Uchwyt spawalniczy elektrodowy śrubowy ESAB Handy 200

ESAB ESAB

0700006003

Nowy produkt

Uchwyt spawalniczy elektrodowy śrubowy ESAB Handy 200 - ESAB - image 1 Powiększ

Uchwyt spawalniczy elektrodowy śrubowy ESAB Handy 200 z pełną izolacją wszystkich części metalowych służy do spawania w pozycjach 45° i 90° każdego rodzaju elektrodą otuloną.

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

45,45 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Uchwyt spawalniczy elektrodowy śrubowy ESAB Handy 200

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Dostawa już od 9,99 zł
Sprawdź sposoby dostawy

Sposoby dostawy

Sposoby dostawy Czas dostawy Cena
Kurier - przedpłata Płatność: przedpłata | Doręczenie 1-2 dni robocze 13,99 zł
Kurier - pobranie Płatność: pobranie | Doręczenie 1-2 dni robocze 18,99 zł
Orlen Paczka - przedpłata Płatność: przedpłata | Doręczenie 1-2 dni robocze 9,99 zł
Paczkomaty INPOST 24/7 - przedpłata Płatność: przedpłata | Doręczenie 1-2 dni robocze 12,99 zł
Odbiór osobisty - Toruń Odbiór osobisty - skontaktujemy się gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru Darmowa 0 zł

* Dla zakupów powyżej 399,00 zł darmowa dostawa!

Czas dostawy liczony jest od momentu wysyłki towaru z magazynu.

Uchwyt spawalniczy elektrodowy śrubowy ESAB Handy 200 z pełną izolacją wszystkich części metalowych służy do spawania pod kątem 45° i 90° każdego rodzaju elektrodą otuloną.

Elektroda zaciska się poprzez obrót rękojeści.

Cechy:

 • możliwość spawania w różnych pozycjach
 • wygodne i stabilne mocowanie elektrody
 • bardzo dobry przepływ prądu między elektrodą a uchwytem

Dane techniczne:

 • prąd spawania to 200 A/ 35% i 150 A/ 60%
 • średnica elektrod: 1,6-5,0 mm
 • masa uchwytu: 370 g
 • średnica przewodu spawalniczego: 16-50 mm2

Spawarki ESAB i inne urządzenia spawalnicze


Spawarki ESAB to urządzenia, które od lat cieszą się dużym zaufaniem ze strony użytkowników. Zapewne dlatego, że jest to firma nie tylko produkująca asortyment spawalniczy, ale też tworząca historię tej dziedziny. Marka założona została w 1904 roku, a jej właściciel – inżynier Oscar Kjellberg jeszcze w tym samym roku wynalazł elektrodę otuloną. Można powiedzieć, że od tego czasu ESAB jest liderem branży. Od samego początku firma stawiała na innowacje i rozwój, dzięki czemu obecnie nadal dostarcza użytkownikom sprzęt najwyższej klasy, dostępny także w naszym asortymencie!


W 2012 roku marka ESAB została wykupiona przez globalnego producenta Colfax Corporation i działa pod tym szyldem. Obecnie firma oferuje klientom nowoczesne i wydajne urządzenia spawalnicze oraz sprzęt do cięcia plazmowego. W sprzedaży dostępne są ponadto osprzęt oraz akcesoria.


Spawarki MIG/MAG marki ESAB


Półautomaty spawalnicze ESAB to urządzenia przystosowane do pracy w różnych warunkach. Poszczególne modele wyposażone zostały w najpotrzebniejsze funkcje, które usprawniają cały proces spawania, jak i poprawiają komfort użytkowania sprzętu.


Migomaty ESAB produkowane są w wielu wariantach, co pozwala wybrać urządzenie najlepiej spełniające oczekiwania klienta. W naszym asortymencie dostępnych jest obecnie kilkanaście modeli, z których bliżej warto wspomnieć o: • spawarce ESAB Caddy MIG C200i – będącej wygodnym, kompaktowym półautomatem; jako spawarka inwertorowa gwarantuje wysoką jakość pracy i daje możliwości spawania metodą MIG/MAG takich metali, jak aluminium, stal węglowa czy wysokostopowa; bardzo intuicyjna obsługa tego modelu ułatwia pracę nawet osobom początkującym; model działa w oparciu o system Qset, który umożliwia automatyczne nastawianie parametrów spawania,

 • spawarce ESAB Origo MIG 430 – półautomacie, który pracuje w trybie skokowej regulacji prądu; stopień ochrony na poziomie IP23 umożliwia wykorzystanie urządzenia również w trudnych warunkach technicznych.


