Drut spawalniczy OERLIKON FLUXINOX 625 fi 1,2 mm / 15,0 kg

Oerlikon Welding Oerlikon Welding

W000281329

Nowy produkt

Drut spawalniczy OERLIKON FLUXINOX 625 fi 1,2 mm / 15,0 kg - Oerlikon Welding - image 1 Powiększ

Miedziowany, zasadowy drut proszkowy, przeznaczony do spawania stopów niklu gatunku INCONEL 625 i 825.

Więcej szczegółów

Dostawa już od 12,30 zł
Sprawdź sposoby dostawy

Sposoby dostawy

Sposoby dostawyCzas dostawyCena
Kurier - przesyłka kurierska Doręczenie 1-2 dni robocze 15,99 zł
Paczkomaty INPOST 24/7 - przedpłata Doręczenie 1-2 dni robocze 12,30 zł
Paczkomaty INPOST 24/7 - pobranie Doręczenie 1-2 dni robocze 14,76 zł
Odbiór osobisty - Toruń Odbiór osobisty - skontaktujemy się gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru Darmowa 0 zł

* Dla zakupów powyżej 99,00 zł darmowa dostawa!

Czas dostawy liczony jest od momentu wysyłki towaru z magazynu.

Miedziowany, zasadowy drut proszkowy, przeznaczony do spawania stopów niklu gatunku INCONEL 625 i 825. Drut ten znajduje również zastosowanie do spawania żaroodpornych stali Cr-Ni oraz Cr-Ni-Mo oraz do spawania instalacji przetwarzania oraz przechowywania ciekłego gazu ziemnego (LNG) i innych, jak: propanu, etylenu i amoniaku – aplikacje kriogeniczne, instalacje pracujące w temperaturach do -196°C, przy spawaniu mrozoodpornych stali niklowych, np. X7Ni9.
Znajduje zastosowanie w przemyśle chemicznym i petrochemicznym do spawania konstrukcji bloków energetycznych oraz komór spalania i mieszania spalin, reaktorów jądrowych, w przemyśle lotniczym do spawania turbin i części silników lotniczych.
Stopiwo jest odporne na wysokie temperatury, nawet do 1200°C w atmosferach nie zawierających siarki i jej związków.
Przy obecności siarczanów i ich pochodnych stopiwo nie powinno pracować w temperaturach powyżej 500°C. Ponadto stopiwo cechuje się wysoką odpornością na korozję miedzykrystaliczną, wżerową i utlenianie.
Jako gaz osłonowy należy stosować mieszanki na bazie argonu Ar+CO2.

Firma Oerlikon ramach Grupy, Air Liquide Welding zajmuje się produkcją i sprzedażą pełnej gamy wyrobów spawalniczych: materiały dodatkowe, urządzenia, akcesoria, robotyzacja, automatyzacja spawania i cięcia, indywidualne projekty inżynieryjne.

Firma Oerlikon ramach Grupy, Air Liquide Welding zajmuje się produkcją i sprzedażą pełnej gamy wyrobów spawalniczych: materiały dodatkowe, urządzenia, akcesoria, robotyzacja, automatyzacja spawania i cięcia, indywidualne projekty inżynieryjne.

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie akceptujesz naszej polityki prywatności prosimy o opuszczenie serwisu.