Szczelinomierz listkowy 16 płytek giętych SATA S09402

SATA SATA

S09402

Nowy produkt

Szczelinomierz listkowy 16 płytek giętych SATA S09402 - SATA - image 1 Powiększ

Szczelinomierz listkowy 16 płytek giętych marki SATA. Nr katalogowy: S09402.

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

22,00 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Szczelinomierz listkowy 16 płytek giętych SATA S09402

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Dostawa już od 9,99 zł
Sprawdź sposoby dostawy

Sposoby dostawy

Sposoby dostawy Czas dostawy Cena
Kurier - przedpłata Płatność: przedpłata | Doręczenie 1-2 dni robocze 13,99 zł
Kurier - pobranie Płatność: pobranie | Doręczenie 1-2 dni robocze 18,99 zł
Orlen Paczka - przedpłata Płatność: przedpłata | Doręczenie 1-2 dni robocze 9,99 zł
Paczkomaty INPOST 24/7 - przedpłata Płatność: przedpłata | Doręczenie 1-2 dni robocze 12,99 zł
Odbiór osobisty - Toruń Odbiór osobisty - skontaktujemy się gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru Darmowa 0 zł

* Dla zakupów powyżej 399,00 zł darmowa dostawa!

Czas dostawy liczony jest od momentu wysyłki towaru z magazynu.

SZCZELINOMIERZ LISTKOWY 16 PŁYTEK GIĘTYCH 0,05 ÷ 1,0

Produkty SATA


Narzędzia ręczne marki SATA są projektowane i produkowane pod nadzorem amerykańskiej firmy DANAHER - TOOL GROUP. DANAHER to amerykańska korporacja, w której skład wchodzi wiele znanych, rozpoznawanych i uznawanych na świecie marek (m.in. ARMSTRONG TOOL, ALLEN Hex Key, KD - TOOLS, MATCO TOOLS, JACOBS). Firma DANAHER od wielu lat zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem i sprzedażą produktów dla wielu rożnych dziedzin techniki, z których najważniejsze to:
 • systemy oczyszczania i uzdatniania wody - ultrafioletowe systemy,
 • sprzęt medyczny - sztuczne zastawki serca, narzędzia chirurgiczne itd.,
 • układy sterownicze - sprzęt elektroniczny, pomiarowy,
 • wózki widłowe z silnikami na prąd stały i zmienny,
 • przemysł motoryzacyjny - narzędzia, podzespoły i części do pojazdów samochodowych, • wózki narzędziowe.


Korporacja DANAHER wraz z wchodzącymi w jej skład firmami nieustannie tworzy i rozwija nowe, jak również już opatentowane technologie, jednocześnie szybko wdrażając najnowsze rozwiązania konstrukcyjne na międzynarodowe rynki. Te i wiele innych zalet powoduje, że zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją.


Dzięki odpowiedniej strategii DANAHER został liderem wśród producentów w branżach, których działa od wielu lat. Z powodzeniem konkuruje na światowym rynku, ciągle podnosząc jakość, a zatem wartość swoich produktów oraz obsługę Klienta.


Obecnie korporacja DANAHER współpracuje z 19000 podmiotami w 25 krajach na całym świecie. Pozycję na rynku odzwierciedla także fakt, że firma DANAHER jest na 32 pozycji wśród 500 najbogatszych przedsiębiorstw na świecie.


W efekcie DANAHER TOOL GROUP jest niekwestionowanym liderem na rynku narzędzi ręcznych, a zarazem największym producentem mechanicznych narzędzi ręcznych na świecie. W 1998 roku amerykańska grupa DANAHER TOOL GROUP utworzyła w Szanghaju firmę SATA. Jest to marka, charakteryzująca się wysoką jakością wykonania i zastosowanych materiałów narzędzi ręcznych za atrakcyjną cenę.