ESAB – spawarki TIG


Metoda spawania TIG jest bardzo precyzyjna i zapewnia wysoki poziom spoiny. W podobnych słowach można określić działanie spawarek TIG firmy ESAB! To ekonomiczne urządzenia spawalnicze przeznaczone dla świadomych użytkowników oczekujących najwyższego poziomu współpracy z tak wymagającym sprzętem i prostej, wygodnej obsługi.


W sprzedaży dostępne są popularne modele tej kategorii, takie jak: • ESAB Rogue ET 180i DC – zapewniający podstawową obsługę metody TIG, a także MMA; jest to model bardzo wytrzymały, do tego kompaktowy i współpracujący także z agregatami prądotwórczymi, co czyni go wszechstronnym urządzeniem spawalniczym, do stosowania także na otwartym powietrzu; spawarka może korzystać z trybu 2T/4T, a w przypadku metody MMA z funkcji Hot Start czy Arc Force,

 • ESAB Caddy TIG 2200i DC AT34 – jednofazowa spawarka inwertorowa do spawania metodą TIG oraz MMA; model zabezpieczony został systemem VRD oraz klasą IP23, dzięki czemu można korzystać z niego także terenowo; urządzenie stosowane chętnie w przemyśle.


Ogromnym plusem modeli oferowanych przez ESAB jest trwałość konstrukcyjna i przystosowanie do pracy także na otwartym powietrzu. Z tego względu modele TIG tej marki polecamy do wszelkich prac terenowych, w tym na placach budowy.


Spawarki MMA marki ESAB


Wśród urządzeń spawalniczych ESAB nie mogło zabraknąć także modeli przeznaczonych do spawania metodą MMA. Spawarki tej kategorii pozwalają na korzystanie z elektrod otulonych różnego rodzaju i zapewniają możliwość uzyskania estetycznych i trwałych spoin. Modele MMA marki ESAB cieszą się opinią niezawodnego sprzętu.


Obecnie prowadzimy sprzedaż kilku spawarek MMA tego producenta. Na uwagę zasługują z pewnością urządzenia: • ESAB Rogue ES 150i – spawarka przeznaczona do użytku profesjonalnego, sterowana cyfrowo; wbudowane funkcje Arc Force oraz Hot Start z pełną regulacją gwarantują komfortową pracę przy spawaniu różnych elementów; dzięki zastosowaniu dodatkowego uchwytu urządzenie może pracować metodą TIG,

 • ESAB Rogue ES 180i PRO – przenośna spawarka z opcją stabilizacji łuku spawalniczego; bez trudu radzi sobie ze spawaniem takich materiałów, jak stal stopowa i niestopowa, stal nierdzewna oraz żeliwo; dzięki wbudowanej technologii regulacji współczynnika mocy działa bardzo stabilnie w każdych warunkach.


ESAB – precyzyjne przecinarki plazmowe


Cięcie plazmowe, jako technika polegająca na topieniu metalu poprzez wiązkę plazmowego łuku elektrycznego wymaga precyzji, którą bez wątpienia zapewniają nowoczesne przecinarki plazmowe ESAB. Przeznaczone do przemysłowego i warsztatowego cięcia aluminium czy stali są urządzeniami działającymi w oparciu o najnowszą technologię.


Producent oferuje kilka różnych linii sprzętu, dostosowanego do wielu zastosowań. W ofercie naszego centrum dostępne są między innymi: • przecinarka plazmowa ESAB CUTMASTER 80 – model inwertorowy o ergonomicznej budowie, który wykonuje cięcia jakościowe do 25 mm i rozdzielające do 38 mm; na uwagę zasługuje opcja automatycznego zajarzenia łuku w trakcie cięcia elementów ażurowych,

 • przecinarka plazmowa ESAB HandyPlasma 45i – lekka, przenośna przecinarka z kolorowym wyświetlaczem LCD; w modelu zastosowano tryb automatycznego wykrywania ciśnienia wlotowego i wylotowego. 


