Array

Reduktor gazu acetylen Perun RBA - 0,15

Perun Perun

W212-6311

Nowy produkt

Obniżka!
Reduktor gazu acetylen Perun RBA - 0,15 - Perun - image 1
Powiększ

Reduktor gazu acetylen Perun RBA - 0,15 jest reduktorem bezdźwigniowym o zmiennej regulacji ciśnienia wylotowego.

Więcej szczegółów

W magazynie

235,00 zł

brutto

246,00 zł brutto

-11,00 zł

Dostawa za 15,99 zł
Sprawdź sposoby dostawy

Sposoby dostawy

Sposoby dostawyCzas dostawyCena
Kurier - przesyłka kurierska Doręczenie 1-2 dni robocze 15,99 zł

* Dla zakupów powyżej 500,00 zł darmowa dostawa!

Czas dostawy liczony jest od momentu wysyłki towaru z magazynu.

Reduktory butlowe jednostopniowe typu RB są reduktorami bezdźwigniowymi o zmiennej regulacji ciśnienia wylotowego. Reduktory te pozwalają na obniżanie ciśnienia acetylenu pobieranego z butli do wymaganego ciśnienia wylotowego (roboczego) w zakresie 0,1-1,1 bar oraz zapewniają samoczynne utrzymanie tego ciśnienia na możliwie stałym poziomie niezależnie od zmian ciśnienia wlotowego.

Konstrukcja reduktorów uniemożliwia podniesienie ciśnienia wylotowego powyżej 1,1 bar. Reduktory wyposażone są w zawory bezpieczeństwa, przez które przy wzroście ciśnienia wylotowego ponad dopuszczalne (1,5 bar), zostaje wypuszczony nadmiar acetylenu z komory ciśnienia wylotowego na zewnątrz. Reduktory mają jednakową konstrukcję, a reduktor RBA-1,5-z wyposażony jest dodatkowo w zawór wylotowy. Nakrętki przyłącza mają lewe gwinty i są oznaczone nacięciem na sześciokącie. W reduktorach, jako przyłączenie do butli, stosowane jest jarzmo ze śrubą. Maksymalne ciśnienia wlotowe i wylotowe reduktora oznaczone są na manometrach czerwoną kresą. Manometr ciśnienia wylotowego ma dodatkowo czerwone pole w zakresie 1,5 - 2,5 bar.

ZASTOSOWANIE

Reduktory butlowe jednostopniowe służą do obniżania ciśnienia acetylenu pobieranego bezpośrednio z butli lub baterii butli do wymaganych ciśnień roboczych. Reduktory te w razie braku specjalnych reduktorów sieciowych mogą być przyłączone do sieci rurociągów. Reduktory do acetylenu typu RBA-1,5 i RBA-1,5-z mają przepustowość wystarczającą dla większości prac spawalniczych. Reduktory mogą być wykorzystywane do różnych celów przemysłowych, jeśli stawiane wymagania są zgodne z danymi technicznymi.

SKŁAD KOMPLETU

- Reduktor: 1 szt.
- Opakowanie: pudełko tekturowe 1 szt.

Rodzaj gazu : Acetylen
Gwint na wlocie : Jarzmo
Znam. ciśnienie wlotowe bar (MPa) : 25 (2,5)
Zakres ciśnień wylotowych bar (MPa) : 0,1-1,1 (0,01-0,11)
Znam. przepustowość m3/h : 5 
Gwint nakrętki na wylocie / Końcówka węża (przekrój) mm : G3/8 LH / 8

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie akceptujesz naszej polityki prywatności prosimy o opuszczenie serwisu.