Firma SATA jako jedna z pierwszych w tej branży udzieliła dożywotniej gwarancji na swoje narzędzia ręczne, co niewątpliwie świadczy o wysokiej jakości i trwałości narzędzi. W narzędziach SATA zastosowano szereg najnowszych rozwiązań, które opracowała grupa DANAHER TOOL GROUP. Podczas produkcji narzędzi prowadzona jest bardzo wnikliwa kontrola jakości o czym świadczy także spełnienie normy ISO 9002. Wszystkie narzędzia SATA spełniają amerykańskie normy ANSI i niemieckie DIN.


W ciągu kilku lat narzędzia SATA ukształtowały i zdobyły azjatycki rynek narzędzi, na którym są obecnie "kluczowym graczem". Trwa ekspansja produktów SATA na inne światowe rynki, min. w Polsce. Różnorodność produktów SATA daje możliwość szerokiego zakresu zastosowań od warsztatów samochodowych po prace remontowo - budowlane. Dzięki swojej trwałości, niezawodności, precyzji wykonania, wysokojakościowych materiałów, nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i innych zalet z pewnością zdobędą nasz krajowy rynek.


Charakterystycznym i tradycyjnym już produktem SATA są klucze płasko - oczkowe z grzechotką GEARWRENCH®. Zaletą tego rozwiązania jest mocny mechanizm zębatkowy, pozwalający na niewielki, tylko o 5o obrót klucza. Natomiast małe rozmiary oczka pozwalają na dostęp do bardzo ciasnych miejsc. Opatentowana końcówka oczkowa Surface DriveTM stosowana w kluczach płasko - oczkowych pomaga szybko i łatwo pracować z połączeniami gwintowymi, redukując jednocześnie możliwość uszkodzenia łba śruby do minimum. Te oraz wiele innych innowacyjnych, a zarazem prostych i funkcjonalnych rozwiązań, niespotykana w innych narzędziach wysoka trwałość, duże ilości elementów, proste w obsłudze grzechotki szybkomocujące, ergonomiczne i antypoślizgowe uchwyty, a także wiele innych zalet docenią Klienci podczas pracy z narzędziami ręcznymi SATA.


