwiające zagospodarowanie przydomowego warsztatu, piwnicy, garażu, jak i profesjonalnego stanowiska pracy w zakładzie przemysłowym. 

Plastikowe pojemniki warsztatowe

Standardowe pojemniki warsztatowe produkowane są z tworzywa sztucznego, będącego najczęściej zwartą, dość gęstą mieszanką polimerową. Jako elementy plastikowe są zatem bardzo lekkie, dzięki czemu same w sobie nie stanowią nadmiernego obciążenia szafek, regałów czy wiszących półek. Materiał, z którego produkowane jest takie wyposażenie nadaje się także do wygodnego czyszczenia. Łatwo usuniesz z jego powierzchni kurz i inne drobne zanieczyszczenia. W sytuacji, gdy wnętrze lub ścianki plastikowych pojemników warsztatowych zostaną zabrudzone smarami, lub innymi oleistymi substancjami podobnego rodzaju, możesz powierzchnię zmyć za pomocą ogólnodostępnych detergentów i to bez obaw o uszkodzenie struktury tworzywa. 

W ofercie dostępne są pojemniki w różnych wielkościach i pojemnościach, co pozwala na dobranie dokładnie takiego wyposażenia, jakiego potrzebujesz w swojej pracy. Specyficzny kształt z jedną stroną ściętą pod kątem i otwartą górą sprawia, że do zawartości kuwety można bardzo łatwo sięgnąć. Brzeg jest modelowany w taki sposób, by elementy z kuwety przypadkowo się nie wysypywały – zatem tak wkładanie, jak i wyciąganie ze środka znajdujących się tam przedmiotów jest naprawdę wygodne.

Plastikowe pojemniki warsztatowe zajmują niewiele miejsca, dając jednocześnie użytkownikowi dodatkową przestrzeń do przechowywania różnych elementów. Za ich pomocą organizacja danego pomieszczenia czy stanowiska staje się znacznie prostsza, a wyposażenie ułatwia codzienne zapanowanie nad bałaganem. Ponieważ tworzywo, z jakiego zostało wykonane, jest bardzo solidne i odporne na dość duże obciążenie – możesz składować w pojemnikach naprawdę sporo elementów. 

Kuwety magazynowe – dla sprawnego kontrolowania bieżących stanów produktów

Nie da się ukryć, że konstrukcja kuwet magazynowych w znacznym stopniu usprawnia kontrolowanie ich zawartości. Wykorzystywane w składnicach, magazynach sklepowych i przemysłowych służą do przechowywania drobnych produktów. Powierzchnia kuwet umożliwia do tego obklejanie, na przykład wydrukowanymi kodami kreskowymi – łatwo dzięki temu w sposób bieżący kontrolować stany magazynowe, również za pomocą czytników. Także ręczna, „wizualna” kontrola w trakcie remanentu jest zwyczajnie prostsza i efektywniejsza. Do tego kuwetki do przechowywania dostępne są w wielu kolorach – można, w zależności od grupy produktowej, dostosować zestawy kolorystyczne do poszczególnych wyrobów czy części magazynu, co dodatkowo podnosi funkcjonalność przyjętego systemu przechowywania

Kuwety warsztatowe – konstrukcja ułatwiająca ich przechowywanie

Kuwety warsztatowe mają bardzo specyficzną konstrukcję. W przypadku pojemników o tej samej wielkości i pojemności możliwe jest ustawianie ich jeden na drugim – w stosy przypominające otwarte, małe regały. W ten sposób kuwety zajmują niewiele miejsca i ułatwiają segregowanie produktów.

Pomimo tego, że kuwety warsztatowe są doskonale przystosowane do tworzenia z nich samodzielnych regalików, mogą one również zostać zamontowane na specjalnych stelażach. Tutaj panuje całkowita dowolność wyboru, bowiem stelaże mogą być jezdne (przybierają postać wózka z przygotowanymi uchwytami pod podwieszenie kuwetek) lub standardowe, ustawiane na stałe w wybranym miejscu. Niewielkie pojemniki tego typu mogą być również montowane na specjalnych tablicach narzędziowych. Jest to kolejne niezwykle wygodne rozwiązanie, umożliwiające ustawienie wszystkich pojemników na wysokości wzroku – na przykład nad blatem roboczym.

