Array

Drut spawalniczy OERLIKON NIFIL 600 fi 1,2 mm / 15,0 kg

Oerlikon Welding Oerlikon Welding

W000283162

Nowy produkt

Drut spawalniczy OERLIKON NIFIL 600 fi 1,2 mm / 15,0 kg - Oerlikon Welding - image 1
Powiększ

Drut lity gatunku S Ni 6082 / ER NiCr-3 do spawania metodą MIG stopów niklu, żarowytrzymałych i żaroodpornych stali Cr-Ni pracujących w podwyższonych temperaturach.

Więcej szczegółów

Dostawa - Gratis!
Sprawdź sposoby dostawy

Sposoby dostawy

Sposoby dostawyCzas dostawyCena
Kurier - przesyłka kurierska Doręczenie 1-2 dni robocze Za darmo!
Odbiór osobisty - Toruń Odbiór osobisty - skontaktujemy się gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 500,00 zł darmowa dostawa!

Czas dostawy liczony jest od momentu wysyłki towaru z magazynu.

Drut lity gatunku S Ni 6082 / ER NiCr-3 do spawania metodą MIG stopów niklu, żarowytrzymałych i żaroodpornych stali Cr-Ni pracujących w podwyższonych temperaturach.
Stopiwo jest odporne na temperatury do 800°C – zachowując swoje własności wytrzymałościowe, nie ulega utlenianiu przy temperaturach <1000°C. Przy obecności siarczanów i ich pochodnych stopiwo nie powinno pracować w temperaturach powyżej 500°C.
Niska rozszerzalność cieplna stopiwa umożliwia zastosowanie drutu NIFIL 600 do spawania różnoimiennych połączeń, np. stali konstrukcyjnych ze stalami austenitycznymi Cr-Ni. Należy stosować obróbkę cieplną złącza spawanego.
Dobre własności wytrzymałościowe oraz duża ciągliwość stopiwa umożliwia zastosowanie drutu NIFIL 600 do spawania mrozoodpornych stali o zawartości 3%, 5% i 9% niklu Ni stosowanych przy wytwarzaniu konstrukcji zbiorników i instalacji ciekłych gazów, gazu ziemnego, etylenu, propanu czy amoniaku, pracujących w temperaturach do -196°C.
Jako gaz osłonowy należy stosować gazy obojętne.

Firma Oerlikon ramach Grupy, Air Liquide Welding zajmuje się produkcją i sprzedażą pełnej gamy wyrobów spawalniczych: materiały dodatkowe, urządzenia, akcesoria, robotyzacja, automatyzacja spawania i cięcia, indywidualne projekty inżynieryjne.

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie akceptujesz naszej polityki prywatności prosimy o opuszczenie serwisu.