Elektrody OERLIKON SUPRADUR V1000 fi 3,2/450/5,48 kg

Oerlikon Welding Oerlikon Welding

W000258545

Nowy produkt

Elektrody OERLIKON SUPRADUR V1000 fi 3,2/450/5,48 kg - Oerlikon Welding - image 1
Powiększ

SUPRADUR V1000 jest grubootuloną, rutylową elektrodą o uzysku ~160%, do napawania bardzo twardych warstw wierzchnich zawierających w strukturze twarde węgliki chromu.

Więcej szczegółów

Dostawa - Gratis!
Sprawdź sposoby dostawy

Sposoby dostawy

Sposoby dostawyCzas dostawyCena
Kurier - przesyłka kurierska Doręczenie 1-2 dni robocze Za darmo!
Odbiór osobisty - Toruń Odbiór osobisty - skontaktujemy się gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 500,00 zł darmowa dostawa!

Czas dostawy liczony jest od momentu wysyłki towaru z magazynu.

SUPRADUR V1000 jest grubootuloną, rutylową elektrodą o uzysku ~160%, do napawania bardzo twardych warstw wierzchnich zawierających w strukturze twarde węgliki chromu.
Napoiny wykonane tą elektrodą są odporne na ścieranie i działanie czynnikami mineralnymi, nie są jednak odporne na obciążenia dynamiczne. Pęknięcia mogące powstać w nakładanym materiale nie obniżają odporności na ścieranie.
Ściegi mają gładką powierzchnię, małe wymieszanie z podłożem.
Przy napawaniu materiałów o ograniczonej spawalności zaleca się zastosować ciągliwą warstwę buforową, np. poprzez napawanie warstwy pośredniej elektrodą SUPERCHROMAX N. Obrabialność jedynie poprzez szlifowanie.
Typowe zastosowania to napawanie części mających kontakt ze żwirem, piaskiem, ziemią, węglem, gliną, części pomp, ugniatarek, łyżek, przenośników, łopatek, przy produkcji, przetwarzaniu i wydobywaniu surowców mineralnych w kopalniach, betoniarniach, cementowniach.

Firma Oerlikon ramach Grupy, Air Liquide Welding zajmuje się produkcją i sprzedażą pełnej gamy wyrobów spawalniczych: materiały dodatkowe, urządzenia, akcesoria, robotyzacja, automatyzacja spawania i cięcia, indywidualne projekty inżynieryjne.

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie akceptujesz naszej polityki prywatności prosimy o opuszczenie serwisu.