Spawarka inwertorowa Sherman ARC 250C

Spawarka inwertorowa serii Sherman-profi jest nowoczesnym, w pełni profesjonalnym urządzeniem przeznaczonym dla firm o dużym wykorzystaniu technologii spawalniczych. 

SINW-ARC250C

1,133.10 zł brutto

| -10%

1,259.00 zł

Dostępność : Czas oczekiwania do 3 dni

Darmowa dostawa


Spawarka inwertorowa serii Sherman-profi jest nowoczesnym, w pełni profesjonalnym urządzeniem przeznaczonym dla firm o dużym wykorzystaniu technologii spawalniczych. Spawarka ARC 250C wykonana jest w najnowocześniejszej technologii IGBT w oparciu o najnowsze rozwiązania konstrukcyjne stosowane przez wiodących światowych producentów urządzeń spawalniczych. Pozwoliło to na uzyskanie wysokich parametrów pracy w cyklu 60%.

Urządzenie ARC wyposażone jest w funkcję VRD redukującą napięcie biegu jałowego, znacznie minimalizując ryzyko porażenia prądem elektrycznym. ARC 250C wyposażona jest w funkcję TIG LIFT i regulowaną funkcję HOT START. Inwertor ARC 250C posiada regulowany ARC FORCE oraz wyposażony jest dodatkowo w wyświetlacz cyfrowy wskazujący prąd spawania. Spawarka doskonale spisuje się przy spawaniu stali zwykłych i stopowych oraz aluminium i jego stopów.

Urządzenie objęte jest 12 miesięczną gwarancją importera oraz posiada deklarację zgodności CE.


Dane techniczne:Wyposażenie standardowe

  • Przewód elektrodowy
  • Przewód masowy


Producent Sherman
Nazwa produktuSpawarka inwertorowa Sherman ARC 250C
Waga [kg]14 kg
Maks. prąd spawania [A]250
Zasilanie [V]400
Prąd spawaniaDC
Gwarancja12 miesięcy
Prąd spawania [A] / cykl [%]250 A/ 60%

Inne produkty w tej samej kategorii - 94 szt.

Poprzednie
Następne