Lista produktów producenta: NEO TOOLS

Narzędzia ręczne stworzone zostały z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Produkty NEO Tools powstają w oparciu o najlepsze materiały i najnowsze technologie.


Bezkompromisowa jakość to wyznacznik prawdziwego profesjonalizmu, dlatego w kompetencji marki NEO leży dostarczanie niezawodnych narzędzi przetestowanych zarówno w specjalnych laboratoriach, jak i w miejscach pracy profesjonalistów.


Jednym z kluczowych elementów projektowania profesjonalnych narzędzi jest skrupulatna i rygorystyczna weryfikacja ich jakości w laboratorium.


W ośrodku badawczym NEO narzędzia poddawane są 50 różnym, specjalistycznym i rygorystycznym testom wytrzymałościowym, które nadzoruje zespół wysokiej klasy specjalistów. Badania jakościowe oparte są o normy europejskie. System zarządzania jakością stosowany w Laboratorium posiada certyfikat zgodności z jedną z najważniejszych norm dotyczących kontroli jakości ISO 9001:2015.


Dodatkowo testowanie narzędzi powierzane jest niezależnym, renomowanym ośrodkom badawczym. W efekcie czego narzędzia ręczne NEO posiadają najważniejsze certyfikaty jakościowe. Wśród nich: TÜV T+M, ISO i DIN.


Znakiem jakości jest 25-letni okres ochrony gwarancyjnej na narzędzia mechaniczne NEO. Ochrona ta swoim zakresem obejmuje wszelkie wady produkcyjne i materiałowe, które zostały wykryte w okresie 25 lat liczonych od momentu zakupu produktu.

1 - 17 of 17
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie akceptujesz naszej polityki prywatności prosimy o opuszczenie serwisu.