Nowoczesne systemy obsługi i regulacji przecinarek plazmowych ułatwiają ich wykorzystanie oraz zapewniają bezpieczne cięcie w różnych sytuacjach.


Osprzęt spawalniczy ESAB


ESAB dba o bezpieczeństwo użytkowników i dostarcza wygodne, atestowane elementy ochrony BHP. Produkty tej marki dostępne są w różnych cenach, w zależności od parametrów technicznych wybranego modelu.


Przyłbice spawalnicze ESAB, dostępne także w wersji samościemniającej, to podstawowy element osłony, który może być stosowany zarówno przy pracach spawalniczych, jak i podczas cięcia czy szlifowania. Mocne konstrukcje i zastosowane rozwiązania techniczne chronią przed wysoką temperaturą i rozpryskami tak skórę twarzy, jak i wzrok.


Wśród materiałów spawalniczych ESAB znajdują się natomiast: • lite druty spawalnicze dla metody MIG/MAG,

 • pręty spawalnicze TIG,

 • elektrody otulone MMA. 


Zachęcamy do zapoznania się z całym dostępnym asortymentem firmy ESAB!Informacje na temat Gwarancji ESAB


Gwarancja ESAB pokrywa koszty wymiany materiałów, które okazały się wadliwe wskutek wad konstrukcyjnych i/lub błędów w produkcji, a także koszty uzasadnionej robocizny wymaganej do wymiany wadliwej części. Wady spowodowane nieprawidłowym użytkowaniem lub powstałe z przyczyn, na które ESAB nie ma wpływu, nie są objęte gwarancją.
Okres gwarancji na wszystkie produkty liczony jest od daty zakupu przez klienta końcowego, zależnie od warunków naszych poszczególnych produktów (okres obowiązywania i data rozpoczęcia).


PROCEDURA ZGŁASZANIA ROSZCZENIA REKLAMACYJNEGO: • Zgłoszenia poprzez wiadomość e-mail do działu obsługi posprzedażowej na adres: serwis.ozas@esab.pl

 • Zgłoszenie telefoniczne do OZAS-ESAB, Serwis gwarancyjny, ul. Struga 10, 45-073 Opole,
  tel. +48 77 40 19 271. 

 • Konieczne jest posiadanie faktury z numerem seryjnym. Monitorowanie procesu rozpatrywania reklamacji jest zdecydowanie łatwiejsze, jeśli maszyna została zarejestrowana w naszym serwisie internetowym.


 


Urządzenia standardowe • Źródła prądu spawania serii Buddy™ zasilane z sieci 1-fazowej — 24 miesiące

 • Źródła prądu spawania serii Caddy™,  Rebel™, Renegade™ zasilane z sieci 1 i 3-fazowej  — 36 miesięcy

 • Źródła prądu spawania (z wydzielonym podajnikiem drutu) serii , Origo™, Warrior™, Aristo™ zasilane z sieci 3-fazowej— 36 miesięcy

 • Przecinarki plazmowe  serii Cutmaster™ — 36 miesięcy

 • Generatory spawalnicze serii KHM  — 36 miesięcy*


*za wyjątkiem silników spalinowych Honda, Yanmar i Perkins, które objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.Uchwyty spawalnicze • Uchwyty spawalnicze serii PSF 261, 315, 415, 515, 420W, 520W- 24  miesiące

 • Uchwyty spawalnicze serii MXL, TXH, ET - 12 miesięcy

 • Ręczne Uchwyty plazmowe  serii SL , PT  — 12 miesięcy


Zmechanizowane stanowiska do automatyzacji spawania i cięcia • Zmechanizowane stanowiska do spawania i cięcia, 12- miesięcy od momentu instalacji, nie dłużej jednak niż 16 miesięcy od dostawy

 • Części zamienne — 6 miesięcy

 • Części eksploatacyjne - brak gwarancji, wyjątek wada materiałaowa


Części zamienne
 • Części zamienne zakupione do urządzeń ESAB - 6 miesięcy
Części eksploatacyjne • Części eksploatacyjne - brak gwarancji, wyjątek wada materiałaowa


Środki ochrony indywidualnej • Przyłbice spawalnicze serii New-Tech ™ , Sentinel A50 — 36 miesięcy

