Preparat antyodpryskowy OPN UF-1000

OPN-CHEMIE OPN-CHEMIE

Nowy produkt

Preparat antyodpryskowy OPN UF-1000 Powiększ

Bezsilikonowy preparat antyodpryskowy. Zabezpiecza powierzchnie przylegające do spoiny przed odpryskami. Chroni dyszę i końcówkę prądową uchwytu MIG/MAG przed przyklejaniem się odprysków, które zmniejszają przepływ gazu doprowadzając do wad w spoinie.

Więcej szczegółów

Koszt dostawy
PrzewoźnikCena
Odbiór osobisty - Toruń
Odbiór osobisty
Darmowa dostawa!

Rabaty ilościowe

IlośćCenaOszczędzasz
12 6,50 zł Do 6,00 zł
84 6,00 zł Do 84,00 zł
1008 5,50 zł Do 1 512,00 zł

Środek wykonany na bazie olejów roslinnych, zapachowo obojetny !!!!, nietoksyczny, nie zawiera silikonów i rozpuszczalników, nie utrudnia prac lakierniczych i malarskich. Jest skuteczny już w niewielkich ilościach, ekologicznie bezpieczny. Znakomity jako środek ochronno-rozdzielający w procesach spawania elektrycznego i osłonie gazów. Ułatwia usuwanie palnych odprysków i zanieczyszczeń z powierzchni metali spawanych, narzędzi spawalniczych oraz dysz palnika, które powstają w procesie spawania. Zapobiega powstawaniu nagaru na powierzchni ach dysz palnika, co w istotny sposób podnosi jego sprawność wydłuża żywotnośċ jego dysz.

Zawartośċ : 400 ml

Opakowanie : Spray 520 ml

Opakowanie zbiorcze : 12 szt.

OPN posiada w swojej ofercie szeroki asortyment najwyższej jakości , ekologicznie bezpiecznych, bez związków fluorowo-weglowodorowych-sprayów technicznych.

OPN posiada w swojej ofercie szeroki asortyment najwyższej jakości , ekologicznie bezpiecznych, bez związków fluorowo-weglowodorowych-sprayów technicznych.

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie akceptujesz naszej polityki prywatności prosimy o opuszczenie serwisu.