WARUNKI DOŻYWOTNIEJ GWARANCJI NARZĘDZI MARKI SATA


A. WARUNKI UDZIELONEJ DOŻYWOTNIEJ GWARANCJI:
 1. Sprzedawca, Grosley Sp. z o.o., 44-285 Rzuchów, ul. Rybnicka 77A, zwany dalej Gwarantem, gwarantuje najwyższą jakość narzędzi ręcznych marki SATA. Gwarancja obejmuje uszkodzenia, które powstały w skutek ujawnienia się ukrytych wad materiałowych lub produkcyjnych. Gwarancja jest ważna pod warunkiem używania narzędzi zgodnie z ich przeznaczeniem, przestrzegania instrukcji obsługi oraz nie dotyczy naturalnego zużycia narzędzia podczas eksploatacji.
 2. Gwarant udziela gwarancji na narzędzia zakupione do użytku na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. W przypadku zestawu narzędzi np. zestawu kluczy nasadowych, gwarancja obejmuje wyłącznie pojedynczy element zestawu, w którym wada się ujawniła.
 4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w terminie 14 dni roboczych, licząc od daty dostarczenia reklamowanego narzędzia do siedziby Gwaranta, o ile naprawa nie wymaga dodatkowej ekspertyzy producenta lub rzeczoznawcy lub narzędzie/część podlegająca wymianie nie musi być sprowadzona od Producenta, oraz o ile nie wystąpią okoliczności traktowane jako mające postać siły wyższej uniemożliwiające spełnienie świadczenia w oznaczonym czasie, np.: powódź, pożar, strajki, klęski żywiołowe, restrykcje importowe, okres postojów producenta, itp.
 5. Gwarant nie ma obowiązku dostarczyć klientowi towaru zastępczego na czas naprawy.
 6. W przypadku uznania gwarancji, Gwarant dopuszcza jej realizację poprzez: naprawę lub wymianę towaru; w przypadku, gdy towar został wycofany z oferty lub nie znajduje się na stanie magazynowym Gwaranta wymianę na inny o podobnej charakterystyce i wartości; zwrot gotówki. Nie ma możliwości wyboru postępowania reklamacyjnego przez reklamującego.
 7. Nabywca narzędzia dostarcza i odbiera reklamowany towar bezpośrednio u sprzedawcy, u którego został zakupiony. Nabywca zobowiązany jest dołączyć do reklamowanego towaru dowód zakupu oraz wypełniony formularz reklamacyjny „REKLAMACJA TOWARU Z TYTUŁU DOŻYWOTNIEJ GWARANCJI”, który znajduje się na stronie www.satatools.pl Jeżeli stwierdzi się brak wyżej wymienionych dokumentów gwarancja nie będzie rozpatrywana.
 8. Produkty podlegające gwarancji muszą być zwrócone do firmy GROSLEY Sp. z o.o. w celu ich kontroli lub inspekcji wykonywanej przez sprzedawcę lub Producenta. Zwrot kompletnego narzędzia nastąpi na koszt nabywcy, w przypadku uznania gwarancji Gwarant zwraca konieczne koszty dostarczenia produktu SATA.
 9. Dokument gwarancyjny (o ile występuje) jest ważny jeśli posiada prawidłowo wypełnione wpisy dotyczące sprzedanego narzędzia i pieczęć sprzedawcy.
 10. Gwarant nie ponosi odpowiedzialności za szkodę w mieniu lub zdrowiu wynikłą z użytkowania narzędzi marki SATA, a stanowiącą następstwo jego użytkowania niezgodnego z jego przeznaczeniem lub warunkami eksploatacyjnymi ustalonymi przez Gwaranta w szczególności polegające na zmianach konstrukcyjnych, zużyciu lub naprawie przez nabywcę lub osobę trzecią.
 11. Na podstawie niniejszej gwarancji wyłącza się odpowiedzialność Gwaranta z tytułu bezpośrednich i pośrednich strat wynikłych z użytkowania zakupionego produktu bądź też niemożliwości jego użycia.
 12. W razie sporu wynikającego z postanowień niniejszej gwarancji, sądem właściwym jest sąd siedziby Gwaranta.
 13. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego z tytułu rękojmi za wady wynikających z przepisów Kodeksu Cywilnego (Dz. U. z 1964r. nr 16 poz. 93 z późn. zm.).
B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:


Gwarant odmawia przyjęcia reklamacji w przypadku:
 1. stwierdzenia użytkowania narzędzia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi;
 2. stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w narzędziu;
 3. dostarczenia do naprawy produktu niekompletnego, bez osprzętu i dokumentów stanowiących podstawę do rozpatrzenia reklamacji;
 4. dostarczony towar nie posiada lub jest niewypełniony formularz reklamacyjny, brak karty gwarancyjnej lub brak dowodu zakupu.
C. GWARANCJA NIE OBEJMUJE:
 1. naturalnego zużycia narzędzia np.: końcówek młotków, części tnących szczypiec lub nożyc, szczelinomierzy;
 2. użytkowania niezgodnego z przeznaczeniem bądź instrukcją obsługi (w szczególności nadmiernego obciążania narzędzi, stosowania narzędzi udarowych do narzędzi przeznaczonych do pracy ręcznej, niewystarczającego smarowania gwintów śrub, stosowania wkrętaków jako narzędzi do podważania lub ich niedostosowania do rodzaju śruby);
 3. nieodpowiedniego przechowywania bądź wadliwej konserwacji;
 4. uszkodzenia mechanicznego, termicznego lub chemicznego na skutek oddziaływania czynników zewnętrznych;
 5. uszkodzenia wskutek zaniechania naprawy wcześniejszych uszkodzeń;
 6. roszczeń z tytułu parametrów technicznych produktu, o ile są one zgodne z podanymi przez producenta.
D. GWARANCJĄ NIE SĄ OBJĘTE NASTĘPUJĄCE NARZĘDZIA:
 1. końcówki typu BIT;
 2. nasadki typu BIT;
 3. adaptery zmniejszające zwykłe i udarowe;
 4. mechanizmy zapadkowe grzechotek szybkomocujących i kluczy dynamometrycznych;
 5. szczypce do cięcia tworzyw sztucznych;
 6. elementy i materiały eksploatacyjnych np.: brzeszczoty, wymienne nożyki i ostrza oraz saszetki, kasety i inne opakowania narzędzi;
 7. ekspozytory, stojaki wystawiennicze;
 8. klucze dynamometryczne i podnośniki, które są objęte gwarancją 12Produkty SATA


