Przyłbica spawalnicza Speedglas 9100 FX Air z filtrem 9100X z Versaflo V-500E - 548815 - Speedglas | 3M - 1

Przyłbica spawalnicza Speedglas 9100 FX Air z filtrem 9100X z Versaflo V-500E

Przeznaczona do wszystkich procesów spawania łukiem elektrycznym, w tym do metody TIG o małym amperażu i spawania mikroplazmowego oraz do spawania gazowego.

548815

Opis

Przyłbica spawalnicza 3M Speedglas 9100 FX Air z filtrem 9100V oraz aparatem wężowym sprężonego powietrza Versaflo V-500E

Dane techniczne

Gwarancja
Warunki gwarancji dla produktów 3M są określane na podstawie dokumentów sprzedaży oraz obowiązkowej i obowiązującej klauzuli, z wyłączeniem wszelkich innych gwarancji lub odszkodowań.
Funkcja nawiewu
TAK

Speedglas | 3M

Produkty 3M Speedglas

Speedglas to marka należąca do konsorcjum 3M. W naszej ofercie sprzedażowej dostępne są elementy ochrony osobistej spawacza, to jest przyłbice spawalnicze wraz z niezbędnymi akcesoriami eksploatacyjnymi.

Informacje o firmie 3M

Przedsiębiorstwo 3M powstało w 1902 roku w Minnesocie, jako Minnesota Mining and Manufacturing. W samych początkach istnienia skupiono się na poszukiwaniu i wydobyciu korundu, jednak poprzez niepowodzenia firma musiała przejść kilka przekształceń. Stopniowo, przez wiele następnych lat zdobywała nie tylko inwestorów, ale też zaufanie ze strony klientów.

Obecnie firma 3M ma swoje oddziały w 70 krajach, w tym także w Polsce i prowadzi sprzedaż swoich wyrobów niemal na całym świecie.

Przyłbica spawalnicza Speedglas

W naszym asortymencie dostępny jest duży wybór samościemniających przyłbic spawalniczych Speedglas. Marka ta oferuje użytkownikom modele różnego typu, niezwykle funkcjonalne i bezpieczne. Wykorzystywanie akcesoriów takiego rodzaju nie tylko zabezpiecza twarz i wzrok spawacza, ale też zapewnia optymalne warunki do pracy.

Przyłbica samościemniająca to akcesorium, które określa się także mianem przyłbicy automatycznej. Ten rodzaj wyposażenia polecany jest nie tylko spawaczom, ale też osobom wykonującym prace związane ze szlifowaniem czy cięciem plazmowym. Osłona wzroku jest w takim przypadku niezwykle istotna, powinna jednak jednocześnie umożliwiać precyzyjną realizację zadań. Opcja samościemniania w przyłbicach automatycznych Speedglas doskonale łączy obie te funkcje.

Działanie przyłbicy jest zautomatyzowane, co oznacza, że specjalne detektory znajdujące się w jej konstrukcji reagują natychmiast po wykryciu zajarzenia łuku – nawet, jeśli będzie to błysk z sąsiedniego stanowiska pracy, gdzie spawanie rozpoczyna inny pracownik. Ogromną zaletą modeli z funkcją samościemniania jest również możliwość dopasowania ustawień filtrów do swoich potrzeb. Poziom zaciemnienia czy też czas przejścia z przyciemnienia do rozjaśnienia ustalisz indywidualnie, zapewniając sobie najwygodniejsze warunki do działania. W przypadku wykonywania prac wymagających dużej dokładności możesz liczyć na odwzorowanie kolorów zbliżone do naturalnego. Poszczególne modele dostępne są ponadto w opcji z nawiewem, który pozwala na swobodną wymianę powietrza i obniżenie temperatury pod skorupą przyłbicy.

Seria przyłbic Speedglas 9100

Do naszego sklepu internetowego trafiły nowoczesne przyłbice Speedglass z linii 9100. Seria ta, wprowadzona na rynek przez 3M charakteryzuje się niezwykle solidnym, dobrze wykończonymi modelami przeznaczonymi do spawania wszystkimi metodami, a także do prac o podobnym charakterze, gdzie liczy się ochrona twarzy, oczu i uszu przed wysoką temperaturą, promieniowaniem i iskrami.

W serii Speedglas 9100 znajdziesz przyłbice w różnych wariantach, wzbogacone o szereg funkcji i opcji dostosowanych do konkretnych oczekiwań. Wśród nich dostępne są na przykład:

  • przyłbica Speedglas 9100V SW – ze stałą ochroną przed promieniowaniem podczerwonym oraz ultrafioletowym, a boczne okienka SideWindows poszerzają pole widzenia spawacza; w tym modelu zastosowano ponadto prowadnice, przez które odprowadzane jest wydychane powietrze,

  • przyłbica Speedglas 9100X SW – spełniająca wymogi normy EN 175 klasa B związane z wytrzymałością mechaniczną, a także z opcją dostosowania czułości wykrywania łuku, by przejście do zaciemnienia było jak najbardziej optymalne,

  • przyłbica Speedglas 9100XX FX – z siedmiostopniową regulacją zaciemnienia (5, 8, 9, 10, 11, 12, 13 DIN) i zasilaniem bateryjnym,

  • przyłbica Speedglas 9100XXi SW – wyposażona w technologię Natural Color, dzięki któremu kolory oraz kontrast są znacznie wyraźniejsze.