 • Przyłbice spawalnicze serii Warrior ™ Tech, Aristo® Tech, F20, G30, G40, G50 — 24 miesiące**

 • Systemy respiracyjne serii PAPR,  Eco-Air,  Aristo-Air  — 12 miesięcy


Inne akcesoria spawalnicze • G-Tech Handy — 12 miesięcy

 • Młotek spawalniczy pneumatyczny HCB — 12 miesięcy

 • Odciąg dymu — 12 miesięcy

 • Suszarki i pojemniki do suchego składowania — 12 miesięcy


Standardowe urządzenia spawalnicze Victor*
*dostępne w Ameryce Północnej i Południowej • Tweco 220AC / DC, 301AC / DC, 301TS Thermal Arc PowerMaster Plus 320SP, 400SP, 500SP — 36 miesięcy

 • 202AC / DC, Fabricator 181i, 211i, 252i, Fabricator 320C, 320S, 400S, 500S, 175SE, 175TE, 161S, 201TS — 24 miesiące

 • Opcje i akcesoria — 6 miesięcy

 • Części zamienne — 3 miesiące

 • Części eksploatacyjne - brak gwarancji, wyjątek wada materiałaowa


Przecinarki Victor*
*dostępne w Ameryce Północnej i Południowej • Cutmaster Series — 36 miesięcy

 • Drag-Gun Plus, PAK-200i — 24 miesiące

 • 1Torch ™ uchwyty SureLok ™ i PCH / M-200 — 1 miesiąc

 • Inne uchwyty — 6 miesięcy

 • Części zamienne — 3 miesiące

 • Części eksploatacyjne - brak gwarancji, wyjątek wada materiałaowa


Osprzęt do spawania i cięcia gazowego • Reduktory gazowe G-Series oraz Edge ™ - 60 miesięcy

 • *Regulatory 400 Series, HD313, HC1200 Series i uchwyty Bulldog — 60 miesięcy

 • *Mierniki do wysokiego ciśnienia i wysokiego przepływu, lekki uchwyt — 12 miesięcy

 • *dostępne w Ameryce Północnej i Południowej


Części eksploatacyjne - brak gwarancji, wyjątek wada materiałowa.


Sprzęt do spawania automatycznego Victor


Poza zakresem działania ESAB. Sprzedawany i rozwijany przez Thermal Dynamics Europe


HKS


36 miesięcy - gwarancji na jednostkę bazową i powiązane czujniki.


Gwarancją nie są objęte: • Uszkodzenia powstałe z winy użytkownika - mechaniczne, termiczne i chemiczne,

 • Uszkodzenia spowodowane podłączeniem do nieodpowiedniego napięcia zasilania,

 • Uszkodzenia spowodowane niewłaściwym lub niezgodnym z instrukcją obsługi użytkowaniem produktu oraz niewykonywanie przeglądów produktu.

 • Uszkodzenia wynikłe z niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją obsługi transportu, przechowywania i konserwacji urządzeń,

 • Uszkodzenia powstałe na skutek zmian lub przeróbek  bez porozumienia z firmą ESAB Polska Sp. z o.o.,  zgoda na ewentualną modyfikację powinna być potwierdzona na piśmie.

 • Uszkodzenia powstałe w wyniku dokonania napraw przez osoby nieuprawnione,

 • Części zużywające się wyszczególnione w instrukcji obsługi urządzenia,

 • Czynności regulacyjne, konserwacyjne oraz wymiana bezpieczników  instalacyjnych, które znajdują się w urządzeniu,

 • Normalne zużycie w trakcie eksploatacji,

 • Zniszczenia wynikające z przyczyn naturalnych (np. powódź, wyładowania atmosferyczne itp.) oraz z przyczyn losowych (np. pożar, zalanie).

 • Stosowanie niedozwolonych części zapasowych lub eksploatacyjnych bądź części zamiennych niedostarczonych bądź niezatwierdzonych przez ESAB,


ESAB może domagać się zwrotu kosztów naprawy nieobjętej gwarancją. Gwarancja nie rekompensuje szkód bezpośrednich lub pośrednich ani utraconych zysków. Okres gwarancyjny oparty jest na założeniu, że tydzień roboczy trwa 40 godzin.


