• -336,00 zł
Spawarka Kemppi Minarc 150 - zestaw - 6102150-G - Kemppi - 3
Spawarka Kemppi Minarc 150 - zestaw - 6102150-G - Kemppi - 4
Spawarka Kemppi Minarc 150 - zestaw - 6102150-G - Kemppi - 5
Spawarka Kemppi Minarc 150 - zestaw - 6102150-G - Kemppi - 6
Spawarka Kemppi Minarc 150 - zestaw - 6102150-G - Kemppi - 3
Spawarka Kemppi Minarc 150 - zestaw - 6102150-G - Kemppi - 4
Spawarka Kemppi Minarc 150 - zestaw - 6102150-G - Kemppi - 5
Spawarka Kemppi Minarc 150 - zestaw - 6102150-G - Kemppi - 6

Spawarka Kemppi Minarc 150 - zestaw

Spawarka Kemppi Minarc 150 to jednofazowe, inwertorowe źródło prądu stałego 140 A do spawania metodą MMA oraz TIG Lift. To niewielkie, niestrudzone urządzenie jest dostarczane ze wszystkimi elementami niezbędnymi do rozpoczęcia spawania.

Wyposażenie - pakiety
6102150
W magazynie U Ciebie za 2 dni (przewidywana dostawa)
2 549,00 zł 2 885,00 zł -336,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 2 543,46 zł

Loading...

Opis

Spawarka Kemppi Minarc 150 to jednofazowe źródło prądu stałego 140 A do spawania metodami MMA oraz TIG Lift. To niewielkie, niestrudzone urządzenie jest dostarczane ze wszystkimi elementami niezbędnymi do rozpoczęcia spawania. Urządzenie ma trwałą obudowę oraz pasek naramienny umożliwiający łatwe przenoszenie.

Urządzenia Minarc 150 jest lekkie, lecz solidne, wytrzymałe i odporne na uderzenia - idealne do warsztatów lub na plac budowy czy pracy w terenie. Spawarki Minarc można bardzo łatwo przenosić. Nawet gdy stanowisko pracy wymaga wchodzenia na drabiny i schody, cały potrzebny sprzęt można na ogół zabrać ze sobą za jednym razem.

Doskonałe właściwości łuku, wynikające z dużej rezerwy napięcia i automatycznej regulacji ciśnienia łuku, pozwalają uzyskać niezwykle stabilny łuk, niezależnie od pozycji i rodzaju elektrody.

Cechy główne:

 • doskonała jakość spawania i zajarzenie
 • 1-fazowe 230 V
 • funkcja automatycznej regulacji dynamiki
 • niewielka masa przy wysokiej mocy
 • doskonała wydajność pracy
 • funkcja spawania TIG z zajarzeniem przez pocieranie
 • kompletne zestawy gotowe do spawania

Automatyczny gorący start (Hot Start) zapewnia doskonałe zajarzenie w dowolnych warunkach, a funkcja antyprzyklejeniowa (Anti Stick) zmniejsza ryzyko przyklejenia się elektrody MMA do materiału podstawowego oraz wspomaga kontrolę łuku zwarciowego.

Zabezpieczenie przed przeciążeniem, wilgocią i pyłem, niezawodne działanie oraz możliwość spawania TIG z zajarzeniem przez pocieranie i z wykorzystaniem uchwytów TIG GV.

Doskonałe własności łuku, duża moc i niewielkie rozmiary sprawiają, że Minarc MMA to idealne rozwiązanie dla warsztatów zajmujących się naprawą ciężkiego sprzętu.

Dane techniczne:

 • napięcie zasilania 1~, 50/60 Hz: 230 V ±15%
 • zabezpieczenie zwłoczne: 16 A
 • napięcie biegu jałowego: 85 V
 • rozmiary elektrod otulonych: 1,5–3,25 mm
 • cykl pracy: 35% przy 140 A
 • zakres spawania MMA: od 10 A/20,5 V do 140 A/25,6 V
 • zakres spawania TIG: od 5 A/10 V do 150 A/16 V
 • zakres temperatur pracy: od -20°C do +40°C
 • wymiary zewnętrzne (dł. x szer. x wys.): 320 × 123 × 265 mm
 • masa (bez akcesoriów): 4,0 kg
 • klasa kompatybilności elektromagnetycznej: A
 • stopień ochrony: IP23S

Wyposażenie standardowe:

 • spawarka Kemppi Minarc 150
 • przewód masy 3 m
 • przewód spawalniczy 3 m
 • pas nośny
 • gwarancja i instrukcja obsługi w języku polskim

Pakiet akcesoriów 1:

 • elektrody spawalnicze rutylowe / 1,0 kg
 • rękawice spawalnicze 1 para
 • kątownik magnetyczny 22 kg

Pakiet akcesoriów 2:

 • przyłbica spawalnicza samościemniająca
 • elektrody spawalnicze rutylowe / 1,0 kg
 • rękawice spawalnicze 1 para
 • kątownik magnetyczny 22 kg

Dane techniczne

Zabezpieczenie sieci 230 V [A]
16
Zasilanie [V]
230
Minimalny prąd spawania TIG [A]
10
Maksymalny prąd spawania TIG [A]
150
Minimalny prąd spawania MMA [A]
10
Maksymalny prąd spawania MMA [A]
140
Cykl pracy TIG [%]
35
Cykl pracy MMA [%]
35
Procesy spawania
MMA / TIG
Funkcja VRD
NIE
Funkcja Hot Start
TAK
Funkcja Arc Force
NIE
Funkcja Anti Stick
TAK
Długość [cm]
32
Szerokość [cm]
12,3
Wysokość [cm]
26,5
Waga [kg]
4

Dokumenty produktu

Kemppi

Urządzenia marki Kemppi

W naszej ofercie znajdziesz wydajne urządzenia Kemppi – producenta, który od 1949 roku zajmuje się projektowaniem i wprowadzaniem na rynek sprzętu spawalniczego. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Lahti, w Finlandii.

Zgodnie z przyjętą strategią marka Kemppi dostarcza urządzenia spawalnicze do wszystkich metod spawania, a także kompletne systemy przeznaczone do użytku zautomatyzowanego. W ofercie tego producenta znajdują się również specjalistyczne maszyny do przeprowadzania żłobienia elektropowietrznego, które jest również jedną z metod spawalniczych.

W katalogu produktowym Kemppi nie brakuje również akcesoriów niezbędnych w pracy każdego spawacza. Pod szyldem tej marki oferowane są uchwyty spawalnicze, części zamienne i eksploatacyjne, a także wyposażenie BHP. Ciekawą opcją jest ponadto wprowadzone na rynek opracowane przez firmę oprogramowanie i aplikacje, które znajdują zastosowanie przede wszystkim w przypadku spawania zautomatyzowanego.

Spawarki Kemppi w naszym asortymencie

Prowadzimy sprzedaż nowoczesnych, wydajnych i dobrze ocenianych przez użytkowników spawarek inwertorowych marki Kemppi. Analizując zapotrzebowanie rynku na sprzęt o jak najlepszych parametrach spawania, postawiliśmy na popularne i chętnie wybierane modele, które nadają się do realizacji prac spawalniczych w bardzo szerokim zakresie.

Urządzenia tego producenta przeznaczone są w głównej mierze dla użytkowników profesjonalnych, wykorzystujących ich funkcje w środowisku przemysłowym. To oznacza, że są to spawarki solidnej konstrukcji, o dużej odporności i zapewniające możliwość uzyskania spoin wysokiej jakości.

Migomaty Kemppi

Spawanie metodą MIG/MAG w warunkach przemysłowych wymaga używania profesjonalnych urządzeń spawalniczych. Migomaty Kemppi z całą pewnością są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Producent zdecydował się bowiem na wprowadzenie do swojego katalogu spawarek o różnych możliwościach, począwszy od lekkiego, wszechstronnego sprzętu, aż po duże i rozbudowane maszyny spawalnicze. W naszym asortymencie znajdziesz duży wybór spawarek MIG/MAG Kemppi, które sprawdzą się w każdym warsztacie czy serwisie naprawczym.

Do wszelkiego rodzaju prac realizowanych w terenie czy też dla spawaczy wykonujących swoją pracę w różnych miejscach nadaje się migomat Kemppi MinarcMig 200 Evo. Przenośna, kompaktowa obudowa spawarki mieści bogate wyposażenie i funkcje niezwykle przydatne zarówno w mniej, jak i bardziej wymagających pracach. Z urządzeniem tym możesz pracować zarówno w trybie automatycznym, jak i manualnym – wszystko zależy od Twoich oczekiwań czy potrzeb danej sytuacji. Korzystanie z tego modelu gwarantuje uzyskanie spoin dobrej jakości, a szybkie i sprawne zajarzenie łuku dodatkowo usprawnia realizację zadania.

W naszym asortymencie znajdziesz ponadto migomaty Kemppi z serii Kempact – także w wariancie Pulse, czyli z możliwością spawania impulsowego oraz w trybie podwójnej pulsacji. W przypadku linii Kempact RA użytkownik może wybrać spawarkę spośród aż 11 różnych modeli sterowanych ręcznie (R) lub adaptacyjnie (A). Cechą charakterystyczną sprzętu jest jego energooszczędność – koszty wykorzystania energii zostały zredukowane nawet o około 10% w stosunku do podobnych urządzeń dostępnych na rynku.