Pojemniki magazynowe są również niezwykle wygodne do przechowywania ich samych, kiedy pozostają puste lub wymagają transportu, chociażby w trakcie przeprowadzki czy remontu. Wkładane tym razem jedna w drugą kuwety na gwoździe czy podobne akcesoria do tablic narzędziowych zajmują bardzo mało miejsca. Taki efekt określa się mianem gniazdowania i umożliwia on składowanie kilku czy nawet kilkunastu pojemników jednocześnie, bez ryzyka ograniczenia dostępnej wolnej przestrzeni.

Tworzywo sztuczne, z którego produkowane są kuwety, jest stosunkowo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. W magazynach czy warsztatach, gdzie nie tak trudno o zarysowania pojemników czy ich przypadkowe strącenie, taka odporność ma duże znaczenie. Nawet po upadku (z niewielkiej wysokości) w większości sytuacji pojemnik nie pęknie, chroniąc zawartość przed uszkodzeniami.

Pojemniki na śruby – czyli przechowywanie elementów drobnicowych

Ze względu na wszystkie wymienione powyżej właściwości pojemników warsztatowych można nazwać je idealnymi elementami służącymi do przechowywania niewielkich produktów. Kuwety na śruby? A może na drewniane kołki? Wszelkie drobnicowe wyroby, które warto mieć pod ręką w serwisie lub warsztacie czy też produkty składowane w magazynie wreszcie będą dobrze zorganizowane i uporządkowane!

Ponieważ pojemniki warsztatowe oferowane są w kilku różnych rozmiarach, mogą posłużyć również do wygodnego przechowywania narzędzi ręcznych i podobnego wyposażenia. Z pewnością to właśnie te niewielkie elementy sprawiają w trakcie organizacji przestrzeni najwięcej problemów. Nie da się pozostawić ich swobodnie – mogą się rozsypać, pogubić czy przemieszać z innymi. Zazwyczaj po tak zwaną „drobnicę” sięga się także dość często, zatem umieszczenie jej w półotwartych kuwetach warsztatowych poprawi w odczuwalny sposób ergonomię codziennej pracy.

Wykorzystanie kuwet na drobiazgi także poza warsztatem

Chociaż mogłoby się wydawać, że kuwety na śruby czy ogólnie mówiąc pojemniki do przechowywania związane są głównie z przemysłem, to system plastikowych kuwet usprawnia organizację miejsca pracy w wielu branżach. Z tego rodzaju pojemnikami spotkać się można nawet w takich obiektach, jak zaplecze apteki, salon fryzjerski lub gabinet kosmetyczny, gdzie konieczne jest wygodne i podręczne przechowywanie środków do pielęgnacji czy akcesoriów. 

Dostępne w naszym asortymencie kuwety warsztatowe mogą posłużyć nie tylko do organizacji narzędzi czy wyposażenia przemysłowego. Ich trwałość oraz ergonomiczne kształty doceniają hobbyści z wielu dziedzin, odnajdując w systemach pojemników idealne rozwiązanie do przechowywania akcesoriów artystycznych. W takich kuwetach zmieszczą się wszelkie tubki z farbkami, kredki, wyposażenie krawieckie i sporo innych elementów. Wielu Klientów przyznaje też, że większe pojemniki warsztatowe ułatwiają porządkowanie dziecięcych sypialni – można za ich pomocą segregować zabawki czy książeczki.

Zobacz również

Polecane kategorie
Popularne Marki
Popularne akcesoria i produkty

To warto przeczytać

Filtruj według
Cena
Producenci
Długość [cm]
Wysokość [cm]
System
Szerokość [cm]
Filtruj
Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.