Zrób zakupy za minimum 500,00 zł i otrzymaj skrzynkę Kistenberg. Sprawdź szczegóły promocji >>

Gwarancja EasyProtect

Przedłużona gwarancja EasyProtect

EasyProtect® to NIE polisa ubezpieczeniowa, a kontynuacja i zachowanie ciągłości po ustaniu gwarancji producenta Twojego sprzętu.

  • to przedłużona ochrona serwisowa dedykowana dla sprzętu elektronicznego, w szczególności sprzętu komputerowego oraz sprzętu RTV-AGD,
  • to nic innego jak przedłużona gwarancja udzielana i realizowana w zakresie tożsamym z gwarancją jakości producenta sprzętu,
  • można nabyć u operatora gwarancji Kup teraz EasyProtect® lub w wybranych i wyspecjalizowanych punktach handlowych na terenie całej Polski,
  • jest absolutnie nowoczesnym i uniwersalnym rozwiązaniem, stanowiącym doskonałą odpowiedź na zapotrzebowanie branży sprzętu Electro w zakresie opieki serwisowej i dodatkowej ochrony sprzętu.

Pozycję lidera oraz nienaganną opinię gwarantuje Nam długoletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra i sprawne zaplecze techniczne.

Przedłużenie gwarancji ma charakter asekuracji sprzętu na wypadek jego awarii w okresie objętym dodatkową ochroną gwarancyjną, czyli po ustaniu gwarancji producenta Twojego sprzętu.

Regulamin Strefy Klienta EasyProtect®
Plik w formacie .pdf do pobrania

Ogólne Warunki Ochrony Serwisowej EasyProtect®
Plik w formacie .pdf do pobrania

Katalog EasyProtect®
Plik w formacie .pdf do pobrania

Tabela opłat EasyProtect®
Plik w formacie .pdf do pobrania

Informacja EasyProtectTabela opłat EasyProtect


Producenci

Informacje o zakupach

Informacje o nas

Pomoc techniczna

Informacje o dostawie

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie akceptujesz naszej polityki prywatności prosimy o opuszczenie serwisu.