Drut spawalniczy SG2 G3Si1 PlasmaTec fi 0,8 mm / 5,0 kg

Towary importowane Towary importowane

Nowy produkt

Obniżka! Drut spawalniczy SG2 G3Si1 fi 0,8 mm / 5,0 kg Powiększ

Drut spawalniczy ER70S-6 SG2 fi 0,8 mm, elektrodowy manganowo-krzemowy, miedziowany, przeznaczony do spawania metodą Mig/Mag stali niskowęglowych konstrukcyjnych, kotłowych i okrętowych oraz drobnoziarnistych stali węglowo-manganowych w osłonie gazów. 

Więcej szczegółów

Na magazynie

35,99 zł

brutto

45,00 zł brutto

-9,01 zł

Koszt dostawy
PrzewoźnikCena
Odbiór osobisty - Toruń
Odbiór osobisty
Darmowa dostawa!

Drut spawalniczy SG2 fi 0,8 mm, elektrodowy manganowo-krzemowy, miedziowany, przeznaczony do spawania metodą Mig/Mag stali niskowęglowych konstrukcyjnych, kotłowych i okrętowych oraz drobnoziarnistych stali węglowo-manganowych w osłonie gazów. Pozwala na stosowania zarówno wysokich natężeń prądu przy łuku natryskowym, jak i niskich przy zwarciowym przenoszeniu metalu. Drut spawalniczy występuje tylko w nawoju precyzyjnym i jest nawijany na szpule metalowe. Na każdej szpuli umieszczone jest oznakowanie zawierające średnicę drutu, numer serii, wytop i normę. Drut może być używany z mieszanką Ar/CO2 oraz czystym CO2 jako gazem ochronnym.

 

Średnica : 0,8 mm
Szupla : D200
Gaz osłonowy : C1, M21
Waga : 5,00 kg
Atesty : TUV,DB


Normy :
AWS: A5.18-ER70S-6
DIN 8559 : SG2
EN ISO 14341 : G3Si1

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie akceptujesz naszej polityki prywatności prosimy o opuszczenie serwisu.