Array

Spawarka inwertorowa MMA Bester 181

Bester Bester

K12034-9

Nowy produkt

Darmowa dostawa
Spawarka inwertorowa MMA Bester 181 - Bester - image 1
Powiększ

Urządzenie Bester 181 to spawarka inwertorowa do spawania elektrodami otulonymi prądem stałym (DC). Można nią spawać elektrodami rutylowymi i zasadowymi do 4,00 mm.

Więcej szczegółów

Dostawa - Gratis!
Sprawdź sposoby dostawy

Sposoby dostawy

Sposoby dostawyCzas dostawyCena
Kurier - przesyłka kurierska Doręczenie 1-2 dni robocze Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 500,00 zł darmowa dostawa!

Czas dostawy liczony jest od momentu wysyłki towaru z magazynu.

Urządzenie Bester 151, 181 oraz 210 to nowa rodzina spawarek inwertorowych do spawania elektrodami otulonymi prądem stałym (DC). Są małe i lekkie, a dzięki płynnej regulacji nastawianie prądu spawania jest bardzo proste. Można nimi spawać elektrodami rutylowymi i zasadowymi do 3,25 mm (Bester 151) i do 4 mm dla modeli 181 i 210.
Wszystkie inwertory Bester mogą spawać metodą TIG. Po podłączeniu uchwytu TIG z zaworem gazowym urządzenia te są natychmiast gotowe do pracy. W celu zapalenia łuku spawalniczego w modelu 151 wystarczy potrzeć elektrodą wolframową o spawany materiał (Scratch TIG), w przypadku 181 i 210 jest to jeszcze łatwiejsze, po zwarciu elektrody ze spawanym materiałem a następnym jej uniesieniu łuk zapala się automatycznie (Lift TIG).
Urządzenia są wyposażone w przewód zasilający z wtyczką, przewód masowy z zaciskiem oraz przewód spawalniczy z uchwytem elektrody. Są dostępne również w walizce.

 

Dane techniczne :

 • napięcie zasilania : 230 V / 50 Hz
 • zabezpieczenie sieci : 16 A
 • zakres regulacji prądu spawania : 10 - 140 A
 • cykl pracy : 140A - 30 %
 • - zalecana średnica elektrod : 1,5 - 4,0 mm
 • masa : 6,7 kg
 • sprawność : 95 %
 

W zestawie otrzymamy :

 • urządzenie BESTER 181
 • przewód zasilający z wtyczką 3,0 m
 • przewód masowy z zaciskiem 3,0 m
 • przewód spawalniczy z uchwytem elektrodowym 3,0 m
 • pas nośny


Gwarancja : 24 miesiące

Parametry techniczne - Spawarki MMA

Maks. prąd spawania [A]140
Zasilanie [V]230

Funkcje - Spawarki MMA

Średnica fi [mm]do 4,0

Warunki gwarancji

Gwarancja24 miesiące - Gwarancja producenta / importera

Przedsiębiorstwo zostało założone w 1946 r. w pomieszczeniach dawnej fabryki Kruppa. Od samego początku działalności firma była zorientowana na klienta, na potrzeby, którego opracowywano wciąż nowe produkty. Już od 1950 roku kadra inżynierska uczestniczy w pracach stowarzyszenia Elektryków Polskich, a od 1960 r. współpracuje z Instytutem Łączności.


Pod koniec 1977 r. podpisano pierwszą umowę kooperacyjną z firmą ESAB ze Szwecji. Dawało to szansę eksportu oraz możliwości opanowania nowoczesnej technologii. Od 18 stycznia 2002 roku firma Lincoln Electric Bester Sp. z o.o. należy do amerykańskiego koncernu Lincoln Electric. Lincoln Electric Bester ma swoja siedzibę główną w Bielawie oraz oddział w Świętochłowicach.

Katalog BESTER

Katalog urządzeń firmy Bester.

Do pobrania (0)
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie akceptujesz naszej polityki prywatności prosimy o opuszczenie serwisu.