Płatność przelewem  wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Dane do przelewu bankowego można sprawdzić na dedykowanej stronie. Sprawdź dane do przelewu bankowego.

Płatność gotówką przy odbiorze  należy przygotować odliczoną kwotę gotówki dla kuriera dostarczającego przesyłkę. Ta płatność gwarantuje szybką realizację zamówienia. Zapłać również gotówką podczas odbioru swojego zamówienia w salonie sprzedaży, informację o tym, że jest gotowe do odbioru otrzymasz sms oraz drogą mailową.

Karta płatnicza  Płatność kartą w systemie PayU. W trosce o bezpieczeństwo, obsługujemy wyłącznie płatności kartami zabezpieczonymi mechanizmem 3-D Secure. Przed dokonaniem zakupu upewnij się czy Twój bank udostępnia taką możliwość oraz czy limit na karcie nie przekracza wartości zamówienia. Płatność zostanie zaksięgowana natychmiast. Przy odbiorze osobistym w salonie również masz możliwość płatności kartą.

Blik  System płatności mobilnych, dzięki któremu możesz zapłacić za zakupy używając aplikacji na Twoim smartfonie. Wybierz ikonkę BLIK w aplikacji Twojego banku, wygeneruj jednorazowy kod i wprowadź go w trakcie realizacji płatności - gotowe! Koszt płatności zależy od wartości zamówienia i jest wyświetlany przy tej opcji płatności.

Przelewy online PayU  Oferujemy szybkie płatności w sklepie internetowym przez przelewy elektroniczne (najchętniej wybierana metoda płatności na rynku) oraz tradycyjne przelewy bankowe.

Raty  zamówienia już od 300 zł możesz spłacać w dogodnych dla Ciebie ratach. W wybranych okresach promocyjnych masz możliwość zakupu na Raty 0%.

TWISTO – kupuj i zyskaj aż 30 dni na zapłatę. Lub podziel swoją płatność na 3 – za darmo. Chcesz jeszcze więcej? Pobierz aplikację Twisto, zarejestruj się i płać za wszystkie zakupy do 45 dni lub dziel płatności aż do 12 rat. Prosto i bezpiecznie.

Przelewy24  największy operator płatności online w Polsce, oferujący innowacyjne rozwiązania dla rynku e-commerce. Korzystanie z usług serwisu Przelewy24 pozwala na przeprowadzanie transakcji na wszystkich urządzeniach i przy użyciu wielu metod płatności – szybkich przelewów, BLIKA, kart płatniczych, płatności mobilnych (Apple Pay, Google Pay), portfeli elektronicznych czy rat.

FLEX PAYMENT dla firm usługa dla osób, które chcą odroczyć zapłatę za zakupy o 14, 21, 30, 45 lub 60 dni. Rób zakupy na fakturę, zamówienie wyślemy natychmiast po pozytywnej weryfikacji wniosku o finansowanie przez naszego partnera PRAGMAGO. Do wyboru masz 5 terminów płatności. Koszt usługi uzależniony jest od wybranego terminu płatności.

PayPo

PayPo masz aż 30 dni na zapłatę za zakupy - bez dodatkowych kosztów. Płacisz dopiero po odebraniu zamówienia, po sprawdzeniu produktów i po stwierdzeniu, że Ci pasują, bez zamrażania swoich środków. Zobacz szczegóły dotyczące płatności PayPo.

Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.