Narzędzia ręczne marki SATA są projektowane i produkowane pod nadzorem amerykańskiej firmy DANAHER - TOOL GROUP. DANAHER to amerykańska korporacja, w której skład wchodzi wiele znanych, rozpoznawanych i uznawanych na świecie marek (m.in. ARMSTRONG TOOL, ALLEN Hex Key, KD - TOOLS, MATCO TOOLS, JACOBS). Firma DANAHER od wielu lat zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem i sprzedażą produktów dla wielu rożnych dziedzin techniki, z których najważniejsze to:
 • systemy oczyszczania i uzdatniania wody - ultrafioletowe systemy,
 • sprzęt medyczny - sztuczne zastawki serca, narzędzia chirurgiczne itd.,
 • układy sterownicze - sprzęt elektroniczny, pomiarowy,
 • wózki widłowe z silnikami na prąd stały i zmienny,
 • przemysł motoryzacyjny - narzędzia, podzespoły i części do pojazdów samochodowych, • wózki narzędziowe.


Korporacja DANAHER wraz z wchodzącymi w jej skład firmami nieustannie tworzy i rozwija nowe, jak również już opatentowane technologie, jednocześnie szybko wdrażając najnowsze rozwiązania konstrukcyjne na międzynarodowe rynki. Te i wiele innych zalet powoduje, że zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją.


Dzięki odpowiedniej strategii DANAHER został liderem wśród producentów w branżach, których działa od wielu lat. Z powodzeniem konkuruje na światowym rynku, ciągle podnosząc jakość, a zatem wartość swoich produktów oraz obsługę Klienta.


Obecnie korporacja DANAHER współpracuje z 19000 podmiotami w 25 krajach na całym świecie. Pozycję na rynku odzwierciedla także fakt, że firma DANAHER jest na 32 pozycji wśród 500 najbogatszych przedsiębiorstw na świecie.


W efekcie DANAHER TOOL GROUP jest niekwestionowanym liderem na rynku narzędzi ręcznych, a zarazem największym producentem mechanicznych narzędzi ręcznych na świecie. W 1998 roku amerykańska grupa DANAHER TOOL GROUP utworzyła w Szanghaju firmę SATA. Jest to marka, charakteryzująca się wysoką jakością wykonania i zastosowanych materiałów narzędzi ręcznych za atrakcyjną cenę.


Firma SATA jako jedna z pierwszych w tej branży udzieliła dożywotniej gwarancji na swoje narzędzia ręczne, co niewątpliwie świadczy o wysokiej jakości i trwałości narzędzi. W narzędziach SATA zastosowano szereg najnowszych rozwiązań, które opracowała grupa DANAHER TOOL GROUP. Podczas produkcji narzędzi prowadzona jest bardzo wnikliwa kontrola jakości o czym świadczy także spełnienie normy ISO 9002. Wszystkie narzędzia SATA spełniają amerykańskie normy ANSI i niemieckie DIN.


W ciągu kilku lat narzędzia SATA ukształtowały i zdobyły azjatycki rynek narzędzi, na którym są obecnie "kluczowym graczem". Trwa ekspansja produktów SATA na inne światowe rynki, min. w Polsce. Różnorodność produktów SATA daje możliwość szerokiego zakresu zastosowań od warsztatów samochodowych po prace remontowo - budowlane. Dzięki swojej trwałości, niezawodności, precyzji wykonania, wysokojakościowych materiałów, nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i innych zalet z pewnością zdobędą nasz krajowy rynek.


