Elektrody OERLIKON BASINOX 309L fi 2,5/300/1,83 kg

Oerlikon Welding Oerlikon Welding

W000287981

Nowy produkt

Elektrody OERLIKON BASINOX 309L fi 2,5/300/1,83 kg - Oerlikon Welding - image 1 Powiększ

BASINOX 309L jest zasadową, niskowodorową elektrodą otuloną, przeznaczoną do spawania połączeń różnoimiennych, stali ferrytycznych z austenitycznymi stalami nierdzewnymi, kwasoodpornymi lub stalami żaroodpornymi.

Więcej szczegółów

Dostawa już od 15,99 zł
Sprawdź sposoby dostawy

Sposoby dostawy

Sposoby dostawy Czas dostawy Cena
Kurier - przesyłka kurierska Doręczenie 1-2 dni robocze 15,99 zł
Odbiór osobisty - Toruń Odbiór osobisty - skontaktujemy się gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 99,00 zł darmowa dostawa!

Czas dostawy liczony jest od momentu wysyłki towaru z magazynu.

BASINOX 309L jest zasadową, niskowodorową elektrodą otuloną, przeznaczoną do spawania połączeń różnoimiennych, stali ferrytycznych z austenitycznymi stalami nierdzewnymi, kwasoodpornymi lub stalami żaroodpornymi. Stopiwo zawiera bardzo małą ilość węgla, do 0.04% oraz 22-25% Cr i 12-14% Ni (wg AISI 309). Charakteryzuje się dobrą odpornością na korozję, doskonałą spawalnością, brakiem odprysków, uzyskiem 100% oraz samoodchodzącym żużlem.
BASINOX 309L znajduje również zastosowanie do napawania austenitycznych warstw np. przed napawaniem utwardzającym.

Firma Oerlikon ramach Grupy, Air Liquide Welding zajmuje się produkcją i sprzedażą pełnej gamy wyrobów spawalniczych: materiały dodatkowe, urządzenia, akcesoria, robotyzacja, automatyzacja spawania i cięcia, indywidualne projekty inżynieryjne.

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie akceptujesz naszej polityki prywatności prosimy o opuszczenie serwisu.