Pozostałe warunki gwarancji: • Sposób naprawy urządzenia ustala gwarant,

 • Ewentualne reklamacje kupujący zobowiązany jest zgłaszać u sprzedawcy,

 • Wady lub uszkodzenia sprzętu ujawnione w okresie gwarancji będą usuwane bezpłatnie  w terminie 14 dni roboczych od daty przyjęcia urządzenia do naprawy przez ESAB,

 • Użytkownik, zobowiązany jest udostępnić uszkodzone urządzenie w miejscu instalacji lub  dostarczenie  do miejsca wskazanego przez gwaranta,

 • W wyjątkowych przypadkach konieczności sprowadzenia części zamiennych od producenta, termin naprawy może zostać wydłużony do 30 dni,

 • Ostateczna decyzja w kwestii zasadności reklamacji należy do producenta,

 • W przypadkach wydłużającego się okresu naprawy niezawinionego przez użytkownika niniejsza gwarancja zostaje przedłużona o czas naprawy,

 • Data produkcji jest zakodowana w numerze fabrycznym urządzenia.

Spawarki ESAB i inne urządzenia spawalnicze


Spawarki ESAB to urządzenia, które od lat cieszą się dużym zaufaniem ze strony użytkowników. Zapewne dlatego, że jest to firma nie tylko produkująca asortyment spawalniczy, ale też tworząca historię tej dziedziny. Marka założona została w 1904 roku, a jej właściciel – inżynier Oscar Kjellberg jeszcze w tym samym roku wynalazł elektrodę otuloną. Można powiedzieć, że od tego czasu ESAB jest liderem branży. Od samego początku firma stawiała na innowacje i rozwój, dzięki czemu obecnie nadal dostarcza użytkownikom sprzęt najwyższej klasy, dostępny także w naszym asortymencie!


W 2012 roku marka ESAB została wykupiona przez globalnego producenta Colfax Corporation i działa pod tym szyldem. Obecnie firma oferuje klientom nowoczesne i wydajne urządzenia spawalnicze oraz sprzęt do cięcia plazmowego. W sprzedaży dostępne są ponadto osprzęt oraz akcesoria.


Spawarki MIG/MAG marki ESAB


Półautomaty spawalnicze ESAB to urządzenia przystosowane do pracy w różnych warunkach. Poszczególne modele wyposażone zostały w najpotrzebniejsze funkcje, które usprawniają cały proces spawania, jak i poprawiają komfort użytkowania sprzętu.


Migomaty ESAB produkowane są w wielu wariantach, co pozwala wybrać urządzenie najlepiej spełniające oczekiwania klienta. W naszym asortymencie dostępnych jest obecnie kilkanaście modeli, z których bliżej warto wspomnieć o: • spawarce ESAB Caddy MIG C200i – będącej wygodnym, kompaktowym półautomatem; jako spawarka inwertorowa gwarantuje wysoką jakość pracy i daje możliwości spawania metodą MIG/MAG takich metali, jak aluminium, stal węglowa czy wysokostopowa; bardzo intuicyjna obsługa tego modelu ułatwia pracę nawet osobom początkującym; model działa w oparciu o system Qset, który umożliwia automatyczne nastawianie parametrów spawania,

 • spawarce ESAB Origo MIG 430 – półautomacie, który pracuje w trybie skokowej regulacji prądu; stopień ochrony na poziomie IP23 umożliwia wykorzystanie urządzenia również w trudnych warunkach technicznych.


ESAB – spawarki TIG


Metoda spawania TIG jest bardzo precyzyjna i zapewnia wysoki poziom spoiny. W podobnych słowach można określić działanie spawarek TIG firmy ESAB! To ekonomiczne urządzenia spawalnicze przeznaczone dla świadomych użytkowników oczekujących najwyższego poziomu współpracy z tak wymagającym sprzętem i prostej, wygodnej obsługi.


W sprzedaży dostępne są popularne modele tej kategorii, takie jak: • ESAB Rogue ET 180i DC – zapewniający podstawową obsługę metody TIG, a także MMA; jest to model bardzo wytrzymały, do tego kompaktowy i współpracujący także z agregatami prądotwórczymi, co czyni go wszechstronnym urządzeniem spawalniczym, do stosowania także na otwartym powietrzu; spawarka może korzystać z trybu 2T/4T, a w przypadku metody MMA z funkcji Hot Start czy Arc Force,

 • ESAB Caddy TIG 2200i DC AT34 – jednofazowa spawarka inwertorowa do spawania metodą TIG oraz MMA; model zabezpieczony został systemem VRD oraz klasą IP23, dzięki czemu można korzystać z niego także terenowo; urządzenie stosowane chętnie w przemyśle.


