Zrób zakupy za minimum 500,00 zł i otrzymaj skrzynkę Kistenberg. Sprawdź szczegóły promocji >>

Skrzynki narzędziowe i organizery

85 produktów
1 - 50 of 85

Filtruj produkty :

Do czego przyda Ci się skrzynka narzędziowa lub organizer? Każdy hobbysta – majsterkowicz, jak i profesjonalista ma w swoim wyposażeniu sporo narzędzi, które są wykorzystywane częściej lub rzadziej, ale w warsztacie z pewnością są niezbędne. Jak przechowywać je w prawidłowy sposób, by nie ulegały uszkodzeniu czy, chociażby, zawilgoceniu, jeśli T...

Do czego przyda Ci się skrzynka narzędziowa lub organizer? Każdy hobbysta – majsterkowicz, jak i profesjonalista ma w swoim wyposażeniu sporo narzędzi, które są wykorzystywane częściej lub rzadziej, ale w warsztacie z pewnością są niezbędne. Jak przechowywać je w prawidłowy sposób, by nie ulegały uszkodzeniu czy, chociażby, zawilgoceniu, jeśli Twoja pracownia znajduje się w piwnicy lub podobnym pomieszczeniu? Nie musisz kupować specjalistycznych i drogich mebli warsztatowych. To właśnie nowoczesne i trwałe skrzynki oraz organizery narzędziowe umożliwią Ci wygodne zagospodarowanie przestrzeni i ochronę nierzadko cennych dla Ciebie narzędzi.

Klasyczna skrzynka na narzędzia

Do najczęściej wybieranych modeli należą klasyczne skrzynki na narzędzia, które można przyrównać do kufra otwieranego od góry i zamykanego na pojedyncze lub podwójne zaczepy. Dzięki rączce umieszczonej na pokrywie taka skrzynia narzędziowa może być wygodnie przenoszona. W zależności od konstrukcji może to być model samodzielny lub modułowy, który można rozbudowywać czy uzupełniać o dodatkowe elementy.

Najprostsze modele są niewielkie, ale bardzo pojemne. Wnętrze takich skrzynek pozwala przy tym wygodnie zorganizować ułożenie najważniejszych narzędzi. Ułatwiają to znajdujące się pod pokrywą nosidła, w których umieszcza się najczęściej używany sprzęt. Takie nosidło również jest wyposażone w rączkę i przypomina profilowaną kuwetę narzędziową. Pod nim mogą znajdować się dodatkowe przegródki lub też pusta przestrzeń. Tego rodzaju rozwiązanie zastosowano w skrzyni na narzędzia Kistenberg X-Block Solid PRO KXS4530. Zamontowana dodatkowo lita uszczelka chroni zawartość przed pyłem oraz wodą, a maksymalne obciążenie wynosi aż 30 kilogramów przy wadze samej skrzynki wynoszącej zaledwie nieco ponad 2 kilogramy!

Do kategorii skrzynek należy także walizka narzędziowa. Jej konstrukcja jest nieco węższa, jednak nadal bardzo pojemna. Walizki mogą być wyposażone w wewnętrzne przegródki, dostępne są również modele, które zostały wewnątrz wyłożone miękką pianką zabezpieczającą. Można na niej umieszczać elektronarzędzia, które w trakcie transportowania powinny być odpowiednio stabilizowane, by nie doszło do ich uszkodzenia.

Mobilna skrzynia narzędziowa – zestawy do zadań specjalnych

Jedną z kategorii akcesoriów przeznaczonych do organizacji i przechowywania narzędzi są mobilne skrzynie narzędziowe, które można wykorzystywać bez obaw nawet w bardzo trudnych warunkach. W podstawowej wersji oferowane przez nas skrzynki wyposażone są fabrycznie w mocne koła oraz teleskopowe uchwyty – przypominają dzięki temu typowe walizki podróżne, jednak ich funkcjonalność jest już z pewnością znacznie większa.