Charakterystycznym i tradycyjnym już produktem SATA są klucze płasko - oczkowe z grzechotką GEARWRENCH®. Zaletą tego rozwiązania jest mocny mechanizm zębatkowy, pozwalający na niewielki, tylko o 5o obrót klucza. Natomiast małe rozmiary oczka pozwalają na dostęp do bardzo ciasnych miejsc. Opatentowana końcówka oczkowa Surface DriveTM stosowana w kluczach płasko - oczkowych pomaga szybko i łatwo pracować z połączeniami gwintowymi, redukując jednocześnie możliwość uszkodzenia łba śruby do minimum. Te oraz wiele innych innowacyjnych, a zarazem prostych i funkcjonalnych rozwiązań, niespotykana w innych narzędziach wysoka trwałość, duże ilości elementów, proste w obsłudze grzechotki szybkomocujące, ergonomiczne i antypoślizgowe uchwyty, a także wiele innych zalet docenią Klienci podczas pracy z narzędziami ręcznymi SATA.


WARUNKI DOŻYWOTNIEJ GWARANCJI NARZĘDZI MARKI SATA


A. WARUNKI UDZIELONEJ DOŻYWOTNIEJ GWARANCJI:
 1. Sprzedawca, Grosley Sp. z o.o., 44-285 Rzuchów, ul. Rybnicka 77A, zwany dalej Gwarantem, gwarantuje najwyższą jakość narzędzi ręcznych marki SATA. Gwarancja obejmuje uszkodzenia, które powstały w skutek ujawnienia się ukrytych wad materiałowych lub produkcyjnych. Gwarancja jest ważna pod warunkiem używania narzędzi zgodnie z ich przeznaczeniem, przestrzegania instrukcji obsługi oraz nie dotyczy naturalnego zużycia narzędzia podczas eksploatacji.
 2. Gwarant udziela gwarancji na narzędzia zakupione do użytku na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. W przypadku zestawu narzędzi np. zestawu kluczy nasadowych, gwarancja obejmuje wyłącznie pojedynczy element zestawu, w którym wada się ujawniła.
 4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w terminie 14 dni roboczych, licząc od daty dostarczenia reklamowanego narzędzia do siedziby Gwaranta, o ile naprawa nie wymaga dodatkowej ekspertyzy producenta lub rzeczoznawcy lub narzędzie/część podlegająca wymianie nie musi być sprowadzona od Producenta, oraz o ile nie wystąpią okoliczności traktowane jako mające postać siły wyższej uniemożliwiające spełnienie świadczenia w oznaczonym czasie, np.: powódź, pożar, strajki, klęski żywiołowe, restrykcje importowe, okres postojów producenta, itp.
 5. Gwarant nie ma obowiązku dostarczyć klientowi towaru zastępczego na czas naprawy.
 6. W przypadku uznania gwarancji, Gwarant dopuszcza jej realizację poprzez: naprawę lub wymianę towaru; w przypadku, gdy towar został wycofany z oferty lub nie znajduje się na stanie magazynowym Gwaranta wymianę na inny o podobnej charakterystyce i wartości; zwrot gotówki. Nie ma możliwości wyboru postępowania reklamacyjnego przez reklamującego.
 7. Nabywca narzędzia dostarcza i odbiera reklamowany towar bezpośrednio u sprzedawcy, u którego został zakupiony. Nabywca zobowiązany jest dołączyć do reklamowanego towaru dowód zakupu oraz wypełniony formularz reklamacyjny „REKLAMACJA TOWARU Z TYTUŁU DOŻYWOTNIEJ GWARANCJI”, który znajduje się na stronie www.satatools.pl Jeżeli stwierdzi się brak wyżej wymienionych dokumentów gwarancja nie będzie rozpatrywana.
 8. Produkty podlegające gwarancji muszą być zwrócone do firmy GROSLEY Sp. z o.o. w celu ich kontroli lub inspekcji wykonywanej przez sprzedawcę lub Producenta. Zwrot kompletnego narzędzia nastąpi na koszt nabywcy, w przypadku uznania gwarancji Gwarant zwraca konieczne koszty dostarczenia produktu SATA.
 9. Dokument gwarancyjny (o ile występuje) jest ważny jeśli posiada prawidłowo wypełnione wpisy dotyczące sprzedanego narzędzia i pieczęć sprzedawcy.
 10. Gwarant nie ponosi odpowiedzialności za szkodę w mieniu lub zdrowiu wynikłą z użytkowania narzędzi marki SATA, a stanowiącą następstwo jego użytkowania niezgodnego z jego przeznaczeniem lub warunkami eksploatacyjnymi ustalonymi przez Gwaranta w szczególności polegające na zmianach konstrukcyjnych, zużyciu lub naprawie przez nabywcę lub osobę trzecią.
 11. Na podstawie niniejszej gwarancji wyłącza się odpowiedzialność Gwaranta z tytułu bezpośrednich i pośrednich strat wynikłych z użytkowania zakupionego produktu bądź też niemożliwości jego użycia.
 12. W razie sporu wynikającego z postanowień niniejszej gwarancji, sądem właściwym jest sąd siedziby Gwaranta.
 13. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego z tytułu rękojmi za wady wynikających z przepisów Kodeksu Cywilnego (Dz. U. z 1964r. nr 16 poz. 93 z późn. zm.).
B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:


Gwarant odmawia przyjęcia reklamacji w przypadku:
 1. stwierdzenia użytkowania narzędzia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi;
 2. stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w narzędziu;
 3. dostarczenia do naprawy produktu niekompletnego, bez osprzętu i dokumentów stanowiących podstawę do rozpatrzenia reklamacji;
 4. dostarczony towar nie posiada lub jest niewypełniony formularz reklamacyjny, brak karty gwarancyjnej lub brak dowodu zakupu.
C. GWARANCJA NIE OBEJMUJE:
 1. naturalnego zużycia narzędzia np.: końcówek młotków, części tnących szczypiec lub nożyc, szczelinomierzy;
 2. użytkowania niezgodnego z przeznaczeniem bądź instrukcją obsługi (w szczególności nadmiernego obciążania narzędzi, stosowania narzędzi udarowych do narzędzi przeznaczonych do pracy ręcznej, niewystarczającego smarowania gwintów śrub, stosowania wkrętaków jako narzędzi do podważania lub ich niedostosowania do rodzaju śruby);
 3. nieodpowiedniego przechowywania bądź wadliwej konserwacji;
 4. uszkodzenia mechanicznego, termicznego lub chemicznego na skutek oddziaływania czynników zewnętrznych;
 5. uszkodzenia wskutek zaniechania naprawy wcześniejszych uszkodzeń;
 6. roszczeń z tytułu parametrów technicznych produktu, o ile są one zgodne z podanymi przez producenta.
D. GWARANCJĄ NIE SĄ OBJĘTE NASTĘPUJĄCE NARZĘDZIA:
 1. końcówki typu BIT;
 2. nasadki typu BIT;
 3. adaptery zmniejszające zwykłe i udarowe;
 4. mechanizmy zapadkowe grzechotek szybkomocujących i kluczy dynamometrycznych;
 5. szczypce do cięcia tworzyw sztucznych;
 6. elementy i materiały eksploatacyjnych np.: brzeszczoty, wymienne nożyki i ostrza oraz saszetki, kasety i inne opakowania narzędzi;
 7. ekspozytory, stojaki wystawiennicze;
 8. klucze dynamometryczne i podnośniki, które są objęte gwarancją 12Napisz opinię

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie akceptujesz naszej polityki prywatności prosimy o opuszczenie serwisu.

Akceptuję