Ogromnym plusem modeli oferowanych przez ESAB jest trwałość konstrukcyjna i przystosowanie do pracy także na otwartym powietrzu. Z tego względu modele TIG tej marki polecamy do wszelkich prac terenowych, w tym na placach budowy.


Spawarki MMA marki ESAB


Wśród urządzeń spawalniczych ESAB nie mogło zabraknąć także modeli przeznaczonych do spawania metodą MMA. Spawarki tej kategorii pozwalają na korzystanie z elektrod otulonych różnego rodzaju i zapewniają możliwość uzyskania estetycznych i trwałych spoin. Modele MMA marki ESAB cieszą się opinią niezawodnego sprzętu.


Obecnie prowadzimy sprzedaż kilku spawarek MMA tego producenta. Na uwagę zasługują z pewnością urządzenia: • ESAB Rogue ES 150i – spawarka przeznaczona do użytku profesjonalnego, sterowana cyfrowo; wbudowane funkcje Arc Force oraz Hot Start z pełną regulacją gwarantują komfortową pracę przy spawaniu różnych elementów; dzięki zastosowaniu dodatkowego uchwytu urządzenie może pracować metodą TIG,

 • ESAB Rogue ES 180i PRO – przenośna spawarka z opcją stabilizacji łuku spawalniczego; bez trudu radzi sobie ze spawaniem takich materiałów, jak stal stopowa i niestopowa, stal nierdzewna oraz żeliwo; dzięki wbudowanej technologii regulacji współczynnika mocy działa bardzo stabilnie w każdych warunkach.


ESAB – precyzyjne przecinarki plazmowe


Cięcie plazmowe, jako technika polegająca na topieniu metalu poprzez wiązkę plazmowego łuku elektrycznego wymaga precyzji, którą bez wątpienia zapewniają nowoczesne przecinarki plazmowe ESAB. Przeznaczone do przemysłowego i warsztatowego cięcia aluminium czy stali są urządzeniami działającymi w oparciu o najnowszą technologię.


Producent oferuje kilka różnych linii sprzętu, dostosowanego do wielu zastosowań. W ofercie naszego centrum dostępne są między innymi: • przecinarka plazmowa ESAB CUTMASTER 80 – model inwertorowy o ergonomicznej budowie, który wykonuje cięcia jakościowe do 25 mm i rozdzielające do 38 mm; na uwagę zasługuje opcja automatycznego zajarzenia łuku w trakcie cięcia elementów ażurowych,

 • przecinarka plazmowa ESAB HandyPlasma 45i – lekka, przenośna przecinarka z kolorowym wyświetlaczem LCD; w modelu zastosowano tryb automatycznego wykrywania ciśnienia wlotowego i wylotowego. 


Nowoczesne systemy obsługi i regulacji przecinarek plazmowych ułatwiają ich wykorzystanie oraz zapewniają bezpieczne cięcie w różnych sytuacjach.


Osprzęt spawalniczy ESAB


ESAB dba o bezpieczeństwo użytkowników i dostarcza wygodne, atestowane elementy ochrony BHP. Produkty tej marki dostępne są w różnych cenach, w zależności od parametrów technicznych wybranego modelu.


Przyłbice spawalnicze ESAB, dostępne także w wersji samościemniającej, to podstawowy element osłony, który może być stosowany zarówno przy pracach spawalniczych, jak i podczas cięcia czy szlifowania. Mocne konstrukcje i zastosowane rozwiązania techniczne chronią przed wysoką temperaturą i rozpryskami tak skórę twarzy, jak i wzrok.


Wśród materiałów spawalniczych ESAB znajdują się natomiast: • lite druty spawalnicze dla metody MIG/MAG,

 • pręty spawalnicze TIG,

 • elektrody otulone MMA. 


