Drut spawalniczy OERLIKON FLUXOFIL M10 fi 1,0 mm / 16,0 kg

Oerlikon Welding Oerlikon Welding

W000281014

Nowy produkt

Drut spawalniczy OERLIKON FLUXOFIL M10 fi 1,0 mm / 16,0 kg - Oerlikon Welding - image 1 Powiększ

Wysokowydajny, miedziowany drut rdzeniowy z wypełnieniem metalicznym, produkowany w technologii bezszwowej, o znakomitych własnościach spawalniczych, nie wytwarza żużla.

Więcej szczegółów

Dostawa już od 12,30 zł
Sprawdź sposoby dostawy

Sposoby dostawy

Sposoby dostawyCzas dostawyCena
Kurier - przesyłka kurierska Doręczenie 1-2 dni robocze 15,99 zł
Paczkomaty INPOST 24/7 - przedpłata Doręczenie 1-2 dni robocze 12,30 zł
Paczkomaty INPOST 24/7 - pobranie Doręczenie 1-2 dni robocze 14,76 zł
Odbiór osobisty - Toruń Odbiór osobisty - skontaktujemy się gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru Darmowa 0 zł

* Dla zakupów powyżej 99,00 zł darmowa dostawa!

Czas dostawy liczony jest od momentu wysyłki towaru z magazynu.

Wysokowydajny, miedziowany drut rdzeniowy z wypełnieniem metalicznym, produkowany w technologii bezszwowej, o znakomitych własnościach spawalniczych, nie wytwarza żużla. Przy zastosowaniu łuku natryskowego drut stapia się drobnokroplowo i stabilnie przechodzi do spoiny praktycznie nie powodując rozprysku. Możliwość spawania łukiem zwarciowym. Dobre powtórne zajarzenie, nawet przy zimnej końcówce drutu ułatwia stosowanie w stanowiskach zrobotyzowanych, do spawania półautomatycznego i automatycznego niestopowych i niskostopowych stali konstrukcyjnych.
Charakteryzuje się wysokim uzyskiem i dużą wydajnością stapiania, umożliwiając szybkie spawanie konstrukcji stalowych, dobrze nadaje się do spawania warstw graniowych i spawania w pozycjach przymusowych – przy spawaniu łukiem natryskowym, zapewnia gładkie lico o niewielkiej i regularnej łusce, brak podtopień, nawet przy spawaniu delikatnie zanieczyszczonych lub skorodowanych łączonych elementów.
Brak żużla spawalniczego i niewielka ilość krzemianów na powierzchni spoiny nie wymaga stosowania czyszczenia przed spawaniem kolejnych warstw (czyszczenia międzyściegowego).
Jako gaz osłonowy zaleca się stosowanie mieszanki na bazie argonu Ar+CO2.

Firma Oerlikon ramach Grupy, Air Liquide Welding zajmuje się produkcją i sprzedażą pełnej gamy wyrobów spawalniczych: materiały dodatkowe, urządzenia, akcesoria, robotyzacja, automatyzacja spawania i cięcia, indywidualne projekty inżynieryjne.

Firma Oerlikon ramach Grupy, Air Liquide Welding zajmuje się produkcją i sprzedażą pełnej gamy wyrobów spawalniczych: materiały dodatkowe, urządzenia, akcesoria, robotyzacja, automatyzacja spawania i cięcia, indywidualne projekty inżynieryjne.

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie akceptujesz naszej polityki prywatności prosimy o opuszczenie serwisu.