Sprzęt gazowy

Reduktor gazu MAXY Argon/CO2 - 2 manometry / Ideal

265200
Ideal
Reduktor Ideal MAXY CO2/Ar z 2 manometrami przeznaczony jest do obniżenia ciśnienia wylotowego gazu technicznego do wymaganego ciśnienia roboczego. Zawór redukcyjny utrzymuje stałą wartość ciśnienia wylotowego niezależnie od wartości ciśnienia wlotowego. 
W magazynie
135,10 zł

Reduktor Ar/CO2 z rotametrem i podgrzewaczem 230 V / Ideal

265523
Ideal
Reduktor Ideal CO2/Ar z rotametrem i podgrzewaczem 230 V przeznaczony jest do obniżenia ciśnienia wylotowego gazu technicznego do wymaganego ciśnienia roboczego. Zawór redukcyjny utrzymuje stałą wartość ciśnienia wylotowego niezależnie od wartości ciśnienia wlotowego. 
W magazynie
184,50 zł

Reduktor gazu MINI Argon/CO2 - 2 manometry / Ideal

255200
Ideal
Reduktor Ideal MINI CO2/Ar z 2 manometrami przeznaczony jest do obniżenia ciśnienia wylotowego gazu technicznego do wymaganego ciśnienia roboczego. Zawór redukcyjny utrzymuje stałą wartość ciśnienia wylotowego niezależnie od wartości ciśnienia wlotowego.
W magazynie
85,20 zł

Zestaw butla MIX Ar/CO2 + reduktor duży 2 manometry / FIXWELD

Z_BM_RD_px
FIXWELD
Zestaw startowy do spawarek MIG, składający się z: butli wypełnionej wysokiej jakości mieszanką argonu (Ar) oraz dwutlenku węgla (CO2), dużego reduktora z dwoma manometrami, węża do podłączenia gazu + opaski zaciskowe.
W magazynie
579,00 zł

Reduktor Ar/CO2 z rotametrem i podgrzewaczem 36 V / Ideal

265500
Ideal
Reduktor Ideal CO2/Ar z rotametrem i podgrzewaczem 36 V przeznaczony jest do obniżenia ciśnienia wylotowego gazu technicznego do wymaganego ciśnienia roboczego. Zawór redukcyjny utrzymuje stałą wartość ciśnienia wylotowego niezależnie od wartości ciśnienia wlotowego. 
W magazynie
220,50 zł

Reduktor gazu z rotametrem Argon/CO2 / Ideal

265400
Ideal
Reduktor Ideal CO2/Ar z rotametrem przeznaczony jest do obniżenia ciśnienia wylotowego gazu technicznego do wymaganego ciśnienia roboczego. Zawór redukcyjny utrzymuje stałą wartość ciśnienia wylotowego niezależnie od wartości ciśnienia wlotowego.
W magazynie
115,70 zł

Reduktor gazu MAXY do Azotu - 2 manometry / Ideal

275201
Ideal
Reduktor Ideal AZOT MAXY z 2 manometrami przeznaczony jest do obniżenia ciśnienia wylotowego gazu technicznego do wymaganego ciśnienia roboczego. Zawór redukcyjny utrzymuje stałą wartość ciśnienia wylotowego niezależnie od wartości ciśnienia wlotowego.
W magazynie
160,40 zł

Reduktor gazu z rotametrem MINI Argon/CO2 Sherman

7812302
Sherman
Reduktor RBN to jednostopniowy reduktor do argonu, mieszanki i dwutlenku węgla z rotametrycznym wskaźnikiem przepływu gazu oraz manometrycznym wskaźnikiem ciśnienia roboczego w butli.
W magazynie, wysyłka 24h
71,99 zł

Zestaw butla MIX Ar/CO2 + reduktor MINI 2 manometry / FIXWELD

Z_BM_RM_px
FIXWELD
Zestaw startowy do spawarek MIG, składający się z: butli wypełnionej wysokiej jakości mieszanką argonu (Ar) oraz dwutlenku węgla (CO2), kompaktowego reduktora w wersji MINI z dwoma manometrami, węża do podłączenia gazu + opaski zaciskowe.
W magazynie
549,00 zł
Pokazano 1-12 z 39 pozycji
Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj
Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.