Zachęcamy do zapoznania się z całym dostępnym asortymentem firmy ESAB!Informacje na temat Gwarancji ESAB


Gwarancja ESAB pokrywa koszty wymiany materiałów, które okazały się wadliwe wskutek wad konstrukcyjnych i/lub błędów w produkcji, a także koszty uzasadnionej robocizny wymaganej do wymiany wadliwej części. Wady spowodowane nieprawidłowym użytkowaniem lub powstałe z przyczyn, na które ESAB nie ma wpływu, nie są objęte gwarancją.
Okres gwarancji na wszystkie produkty liczony jest od daty zakupu przez klienta końcowego, zależnie od warunków naszych poszczególnych produktów (okres obowiązywania i data rozpoczęcia).


PROCEDURA ZGŁASZANIA ROSZCZENIA REKLAMACYJNEGO: • Zgłoszenia poprzez wiadomość e-mail do działu obsługi posprzedażowej na adres: serwis.ozas@esab.pl

 • Zgłoszenie telefoniczne do OZAS-ESAB, Serwis gwarancyjny, ul. Struga 10, 45-073 Opole,
  tel. +48 77 40 19 271. 

 • Konieczne jest posiadanie faktury z numerem seryjnym. Monitorowanie procesu rozpatrywania reklamacji jest zdecydowanie łatwiejsze, jeśli maszyna została zarejestrowana w naszym serwisie internetowym.


 


Urządzenia standardowe • Źródła prądu spawania serii Buddy™ zasilane z sieci 1-fazowej — 24 miesiące

 • Źródła prądu spawania serii Caddy™,  Rebel™, Renegade™ zasilane z sieci 1 i 3-fazowej  — 36 miesięcy

 • Źródła prądu spawania (z wydzielonym podajnikiem drutu) serii , Origo™, Warrior™, Aristo™ zasilane z sieci 3-fazowej— 36 miesięcy

 • Przecinarki plazmowe  serii Cutmaster™ — 36 miesięcy

 • Generatory spawalnicze serii KHM  — 36 miesięcy*


*za wyjątkiem silników spalinowych Honda, Yanmar i Perkins, które objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.Uchwyty spawalnicze • Uchwyty spawalnicze serii PSF 261, 315, 415, 515, 420W, 520W- 24  miesiące

 • Uchwyty spawalnicze serii MXL, TXH, ET - 12 miesięcy

 • Ręczne Uchwyty plazmowe  serii SL , PT  — 12 miesięcy


Zmechanizowane stanowiska do automatyzacji spawania i cięcia • Zmechanizowane stanowiska do spawania i cięcia, 12- miesięcy od momentu instalacji, nie dłużej jednak niż 16 miesięcy od dostawy

 • Części zamienne — 6 miesięcy

 • Części eksploatacyjne - brak gwarancji, wyjątek wada materiałaowa


Części zamienne
 • Części zamienne zakupione do urządzeń ESAB - 6 miesięcy
Części eksploatacyjne • Części eksploatacyjne - brak gwarancji, wyjątek wada materiałaowa


Środki ochrony indywidualnej • Przyłbice spawalnicze serii New-Tech ™ , Sentinel A50 — 36 miesięcy

 • Przyłbice spawalnicze serii Warrior ™ Tech, Aristo® Tech, F20, G30, G40, G50 — 24 miesiące**

 • Systemy respiracyjne serii PAPR,  Eco-Air,  Aristo-Air  — 12 miesięcy


Inne akcesoria spawalnicze • G-Tech Handy — 12 miesięcy

 • Młotek spawalniczy pneumatyczny HCB — 12 miesięcy

 • Odciąg dymu — 12 miesięcy

 • Suszarki i pojemniki do suchego składowania — 12 miesięcy


Standardowe urządzenia spawalnicze Victor*
*dostępne w Ameryce Północnej i Południowej • Tweco 220AC / DC, 301AC / DC, 301TS Thermal Arc PowerMaster Plus 320SP, 400SP, 500SP — 36 miesięcy

 • 202AC / DC, Fabricator 181i, 211i, 252i, Fabricator 320C, 320S, 400S, 500S, 175SE, 175TE, 161S, 201TS — 24 miesiące