Przyłbice Speedglas z systemem Adflo

Dużym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się przyłbice 3M Speedglas wyposażone w system Adflo. To niezwykle wygodna i bezpieczna funkcja, która pozwala chronić układ oddechowy przed szkodliwym działaniem oparów, gazów lub cząsteczek i pyłów, które mogłyby uszkadzać płuca. Funkcjonalność jest zależna od rodzaju filtrów, które wybierzesz. Adflo zapewnia ochronę na poziomie klasy TH3 . System umożliwia ustawienie przepływu powietrza na poziomie 170 litrów na minutę, a w przypadku pracy w trudnych warunkach aż do 200 litrów na minutę.

Kompletny zestaw Adflo jest niewielkich rozmiarów i nie ogranicza ruchów spawacza w trakcie pracy. Pozwala uzyskać komfortowe warunki termiczne i odpowiednio zabezpieczyć użytkownika. W Adflo istnieje możliwość zastosowania pochłaniacza cząstek oraz gazów – w przypadku konieczności wymiany nie jest potrzebne jednoczesne wymienianie obu tych filtrów – działają one niezależnie od siebie.

Jeśli natomiast szukasz sprzętu wysokiej jakości, ale raczej do okazjonalnych prac spawalniczych czy podobnego rodzaju, możesz zamówić u nas wyjątkowe przyłbice samościemniające Speedglas 100, które oferujemy w różnych wariantach graficznych ozdabiających zewnętrzną powierzchnię skorupy.

Akcesoria Speedglas

W naszej ofercie sprzedażowej nie mogło zabraknąć również niezbędnych akcesoriów Speedglas czy też części eksploatacyjnych wykorzystywanych w przyłbicach samościemniających. Mowa tu przede wszystkim o dużym wyborze filtrów przeznaczonych do systemu Adflo, które należy wymieniać zawsze w momencie sygnalizacji o ich zapchaniu.

Dużą grupę produktową tworzą skorupy do przyłbic z serii 9100. Są to kompletne elementy składające się z nagłowia, uszczelnienia twarzy i kanału powietrznego. Węże doprowadzające powietrze bezpośrednio do przyłbicy dostępne są w wybranych wariantach razem ze skorupami lub mogą być kupowane osobno. W ofercie dostępny jest ponadto zestaw Speedglas Adflo z akumulatorem Heavy Duty. W takim komplecie znajdują się: jednostka centralna, akumulator, przewód powietrzny, ładowarka oraz wskaźnik przepływu powietrza.

Do asortymentu naszego Centrum trafiły również spawalnicze filtry automatyczne, niezbędne do prawidłowego działania przyłbic. Poszczególne modele zapewniają zaciemnienie nawet do 13 DIN, by Twoja praca była jeszcze bezpieczniejsza i wygodniejsza.

Recenzje produktu / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

0.0
☆☆☆☆☆ ★★★★★
0 Recenzja
☆☆☆☆☆ ★★★★★ Doskonały 0
☆☆☆☆☆ ★★★★ Dobry 0
☆☆☆☆☆ ★★★ Średni 0
☆☆☆☆☆ ★★ Kiepski 0
☆☆☆☆☆ Nie polecam 0

  • Recenzje (0)
  • Pytania i Odpowiedzi (0)
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
☆☆☆☆☆ ★★★★★ (@COMMENT_GRADE@)
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_TITLE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_IMAGES@
@COMMENT_VIDEOS@
Czy to jest pomocne? @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENTS_NB@ Napisz komentarz

@COMMENT_TITLE@

@CUSTOMER_NAME@ @AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

Odpowiedzi @ANSWERS_NB@ Podobało mi się @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ Nie lubiany @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Uwagi @COMMENTS_NB@
Napisz odpowiedź Dodaj komentarz
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@ Odpowiedź
@TOTAL_USEFULNESS@
@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
Dodaj komentarz @COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ @REPLIES_NB@
@COMMENT_AVATAR@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@ @COMMENT_ISO_COUNTRY@
@VERIFY_PURCHASE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@

@COMMENT_COMMENT@

@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Odpowiedź

@COMMENT_COMMENT@

@CUSTOMER_NAME@

@AUTHOR_PROFILE@
@COMMENT_DATE@
@COMMENT_NO_APPROVE@
@COMMENT_USEFUL_ADVICES@ @COMMENT_NOT_USEFUL_ADVICES@ Odpowiedź
Produkt dodany do listy ulubionych.
Produkt został dodany do porównania.