Spawarka Magnum SNAKE 200 GDMS

Magnum Magnum

Nowy produkt

Obniżka! Spawarka Magnum SNAKE 200 GDMS Powiększ

Urządzenie inwerterowe Snake 200 GDMS jest lekkim, przenośnym, źródłem energii do spawania elektrodami otulonymi. Oparte na najnowszej technologii IGBT.

Więcej szczegółów

W magazynie

706,00 zł

brutto

806,00 zł brutto

-100,00 zł

Koszt dostawy
PrzewoźnikCena
Odbiór osobisty - Toruń
Odbiór osobisty
Darmowa dostawa!

Służy do spawania elektrodami otulonymi różnych gatunków stali w tym zwykłych, nierdzewnych, żaroodpornych oraz żeliwa. Przeznaczone jest do pracy w warunkach terenowych i wykonywania wszelkiego rodzaju prac naprawczych. Urządzenie charakteryzuje się dużą sprawnością 200A / 60%. Posiada znakomitą charakterystykę łuku dla elektrod rutylowych i zasadowych.
Spawarkę można również wykorzystać do spawania metodą TIG za pomocą specjalnego uchwytu TIG z zaworkiem (metoda TIG LIFT ). Zapalanie łuku odbywa się wtedy przez lekkie potarcie elektrody nietopliwej o spawany materiał.

Urządzenia Snake 200 GDMS  oparte są na najnowszej, najbardziej zaawansowanej technologii, wykorzystującej tranzystory IGBT.


Snake 200 GDMSl posiada również funkcję ARC FORCE - "dynamika łuku" - skracaniu długości łuku towarzyszy wzrost prądu spawania, co powoduje stabilizowanie łuku, niezależnie od jego długości. Zmniejszenie wartości funkcji daje łuk miękki i mniejszą głębokość wtopu, natomiast zwiększenie wartości funkcji powoduje głębsze wtopienie i możliwość spawania krótkim łukiem.

Działanie funkcji ARC FORCE polega na zwiększeniu mocy dostarczanej do łuku w momencie zwierania elektrody i materiału przez kroplę roztopionego metalu, co powoduje szybkie przemieszczenie kropli i zapobiega zwarciu.
Przy ustawionej dużej wartości funkcji ARC FORCE można spawać "wciskając" elektrodę w jeziorko roztopionego metalu, utrzymując łuk o minimalnej długości i dużą prędkość topienia elektrody.
Urządzenie posiada również funkcję HOT START, polegającą na chwilowym zwiększeniu prądu spawania ponad ustawioną wartość w momencie zajarzenia łuku, Zapobiega to zjawisku "przyklejania się " elektrody w początkowej fazie spawania, ułatwiając rozpoczęcie całego procesu.

Wyposażenie standardowe :

  • spawarka SNAKE 200 GDMS
  • przewód elektrodowy
  • przewód masowy 

Pakiet akcesoriów 1 :

  • Elektrody Rutweld 12 fi 3,2 mm / 1,0 kg
  • kątownik magnetyczny 22 kg
  • rękawice spawalnicze

Pakiet akcesoriów 2 :

  • Elektrody Rutweld 12 fi 3,2 mm / 1,0 kg
  • Przyłbica samościemniająca 510G
  • kątownik magnetyczny 22 k
  • rękawice spawalnicze

Parametry techniczne - Spawarki MMA

Maks. prąd spawania [A]200
Zakres prądu spawania [A]20 - 200 A
Prąd [A] / cykl pracy [%]200 A/ 60%
Zasilanie [V]230
Zabezpieczenie [A]25
Napięcie biegu jałowego [V]59
Stopień ochronyIP21

Funkcje - Spawarki MMA

Średnica fi [mm]do 4,0
Regulacja prąduPłynna
Funkcja Anti StickTak
Funkcja Arc ForceTak
Funkcja Hot StartTak
Dodatkowe funkcjeTIG LIFT

Parametry fizyczne

Waga5,2 kg

Warunki gwarancji

Gwarancja12 miesięcy - firma / 24 miesiące - konsument

Wyposażenie standardowe

Wyposażenieprzewód elektrodowy, przewód masowy,
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie akceptujesz naszej polityki prywatności prosimy o opuszczenie serwisu.