W ofercie skrzynek mobilnych znajdują się produkty marki Kistenberg, które opierają się na systemie modułowym. Oznacza to, że do każdej z nich można dodatkowo zamontować pozostałe akcesoria z tej samej serii i stworzyć kompletny zestaw organizacyjny do przechowywania czy transportowania narzędzi, urządzeń i innych niezbędnych elementów. W asortymencie naszego centrum dostępne są obecnie produkty Kistenberg należące do linii:

  • Modular Solution – o lżejszej, stabilnej konstrukcji,
  • X-Block PRO, LOG oraz TECH – dla profesjonalistów, przeznaczona do pracy w ciężkich warunkach,
  • Heavy – wszechstronna seria, którą można polecić profesjonalistom i hobbystom.

Wszystkie mobilne skrzynie wykonane zostały z mieszanek tworzyw polimerowych, co zapewnia im trwałość, a także umożliwia łatwe utrzymanie ich w czystości – mogą być odświeżane na mokro. Dzięki specjalnym szynom poszczególne moduły można w bezpieczny sposób ze sobą zestawiać oraz transportować, bez obaw o wysunięcie się skrzynek czy organizerów z całego systemu.

Organizery narzędziowe – bezpieczne przechowywanie drobnych elementów

Klientom oferujemy również duży wybór organizerów narzędziowych. Są to małe pojemniki przypominające skrzynki czy walizki, ale w nieco mniejszej skali. Wyposażone w przegródki wewnętrzne w różnych rozmiarach sprawdzają się w organizacji drobniejszych elementów, takich jak małe narzędzia, ale też śrubki, kołki, gwoździe i podobne wyroby.

Organizery zamykane są na mocne klamry, które zapobiegają niekontrolowanemu otwieraniu się pokrywy i chronią przed wysypywaniem się zawartości. Górna część jest przy tym zwykle wykonana z przezroczystego lub półprzezroczystego tworzywa, co ułatwia szukanie określonych materiałów drobnicowych, jeśli w Twoim warsztacie jest kilka lub kilkanaście podobnych opakowań do organizacji.

Tego rodzaju akcesoria przyjmują formę pojedynczych skrzyneczek, a także większych modułów szufladkowych, jak organizer Kistenberg Multicase Cargo KMC301 czy szafkowych, jak w przypadku organizera Kistenberg Tager Case KTC40306B. W obu tych modelach pojedyncze pojemniki umieszczane są w trwałym i stabilnym korpusie.

Kosze narzędziowe

Odrębną linię produktów służących do organizowania przestrzeni stanowią kosze narzędziowe, czyli otwarte pojemniki wykonane z twardego, solidnego tworzywa, takiego jak ABS. Zaletą organizera o takiej budowie jest jego duża pojemność i możliwość szybkiego przejrzenia zawartości. Wybierając produkty modułowe można dodatkowo takie kosze ustawiać jeden na drugim, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca.

Kosze narzędziowe są również chętnie wybierane jako organizery samochodowe – w bagażniku auta osobowego czy też w przestrzeni ładunkowej pojazdu dostawczego zajmują niewiele miejsca, a pozwalają uporządkować podstawowe narzędzia, akcesoria czy na przykład płyny eksploatacyjne. Aby pojemnik nie przesuwał się w trakcie transportu możesz zastosować specjalną platformę mocującą (nadaje się ona także do zakładania na ścianie czy podłodze w warsztacie).

Akcesoria dodatkowe

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą akcesoriów dodatkowych, które można łączyć z wybranymi skrzyniami, walizkami czy organizerami na narzędzia. Wśród nich znaleźć można wspomniane platformy mocujące, a także platformy transportowe na kółkach czy nosidła na narzędzia ręczne.

Wszystkie oferowane wyroby oraz akcesoria wykonane są z wysokiej klasy tworzyw, nadają się do użytku zarówno prywatnego, jak i do wyposażenia stanowisk czy warsztatów przemysłowych.

Popularne marki i przydatne linki

Urządzenia i materiały spawalnicze
Popularne Marki
Pozostałe
Zwiń
Więcej

Producenci

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie akceptujesz naszej polityki prywatności prosimy o opuszczenie serwisu.