Lista produktów producenta: TEC 2000

W naszej ofercie dostępne są środki TEC 2000. W sprzedaży znajdziesz uszlachetniacze do paliwapłukanki silnika oraz uszczelniacze do chłodnic.

Więcej

W naszej ofercie dostępne są środki TEC 2000. W sprzedaży znajdziesz uszlachetniacze do paliwa, płukanki silnika oraz uszczelniacze do chłodnic.


Produkty marki TEC 2000


W ofercie sklepu internetowego dostępne są wyroby marki TEC 2000. W asortymencie znajdują się różnego rodzaju płyny z kategorii chemii motoryzacyjnej. Wszystkie oferowane substancje to przetestowane i funkcjonalne produkty, doskonale sprawdzające się w codziennej eksploatacji.


Historia TEC 2000


Historia marki sięga 1973 roku, w którym powstała firma Tec-2000 Limited. Od samego początku przedsiębiorstwo działało w branży petrochemicznej. Przez wiele lat działalności ugruntowana została jego pozycja na rynku chemii motoryzacyjnej.


W 1994 roku producent stworzył nową markę, czyli właśnie TEC 2000. Produkcja została umiejscowiona w Wielkiej Brytanii. To właśnie w nowych zakładach udało się opracować innowacyjne produkty, takie jak chociażby dodatki do paliwa czy preparaty do mycia silnika. Dzięki drobiazgowo sprawdzanym mieszaninom składników środki te są efektywne i bezpieczne w użyciu.


Jak podkreśla producent, wyroby TEC 2000 przeznaczone są dla wszystkich klientów chcących prawidłowo zadbać o silnik swojego samochodu czy motocykla oraz wszelkich innych maszyn czy pojazdów. Stąd też w linii produktowej znajdują się preparaty zaprojektowane bardzo indywidualnie, pod kątem określonych potrzeb i oczekiwań użytkownika.


Preparaty do mycia silnika 


Marka TEC 2000 oferuje Klientom duży wybór specjalistycznych produktów umożliwiających przeprowadzanie skutecznej konserwacji różnych podzespołów pojazdu. Jednymi z najpopularniejszych są z pewnością preparaty do mycia silnika – czyli TEC 2000 Engine Flush. Jest to niezwykle skuteczna mieszanina, którą należy zastosować przy zmianie oleju. Płukanka silnika TEC 2000 pozwala usunąć z jego wnętrza wszelkie osady, sadzę czy nagromadzone pozostałości oleju silnikowego. Preparat jest efektywnie wykorzystywany w przypadku wielu nieprawidłowości dostrzeganych w pracy silnika, takich jak spadek mocy czy nierówna kompresja. Dokładne oczyszczenie przyczynia się ponadto do zmniejszenia emisji szkodliwych substancji w spalinach. 


W ofercie producenta znajdują się także środki czyszczące do bezpiecznego oczyszczania innych układów. Są to takie wyroby, jak:  • preparat do czyszczenia wtrysków TEC 2000 Diesel Injector Cleaner – przeznaczony do użytku w silnikach dieslowskich (wysokoprężnych); umożliwia dokładne oczyszczenie końcówek oraz całych dysz wtryskiwaczy; regularne stosowanie poprawia funkcjonalność silnika oraz ogranicza czarny dym wydalany wraz ze spalinami,

  • preparat do czyszczenia wtrysków TEC 2000 Fuel Injector Cleaner – używany w silnikach benzynowych,

  • spray do czyszczenia układu dolotowego TEC 2000 Induction Cleaner – zwalczający zanieczyszczenia z dolotu oraz bezpośredniego wtrysku paliwa; forma aerozolu pozwala na łatwe zastosowanie, bez konieczności demontowania poszczególnych elementów,

  • spray do czyszczenia klimatyzacji TEC 2000 Airco Service – w formie jednorazowego środka odgrzybiającego system klimatyzacji samochodowej,

  • preparat do czyszczenia chłodnic TEC 2000 Radiator Flush – będący płukanką do usuwania kamienia, rdzy i podobnych zanieczyszczeń.


TEC 2000 – dodatek do paliwa


W naszym asortymencie dostępne są także takie środki, jak uszlachetniacze do paliwa. Dodatki o takim charakterze pozwolą Ci w pełni zadbać o układ paliwowy każdego silnika. W sprzedaży znajdują się dwa warianty tego typu środków:  • TEC 2000 Diesel System Cleaner – dodatek wiążący wodę, a także konserwujący cały układ paliwowy; stosowanie tego środka poprawia żywotność pompy paliwowej; uszlachetniacz przeznaczony do stosowania w przypadku silników wysokoprężnych;

  • TEC 2000 Fuel System Cleaner – uszlachetniacze do benzyny, które szybko i skutecznie radzą sobie z problemem nadmiernego zbierania się wody w zbiorniku paliwowym; regularne używanie zapewnia zmaksymalizowanie efektywności spalanej benzyny.


Równie ciekawym preparatem, który znajduje się w naszej ofercie jest TEC 2000 Oil Booster, czyli dodatek do oleju silnikowego. Uszlachetniacz ten aktywnie poprawia wydajność oleju silnikowego, wpływając na proces jego zużycia. Oil Booster marki TEC 2000 ogranicza ponadto ryzyko twardnienia oleju oraz jego utleniania się. 


Producent zaleca używanie uszlachetniacza także w przypadku starszych pojazdów – Oil Booster utrzymuje optymalny poziom ciśnienia oleju, co wydłuża żywotność silnika. Preparat jest wydajny – jedna puszka uszlachetniacza wystarcza na cztery litry oleju silnikowego. Standardowo może być stosowany w profesjonalnych serwisach, jak i w warunkach domowych – użycie nie wymaga specjalistycznej wiedzy czy dodatkowego, fachowego sprzętu motoryzacyjnego. 


Innowacyjny uszczelniacz do chłodnic


Preparat TEC 2000 Radiator Stop Leak to uszczelniacz do chłodnic, który dba o ochronę całego układu, zapobiegając awariom. System chłodzenia pracuje wówczas przy prawidłowym ciśnieniu, a wnętrze jest zabezpieczone przed wystąpieniem ognisk korozji.


Zaletą uszczelniacza jest jego wszechstronność – nadaje się do użytku z wszystkimi dostępnymi obecnie w sprzedaży płynami chłodniczymi. Jest prosty w użyciu, dzięki czemu można stosować go tak samodzielnie, jak i w serwisie samochodowym.

Zwiń
1 - 22 of 22

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie akceptujesz naszej polityki prywatności prosimy o opuszczenie serwisu.

Akceptuję