Skórzany fartuch spawalniczy WELDAS 44-7142 W - 44-7142 W - Weldas - 1
Skórzany fartuch spawalniczy WELDAS 44-7142 W - 44-7142 W - Weldas - 2
Skórzany fartuch spawalniczy WELDAS 44-7142 W - 44-7142 W - Weldas - 3
Skórzany fartuch spawalniczy WELDAS 44-7142 W - 44-7142 W - Weldas - 1
Skórzany fartuch spawalniczy WELDAS 44-7142 W - 44-7142 W - Weldas - 2
Skórzany fartuch spawalniczy WELDAS 44-7142 W - 44-7142 W - Weldas - 3

Skórzany fartuch spawalniczy WELDAS 44-7142 W

Lava Brown™ skórzany fartuch spawalniczy z dwoiny bydlęcej (44-7136, 44-7142, 44-7142 W, 44-7148, 44-7148 W).

44-7142 W

Opis

Ubrania Lava Brown™

Skóra Lava Brown jako ognio- oraz termoodporna pochodzi z trwałej a zarazem elastycznej dwoiny bydlęcej. Wszystkie szwy zostały podwójnie zszyte bardzo wytrzymałą, odporną na wysoką temperaturę 5-krotnie plecioną nicią KEVLAR®. Wszystkie punkty narażone na naprężenia zostały nitowane lub dodatkowo wzmocnione skórą. Wszystkie nity, zatrzaski posiadają izolację elektryczną. 

EN ISO 11611:2007 Class 2/A1
TÜV BP 60041277 0001
TÜV 21173205 001

KEVLAR® 5 ply

Długość                   Szczerokość

107 cm                           80 cm.

Dane techniczne

Gwarancja
gwarancja na błędy fabryczne

Dokumenty produktu

Weldas

Produkty marki Weldas

Marka Weldas to holenderska firma oferująca wysokiej jakości produkty przeznaczone do ochrony osobistej spawacza. Ogromny nacisk kładziony przez producenta na zachowanie odpowiednich parametrów specjalistycznej odzieży sprawia, że ubrania spawalnicze są nie tylko bezpieczne, ale i maksymalnie komfortowe dla użytkowników.

Producent oferuje bogaty wybór różnych elementów ubioru ochronnego. Wszystkie wyroby Weldas zostały przy tym oznaczone zgodnie ze standardami EN, a w przypadku elementów przeznaczonych na rynek rosyjski są certyfikowane zgodnie z EAC.

Rękawice spawalnicze Weldas

Podczas spawania to dłonie są najbardziej narażone na kontakt z rozgrzanym materiałem i wysokimi temperaturami generowanymi przez urządzenie. Aby osłonić je przed szkodliwym działaniem należy przed każdą pracą zakładać specjalistyczne rękawice spawalnicze. Weldas to marka, która w swoim katalogu posiada różne modele tych elementów odzieży. Oferuje przy tym rękawice wykonane z solidnych materiałów i w wielu długościach, co pozwala dobrać je odpowiednio względem wykonywanej pracy.

Wszystkie rękawice są szyte z materiałów, które nie tylko ograniczają ryzyko poparzenia, ale też są trudnopalne. Nawet iskry spadające na ich powierzchnię nie powinny wywołać istotnych uszkodzeń. Do takich rękawic można zaliczyć model wykonany z koziej skóry, która zapewnia niezwykłą wygodę noszenia, a także pewny chwyt narzędzi w trakcie spawania. Mankiety z materiału odpornego na ogień dodatkowo chronią nadgarstki.

Do spawania metodą MIG/MAG można wybrać rękawice Arc Knight ze skóry wołowej, które dodatkowo wyposażone zostały w system izolacji powietrznej podnoszącej komfort użytkowania. Wśród innych wariantów rękawic znajdują się również modele takie, jak:

z dwoiny bydlęcej, z wnętrzem wyłożonym bawełnianą podszewką, o konstrukcji ze wzmocnionym kciukiem oraz bezszwowym szyciem palca wskazującego do wygodnego kontrolowania podawania drutu spawalniczego, z aluminizowanym grzbietem, który odbija ciepło, z podszewką wchłaniającą pot.

Weldas oferuje także szereg innych elementów przeznaczonych do ochrony dłoni i rąk. Należą do nich chociażby takie wyroby, jak dodatkowe osłony na ręce czy specjalne rękawy ze skóry lub trudnopalnych tkanin, które naciąga się na przedramiona.