Kemppi Minarc i Kemppi Master dla metody MMA

W naszym katalogu urządzeń spawalniczych znajdują się także spawarki MMA, obecnie w dwóch seriach: Kemppi Minarc oraz Kemppi Master.

Urządzenia do spawania metodą MMA to sprzęt zwarty, lekki, a przy tym, bardzo wygodny w profesjonalnym użyciu i niezwykle wydajny. Producent wyraźnie zaznacza, że jego spawarki sprawdzą się praktycznie w każdej sytuacji – nie tylko w warunkach warsztatowych, ale też w przypadku prac realizowanych na zewnątrz. Do naszego asortymentu wprowadziliśmy prawdziwe „perły” z oferty marki Kemppi.

W serii Kemppi Minarc wyróżnia się model spawarki MMA Kemppi Minarc Evo 180. Przystosowana do spawania elektrodami każdego rodzaju nie traci sprawności nawet w przypadku korzystania z długich przewodów zasilających. Wszystkie urządzenia z rodziny Minarc cieszą się dużym zainteresowaniem i dobrymi opiniami ze strony użytkowników – głównie dzięki łatwemu zajarzeniu łuku, który zyskuje wyraźną stabilność w trakcie wykonywania pracy.

Drugą linią spawarek MMA jest Kemppi Master S. Kategorię tę tworzą mocne, łatwe w obsłudze urządzenia, które docenią spawacze mobilni. Jeśli potrzebujesz spawarki, która będzie sprawnie działać w różnych warunkach, z pewnością się nie zawiedziesz. Modele Master S 400 czy S 500 radzą sobie także w bardzo trudnym otoczeniu i pracują przy obciążeniu nawet do 400 – 500 A (cykl 60%). W serii Kemppi Master MLS dostępne są natomiast urządzenia MMA z możliwością dostosowania do metody TIG (DC). To nieduże, ale mocne spawarki wyposażone w wygodne panele sterowania z funkcją pamięci. Mogą pracować na zasilaniu agregatowym.

Precyzja spawarek Kemppi TIG

Spawarki TIG produkowane przez Kemppi w pełni odpowiadają właściwościom tej metody spawania – są precyzyjne i umożliwiają uzyskiwanie bardzo estetycznych efektów o wysokiej trwałości. Także w tym przypadku Klientom oferujemy najpopularniejsze i najlepsze modele tej marki, pochodzące z różnych wiodących serii.

Urządzenia należące do linii Kemppi MinarcTIG 250 to sprzęt najwyższej klasy. Wykorzystując go w codziennej pracy, szybko docenisz jego zalety, w tym łatwość zajarzenia łuku przy niskich wartościach prądu spawania. Spawarki są przy tym niezwykle wygodne i proste w obsłudze, co uprzyjemnia zarówno samą pracę, jak i proces nauki przyszłych spawaczy. Sprzęt ten zasilany jest z sieci trójfazowej.

Z kolei urządzenia Kemppi MinarcTIG Evo mogą pracować w trybie 2T/4T, a w wariancie MLP zostały wyposażone w funkcję spawania pulsacyjnego. To niezawodne wyposażenie podczas prac naprawczych, serwisowych czy instalacyjnych. Wszystkie dostępne w sprzedaży spawarki TIG tej marki to urządzenia na prąd stały (DC), które można zakupić jako samodzielne konstrukcje lub w zestawie z uchwytami TIG.

Recenzje produktu / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

4.9
☆☆☆☆☆ ★★★★★
13 Recenzje
☆☆☆☆☆ ★★★★★ Doskonały 12
☆☆☆☆☆ ★★★★ Dobry 1
☆☆☆☆☆ ★★★ Średni 0
☆☆☆☆☆ ★★ Kiepski 0
☆☆☆☆☆ Nie polecam 0

 • Recenzje (13)
 • Pytania i Odpowiedzi (0)
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
☆☆☆☆☆ ★★★★★ (@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Czy to jest pomocne? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Napisz komentarz

@COMMENT_TITLE@

@CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Odpowiedzi @ANSWERS_NB@ Podobało mi się @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nie lubiany @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Uwagi @COMMENTS_NB@
Napisz odpowiedź Dodaj komentarz
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Odpowiedź
@TOTAL_USEFULNESS@
@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
Dodaj komentarz @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Odpowiedź

@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Odpowiedź
Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.