Drut spawalniczy OERLIKON CARBOFIL Ni1 fi 1,2 mm / 16,0 kg

Oerlikon Welding Oerlikon Welding

W000282976

Nowy produkt

Drut spawalniczy OERLIKON CARBOFIL Ni1 fi 1,2 mm / 16,0 kg - Oerlikon Welding - image 1
Powiększ

Drut lity CARBOFIL Ni1 przeznaczony jest do spawania metodą MAG drobnoziarnistych stali konstrukcyjnych o podwyższonej wytrzymałości i zawartości 1% niklu Ni: C-0.8Mn1.0Ni.

Więcej szczegółów

Dostawa już od 15,99 zł
Sprawdź sposoby dostawy

Sposoby dostawy

Sposoby dostawyCzas dostawyCena
Kurier - przesyłka kurierska Doręczenie 1-2 dni robocze 15,99 zł
Odbiór osobisty - Toruń Odbiór osobisty - skontaktujemy się gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 500,00 zł darmowa dostawa!

Czas dostawy liczony jest od momentu wysyłki towaru z magazynu.

Drut lity CARBOFIL Ni1 przeznaczony jest do spawania metodą MAG drobnoziarnistych stali konstrukcyjnych o podwyższonejwytrzymałości i zawartości 1% niklu Ni: C-0.8Mn1.0Ni.
Stopiwo charakteryzuje się wysokimi własnościami wytrzymałościowymi i udarnością do temperatury -60°C bez koniecznościprzeprowadzania dodatkowej obróbki cieplnej złącza po zakończeniu procesu spawania.
Zawartość niklu Ni >0.9% w stopiwie spełnia wymagania NACE i tym samym umożliwia zastosowanie drutu CARBOFILNi1 do spawania konstrukcji instalacji technologicznych pracujących w środowisku zawierającym siarkowodór H2S np. przy wydobyciu ropy naftowej, instalacjach gazowych i innych.
Jako gaz osłonowy należy stosować mieszanki Ar-CO2.

Firma Oerlikon ramach Grupy, Air Liquide Welding zajmuje się produkcją i sprzedażą pełnej gamy wyrobów spawalniczych: materiały dodatkowe, urządzenia, akcesoria, robotyzacja, automatyzacja spawania i cięcia, indywidualne projekty inżynieryjne.

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie akceptujesz naszej polityki prywatności prosimy o opuszczenie serwisu.