Poszczególne modele rękawic czy osłon wybierać należy zgodnie z pracami, jakie będziesz wykonywać. Różne materiały zewnętrzne czy też kroje są bowiem dostosowane do różnych urządzeń i metod spawania.

Kombinezony i kurtki spawalnicze Weldas

W naszej ofercie dostępne są także kombinezony i kurtki spawalnicze Weldas. W przypadku kombinezonów mowa oczywiście o jednoczęściowym stroju ochronnym, który całkowicie ochrania niemal całe ciało. Tego rodzaju ubrania szyte są z materiałów o dużej gęstości, które wykazują właściwości ogniotrwałe. W ofercie znajdziesz również wykonane z podobnych tkanin spodnie klasyczne i typu ogrodniczki oraz kurtki spawalnicze.

W przypadku kurtek spawalniczych oferujemy modele wykonane z wysokogatunkowej bawełny wzmocnionej skórą naturalną. Ogromną zaletą kurtek Weldas jest ich wykonanie z myślą nie tylko o pełnej ochronie korpusu, ale też maksymalnej wygodzie osoby ją noszącej. Poszczególne warianty są wyposażone w dodatkowe kieszenie, wzmocnione rękawy oraz systemy łatwego zapinania i odpinania.

Dzięki dopasowaniu rozmiaru kurtki spawalniczej do wymiarów użytkownika można następnie bez większego trudu łączyć ze sobą różne elementy odzieży, w tym zestawiać je z fartuchami, spodniami czy osłonami i rękawami trudnopalnymi.

Fartuchy spawalnicze Weldas

Fartuchy spawalnicze Weldas to kolejny element garderoby ochronnej, który pozwala skutecznie chronić spawacza przed odpryskami oraz działaniem wysokiej temperatury. Szyte ze skóry są niezwykle odporne, a wygodne zapięcia, na przykład w postaci pasków mocujących na plecach ułatwiają ich szybkie założenie lub zdjęcie.

W sprzedaży znajdują się zarówno fartuchy spawalnicze w formie jednolitej płachty osłaniającej przód ciała, jak i modele z dodatkowo wszytymi długimi rękawami. Pewnego rodzaju fartuchem może być również tak zwane popiersie, to jest krótsza nakładka przypominająca bolerko, która doskonale chroni górną część ciała, w tym barki i ramiona.

Kaptury, czapki spawalnicze i pozostałe osłony

W asortymencie naszego centrum nie brakuje również wygodnych czapek spawalniczych oraz kapturów spawalniczych. Należą one do jednej kategorii, to jest nakryć głowy mających chronić ją przed czynnikami termicznymi, iskrami i odpryskami. W zależności od indywidualnych preferencji użytkownik może wybrać klasyczną czapkę do noszenia na co dzień lub też wersję zimową, zakładaną przy niekorzystnych warunkach termicznych. W naszej ofercie dostępne są ponadto wygodne chusty z materiałów trudnopalnych. Dla jeszcze lepszej ochrony możesz wykorzystać kaptur spawalniczy, którego przedłużone brzegi osłaniają całą głowę, szyję oraz górną część ramion i barków.

Wśród pozostałych osłon znajdują się natomiast skórzane nastopniki spawalnicze Weldas, nagolenniki czy też opaski przeciwpotne.

Recenzje produktu / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

0.0
☆☆☆☆☆ ★★★★★
0 Recenzja
☆☆☆☆☆ ★★★★★ Doskonały 0
☆☆☆☆☆ ★★★★ Dobry 0
☆☆☆☆☆ ★★★ Średni 0
☆☆☆☆☆ ★★ Kiepski 0
☆☆☆☆☆ Nie polecam 0

  • Recenzje (0)
  • Pytania i Odpowiedzi (0)
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
☆☆☆☆☆ ★★★★★ (@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Czy to jest pomocne? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Napisz komentarz

@COMMENT_TITLE@

@CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Odpowiedzi @ANSWERS_NB@ Podobało mi się @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nie lubiany @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Uwagi @COMMENTS_NB@
Napisz odpowiedź Dodaj komentarz
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Odpowiedź
@TOTAL_USEFULNESS@
@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
Dodaj komentarz @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Odpowiedź

@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Odpowiedź
Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.