 • Opcje i akcesoria — 6 miesięcy

 • Części zamienne — 3 miesiące

 • Części eksploatacyjne - brak gwarancji, wyjątek wada materiałaowa


Przecinarki Victor*
*dostępne w Ameryce Północnej i Południowej • Cutmaster Series — 36 miesięcy

 • Drag-Gun Plus, PAK-200i — 24 miesiące

 • 1Torch ™ uchwyty SureLok ™ i PCH / M-200 — 1 miesiąc

 • Inne uchwyty — 6 miesięcy

 • Części zamienne — 3 miesiące

 • Części eksploatacyjne - brak gwarancji, wyjątek wada materiałaowa


Osprzęt do spawania i cięcia gazowego • Reduktory gazowe G-Series oraz Edge ™ - 60 miesięcy

 • *Regulatory 400 Series, HD313, HC1200 Series i uchwyty Bulldog — 60 miesięcy

 • *Mierniki do wysokiego ciśnienia i wysokiego przepływu, lekki uchwyt — 12 miesięcy

 • *dostępne w Ameryce Północnej i Południowej


Części eksploatacyjne - brak gwarancji, wyjątek wada materiałowa.


Sprzęt do spawania automatycznego Victor


Poza zakresem działania ESAB. Sprzedawany i rozwijany przez Thermal Dynamics Europe


HKS


36 miesięcy - gwarancji na jednostkę bazową i powiązane czujniki.


Gwarancją nie są objęte: • Uszkodzenia powstałe z winy użytkownika - mechaniczne, termiczne i chemiczne,

 • Uszkodzenia spowodowane podłączeniem do nieodpowiedniego napięcia zasilania,

 • Uszkodzenia spowodowane niewłaściwym lub niezgodnym z instrukcją obsługi użytkowaniem produktu oraz niewykonywanie przeglądów produktu.

 • Uszkodzenia wynikłe z niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją obsługi transportu, przechowywania i konserwacji urządzeń,

 • Uszkodzenia powstałe na skutek zmian lub przeróbek  bez porozumienia z firmą ESAB Polska Sp. z o.o.,  zgoda na ewentualną modyfikację powinna być potwierdzona na piśmie.

 • Uszkodzenia powstałe w wyniku dokonania napraw przez osoby nieuprawnione,

 • Części zużywające się wyszczególnione w instrukcji obsługi urządzenia,

 • Czynności regulacyjne, konserwacyjne oraz wymiana bezpieczników  instalacyjnych, które znajdują się w urządzeniu,

 • Normalne zużycie w trakcie eksploatacji,

 • Zniszczenia wynikające z przyczyn naturalnych (np. powódź, wyładowania atmosferyczne itp.) oraz z przyczyn losowych (np. pożar, zalanie).

 • Stosowanie niedozwolonych części zapasowych lub eksploatacyjnych bądź części zamiennych niedostarczonych bądź niezatwierdzonych przez ESAB,


ESAB może domagać się zwrotu kosztów naprawy nieobjętej gwarancją. Gwarancja nie rekompensuje szkód bezpośrednich lub pośrednich ani utraconych zysków. Okres gwarancyjny oparty jest na założeniu, że tydzień roboczy trwa 40 godzin.


Pozostałe warunki gwarancji: • Sposób naprawy urządzenia ustala gwarant,

 • Ewentualne reklamacje kupujący zobowiązany jest zgłaszać u sprzedawcy,

 • Wady lub uszkodzenia sprzętu ujawnione w okresie gwarancji będą usuwane bezpłatnie  w terminie 14 dni roboczych od daty przyjęcia urządzenia do naprawy przez ESAB,

 • Użytkownik, zobowiązany jest udostępnić uszkodzone urządzenie w miejscu instalacji lub  dostarczenie  do miejsca wskazanego przez gwaranta,

 • W wyjątkowych przypadkach konieczności sprowadzenia części zamiennych od producenta, termin naprawy może zostać wydłużony do 30 dni,

 • Ostateczna decyzja w kwestii zasadności reklamacji należy do producenta,

 • W przypadkach wydłużającego się okresu naprawy niezawinionego przez użytkownika niniejsza gwarancja zostaje przedłużona o czas naprawy,

 • Data produkcji jest zakodowana w numerze fabrycznym urządzenia.

Napisz opinię

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie akceptujesz naszej polityki prywatności prosimy o opuszczenie serwisu.

Akceptuję