Bester przewód zespolony 5M - chłodzenie powietrzem

Bester Bester

B10357-1

Nowy produkt

Bester przewód zespolony 5M - chłodzenie powietrzem - Bester - image 1
Powiększ

Przewód zespolony o długości 5 m do połącznienia urządzenia Bester Magster 380, Magster 450 z wydzielonym podajnikiem drutu.

Więcej szczegółów

Na zamówienie

867,14 zł

brutto

Opcje dostawy
PrzewoźnikCena
Odbiór osobisty - Toruń
Odbiór osobisty
Darmowa dostawa!

* Przy zakupach ponad 500,00 zł darmowa dostawa!

Przewód zespolony o długości 5 m do połącznienia urządzenia Bester Magster 380, Magster 450 z wydzielonym podajnikiem drutu.

Gwarancja : 24 miesiące

Przedsiębiorstwo zostało założone w 1946 r. w pomieszczeniach dawnej fabryki Kruppa. Od samego początku działalności firma była zorientowana na klienta, na potrzeby, którego opracowywano wciąż nowe produkty. Już od 1950 roku kadra inżynierska uczestniczy w pracach stowarzyszenia Elektryków Polskich, a od 1960 r. współpracuje z Instytutem Łączności.


Pod koniec 1977 r. podpisano pierwszą umowę kooperacyjną z firmą ESAB ze Szwecji. Dawało to szansę eksportu oraz możliwości opanowania nowoczesnej technologii. Od 18 stycznia 2002 roku firma Lincoln Electric Bester Sp. z o.o. należy do amerykańskiego koncernu Lincoln Electric. Lincoln Electric Bester ma swoja siedzibę główną w Bielawie oraz oddział w Świętochłowicach.

Katalog BESTER

Katalog urządzeń firmy Bester.

Do pobrania (0)
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie akceptujesz naszej polityki prywatności prosimy o opuszczenie serwisu.